Одесса: 16°С (вода 19°С)
Киев: 13°С
Львов: 15°С

Тема: Новости

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Частый гость Аватар для GetUpWe'veGotRise
  Пол
  Женский
  Адрес
  I*heart*Odessa
  Возраст
  29
  Сообщений
  930
  Репутация
  174
  Записей в дневнике
  5

  Talking Новости

  Важливi НОВИНИ!!!!!

  Полiтика. Крило релігійних фанатиків намагаеться захопити владу в ПЛП, щоб, перетворити її на релігійний орден. Тодi на місці ПЛП постане Церква Нового Порядку чи Партія Святої Інквізиції – не суть важливо, головне що не буде простоювати без діла ціла структура з понад 50ма членами.

  Мiжнароднi новини: У еСвiтi великі блоки розвалилися, а нові не мають чітких кордонів та цілей. Одже, всі намагаються домовитись зі всіма, щоб отримати найкращі для себе умови. Половина країн, при цьому, намагається паралельно підкласти свиню іншому.

  Новини з передовоi: 12-13 грудня (754 день еРеп) наша армія і цивільне населення прийняли активну участь у чотирьох битвах на півдні Франції. Цього разу, з нашого боку використовувалось повне танкування в результаті чого сумарний удар еУкраїни склав - 245 926 демеджу.  Не можешь зрозумiти про що йде мова? Завiтай до eРепаблiк - унiкальної браузерної гри. Це перша соцiльна стратегiя у реальному часи, в яку грають люди з усього свiту, переважно вiд 18 до 40 рокiв. Спробуй i ти себе у ролi полiтика, бiзнесмена, вiйськового чи журналicта, або все разом. Гра потребуе вiд 5 хвилин на день. Грати в неi просто та цiкаво! еУкраина (та еФранцiя разом з еПольшою) чекае на тебе, а ти ще не роздуплився? Приходь й ми покажем танкам Фенiксу, де курка зимуе!

  узнать правду


  помощь

  найти меня

  PS Страна Украина: Регион: Бессарабия, Днепро, Донбасс, Галичина, Подолье, Слобода, Таврия, Волынь или Запорожье.
  Если звезды зажигают, значит это кому-нибудь нужно... (с)


Ответить в теме

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения