Одесса: 1°С (вода 9°С)
Киев: -4°С
Львов: 1°С

Тема: Екс-губернатор Гриневецький став став головою облради

Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10
  1. Вверх #1

По умолчанию Екс-губернатор Гриневецький став став головою облради

Екс-губернатор Одеської області Сергій Гриневецький став новим головою облради.

8 лютого в Одесі була проведена позачергова сесія обласної Ради народних депутатів. Вона викликала надзвичайне зацікавлення не лише серед місцевих політиків, але і регіональних засобів масової інформації. Сам голова облради Володимир Новацький, відкриваючи роботу сесії, заявив про те, що її проведення пов»язане з останніми кадровими змінами які сталися в регіоні після проведених виборів Президента України.

На позачерговій сесії обласної Ради депутатам був представлений новий Голова облдержадміністрації Василь Цушко. Попередній губернатор Сергій Гриневецький передав наступнику символ губернаторської влади – булаву.

У своєму зверненні до присутніх у сесійному залі Василь Цушко назвав посаду Голови Одеської облдержадміністрації надзвичайно відповідальною і назвав рішення Президента України про його призначення – політичним.

Василь Цушко заявив: «Я не хочу працювати краще чи гірше Гриневецького, я хочу працювати разом з Гриневецьким» висловивши надію на всебічну підтримку депутатів Одеської обласної Ради.
    «Я приїхав щоби працювати, а не бути жандармом» - підкреслив Василь Цушко і додав: «Я хочу бути з вами в одній команді, і зроблю все, щоби ми були командою».
    Цими своїми словами він викликав оплески депутатів Одеської обласної Ради і сумні настрої серед представників колишньої опозиції, які вважають переважну більшість керівників районів області причетними до фальсифікацій результатів минулих виборів Президента України та безпосередніми учасниками тиску, зокрема, на активістів Соціалістичної партії України, штабів блоку «Наша Україна».
    Депутати Одеської обласної Ради цього дня звільнили з посади голови облради Володимира Новацького та обрали новим головою Ради - колишнього голову облдержадміністрації, одного з учасників з»їзду серпаратистів у Северодонецьку, палкого прихильника екс-кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича – Сергія Гриневецького. Проти згаданої кандидатури проголосували лише сім депутатів обласної Ради. На підтримку безальтернативного кандидата, адже прізвище пана Гриневецького було єдиним у списку для голосування, віддані – 88 голосів депутатів.
    Працівники оргвідділу обласної Ради досить дивно поставилися до присутності в залі помічника народного депутата України Едуарда Гурвіца – Вячеслава Асєєва. Незважаючи на неодноразові прохання йому відмовили у наданні повного пакету документів, які обговорювали і ухвалювали депутати.
    А член фракції «Сила народу» в Одеській обласній Раді Володимир Куриленко в інтерв»ю місцевим журналістам, заявив, що «чиновники, які не підтримали помаранчеву революцію не повинні сьогодні залишатися на державних посадах та у керма в органах місцевого самоврядування». Вже під час виступу у сесійному залі він назвав обрання Сергія Гриневецького новим головою обласної Ради незаконним. «Присутня на сесії прокуратура має звернути увагу на порушення чинного Законодавства України», вважає пан Куриленко.
    Тим часом, депутати затвердили і нового заступника Голови Одеської обласної Ради. Ним став Володимир Новацький.
    Одразу після завершення позачергової сесії облради – новообраний голова Сергій Гриневецький та голова облдержадміністрації Василь Цушко провели спільну прес конференцію для журналістів.
    Василь Цушко запевнив, що найближчим часом Одеську область чекають кадрові зміни у складі голів райдержадміністрацій. Нині ведуться консультації з представниками різних політичних партій та громадських організацій, які запропонували кандидатури на посади в Одеській облдержадміністрації. «Тут головними критеріями будуть професіоналізм і моральність», наголосив пан Цушко.
    Сергій Гриневецький у відповідь на запитання кореспондента радіо «Свобода» заявив, що колись декларована ним опозиційність до нинішнього Президента України Віктора Ющенка не заважатиме йому і далі залишатися у органах влади.
    Сергій Гриневецький:
    «Я поступив відповідно до чинного Законодавства. Я був звільнений з посади. Як безробітна людина, людина яка користується правом на працевлаштування, я прийняв рішення погодитися з думкою депутатської групи яку я очолюю.
    А про політичний відпочинок, людині яка сьогодні має довіру свої виборців, говорити зарано».

Голова Одеської облдержадміністрації Василь Цушко запевнив, що не чинитиме перешкод ініціативам групи мешканців Одеси, які ініціюють збір підписів за проведення загальноміського референдуму про дострокове припинення повноважень Одеського міського голови Руслана Боделана. «Громадяни мають право на такі ініціативи. Є Закон «Про місцеві референдуми»», зазначив пан Цушко.

отправлено: 08.02.2005 18:51:28 - автор: Ігор Столяров - категория: Одесса
    Сила Народа
    http://www.silanaroda.com/index.php?...2605&mode=full
    ------------------------------------------------------------------------
    В лучших традициях прежней власти разыгран сценарий анологично того, что мы наблюдали в Одессе и области во время выборов президента.
    У меня один вопрос к Одесситам:
    Мы, что трусливей или ленивей других, почему другие могут сказать твердое НЕТ! прежнему режиму, а мы не в состоянии??
    Я не доллар, что бы всем нравиться

2. Вверх #2
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Мы, что трусливей или ленивей других, почему другие могут сказать твердое НЕТ! прежнему режиму, а мы не в состоянии??
    Предложения ? Я например не знаю, что делать в таком случае...
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

3. Вверх #3
    Живёт на форуме
    МОЁ НАЗНАЧЕНИЕ - «КОМПРОМИССНЫЙ ВАРИАНТ», - ВАСИЛИЙ ЦУШКО
    Из Репортера:
    Губернатор Одесской области Василий Цушко считает свое назначение выбором «компромиссной фигуры для региона».

Такое заявление Василий Цушко сделал в ходе пресс-конференции в Одесской облгосадминистрации.

В ходе заседания облсовета он подчеркнул, что его назначение на пост губернатора региона является «политическим вопросом».

Василий Цушко отметил, что его задачей является «сделать так, чтобы люди забыли про прошедшие выборы».

«Теперь есть интересы страны и интересы граждан, и надо действовать согласно им», - подчеркнул новый губернатор, отметив, что «есть общая цель работы, и давайте соревноваться в делах».

Василий Цушко отметил, что в настоящее время ему в работе необходима помощь областного совета во главе с «опытным менеджером» Сергеем Гриневецким.

4. Вверх #4
    То есть - мы остаемся с этими уродцами до скончания века, что ли?
    Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя.

5. Вверх #5
    а я голосовал за Гриневецкого, чтобы он прошел в облсовет (просто не знал в списке других фамилий)
    что меня не убьет, сделает сильнее

6. Вверх #6
    Частый гость Аватар для A_L
    Гриневецкий просто не оправдал надежд.

7. Вверх #7
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Цитата Сообщение от ПолитехникЪ
    да и бодэлан туда-же.....
    Это куда же ??
    Вот Чорновил, Шуфрич и Кушнарёв -нормальные мужики
    :lol: Одного выгнали оранжевые за тупость, второй просто клоун и трепло, третий - неудавшийся сепаратист... и все врут беспардонно... не, нормальные мужики, а чё ?
    :lol: прикольные понятия о "нормальном мужике"...
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

8. Вверх #8
    Цитата Сообщение от ПолитехникЪ
    Вот Чорновил, Шуфрич и Кушнарёв -нормальные мужики....
    Да кто их поймет этих голубых :lol:
    Как по мне так пусть и не будут мужиками вовсе, от них как-то другое требуется
    Я не доллар, что бы всем нравиться

9. Вверх #9
    Борзописецъ Аватар для Скептик
    ПолитехникЪ, Боделана, как главу одесской партии регионов, оставим сине-белым - это ваше "тяжёлое наследие царского режима". И Гриню сюда же...
    Кому тут в телевизор?

10. Вверх #10
    User banned
    Гриня не пропадёт... Получается, что его понизили в должности. Но это лучше чем ничего.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права