Одесса: 14°С (вода 19°С)
Киев: 12°С
Львов: 13°С
Beit Grand

Тема: Гриневецкий пойдет вслед за Кушнаревым?!

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию Гриневецкий пойдет вслед за Кушнаревым?!

  Депутат одесского облсовета Владимир Куриленко обратился в генпрокуратуру с предложением «опротестувати всі рішення 22-ої сесії Одеської облради, як такі, що суперечать закону і порушують права членів територіальних громад області і депутатів обласної ради». В интервью УНИАН он сообщил о многочисленных нарушениях, допущенных при "экстренной эвакуации" экс-губернатора в кресло председателя облсовета. В их числе такие грубые, как несоблюдение порядка предварительного обсуждения кандидатур в депутатских комиссиях, и даже нарушение Регламента в части соблюдения тайны голосования.

  Напомним, что в минувшее воскресение с аналогичным требованием «чтобы органы прокуратуры провели проверку соблюдения законности и процедуры избрания С.Гриневецкого председателем Одесского областного совета и в случае выявления нарушений приняли меры, предусмотренные законом» выступили гражданские активисты, митинговавшие у стен облсовета под лозунгом Н.А.Д.О. ("Новая администрация, достойная Одессы").
  Текст резолюции см.здесь: http://nado.odessa.ua/documents/2005-02-13-rezol.rtf

  Майдан-Информ надеется, что технология "люстрации вручную", отработанная в городе Харькове в отношении сепаратиста Кушнарева, в самом ближайшем будущем будет использована и в отношении других высокопоставленных сепаратистов.

  Мы приводим текст сообщения УНИАН полностью..

  ДЕПУТУТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛРАДИ КУРИЛЕНКО ПРОСИТЬ ГПУ ПЕРЕВІРИТИ ЗАКОННІСТЬ ОБРАННЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ГОЛОВОЮ ОБЛРАДИ

  Одеса. 16 лютого. УНІАН. «Провести силами Генеральної прокуратури ретельну перевірку дотримання норм Конституції і законів України при підготовці і проведенні 22-ої сесії Одеської обласної ради 8 лютого 2005 року, на якій достроково були припинені повноваження голови облради Володимира НОВАЦЬКОГО і обрано новим головою Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО».
  З такою заявою звернувся до генерального прокурора України Святослава ПІСКУНА керівник депутатської групи обласної ради «Сила народу» Володимир КУРИЛЕНКО, запропонувавши «опротестувати всі рішення 22-ої сесії Одеської облради, як такі, що суперечать закону і порушують права членів територіальних громад області і депутатів обласної ради».
  Як він уточнив сьогодні в інтерв'ю УНІАН, з приводу «допущених порушень чинного законодавства і Регламенту Одеської обласної ради при підготовці і проведенні 22-ої сесії» звертався до прокурора Одеської області Михайла ЧОРНОГО. «Проте мої пропозиції до уваги не були взяті», - зазначив депутат.
  За словами В.КУРИЛЕНКА, «заради закріплення позицій аутсайдерів минулої виборчої кампанії в органах місцевої влади і взяття реваншу на виборах-2006, організатори 22-ої сесії порушили ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ухваливши рішення про термінове скликання сесії і не довівши його своєчасно до депутатів і членів територіальних громад». Друге порушення полягає в тому, вважає депутат, що «в ЗМІ не були «названі питання, які передбачалося винести на сесію. А це позбавило можливості членів територіальних громад області виступити у порядку місцевої ініціативи з виключно важливого питання - обрання голови облради, а також висунути кандидатури на цю посаду на альтернативній основі».
  По-третє, на думку В.КУРИЛЕНКА, порушені вимоги ч.5 ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до якої кандидатури осіб, запропоновані для обрання облрадою, заздалегідь розглядаються її постійними комісіями. По-четверте, не дотримані вимоги п.3.3.9 Регламенту Одеської облради, згідно з яким проекти рішень, інші документи і матеріали з питань, що виносяться на розгляд сесії, доводяться до уваги депутатів в чітко визначені терміни. Тим часом, акцентує член депутатської комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян і міжнаціональних відносин, «проекти рішень 22-ої сесії були вручені депутатам буквально за одну годину до початку пленарного засідання».
  І, нарешті, порушуючи п. 3.12.17 - 3.12.20 Регламенту облради, зазначає В.КУРИЛЕНКО, “головуючий не поставив на голосування пропозицію про зняття з порядку денного сесії питання про обрання 8 лютого голови обласної ради і винесення його на розгляд сесії в порядку і терміни, визначені законодавством, не дотримані належним чином також положення Закону і Регламенту відносно таємності голосування, що спричинило завуальований контроль за волевиявленням депутатів».
  22-га сесія облради «аж ніяк не може бути визнано також винятковою, нічим не підкріплені посилання головуючого на «екстреність» і «надзвичайність» сесії, оскільки причини її скликання не викликані об'єктивними надзвичайними обставинами, вважає В.КУРИЛЕНКО. На його думку, організатори сесії витончено порушували Закон заради того, щоб піти від гласної підготовки питання на сесію, не одержати належної оцінки попередньої діяльності політичних і громадських організацій Одеської області і перш за все членів територіальної громади регіону», - підсумував керівник депутатської групи Одеської облради.
  Як повідомляв УНІАН, 8 лютого 22-а сесія Одеської обласної ради четвертого скликання обрала новим головою обласної ради Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО - колишнього голову Одеської обласної державної адміністрації. Перед голосуванням В.КУРИЛЕНКО звернувся до депутатів із пропозицією відкласти проведення сесії на 10 днів відповідно до діючого регламенту облради. Але головуючий на сесії заступник голови облради Георгій АРАБАДЖІ заявив, що термінове скликання сесії обумовлене поданими напередодні 44 заявами депутатів до голови облради із цього приводу.
  (C) УНІАН, 2005
  Чтоб мудро жизнь прожить,знать надобно немало
  Два важных правила запомни для начала-
  Ты лучше голодай, чем что попало есть
  И лучше будь один, чем вместе с кем попало


 2. Вверх #2
  Частый гость Аватар для A_L
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  30
  Сообщений
  899
  Репутация
  15
  Мне пкажется, что Гриня останется там, где он сейчас есть. Почему? я уже писал в другом топике.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения