Одесса: 8°С (вода 14°С)
Киев: 1°С
Львов: 7°С

Тема: Як частина російських козаків до України ставиться.

Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9
 1. Вверх #1

  По умолчанию Як частина російських козаків до України ставиться.

  Як частина російських козаків до України ставиться.

  Мене давно цікавлять питання повязанні з сучасими козацькими рухами. От і з такими мотивами забрив по підказці друга на Форум КавказВеб-у. Як годиться найшов там розділ Козаки та й вирішив подивитись, що там пишуть, і свого щось добавити. Та мої відвідини виявились дуже короткими...

  Тепер ілюзій щодо ставлення значної частини російських козаків до України в мене не залишилось. Думаю і у вас їх теж поменшає, якщо прочитаєте типові характеристики українцям, які подам нижче. Колись я теж думав, що більшість козаків, які з різних історичних обставин опинились на території Росії, мають симпатизувати Україні, як Землі, звідки вони походять, а відповідно і їх деякі традиції(пісні, мовний діалект, характерний стиль одягу, організаційнісь). Та виявилось, що час невблаганий, а память, спокушена солодкими речами російських пропагандистів, потроху зникає...

  Конфлікт виник майже одразу, але декілька постів встиг таки видати, хоча більшість їх потім постирали. За що?-За українську мову! Таке ставлення тільки одиницями було опротестовано, як вияв нехорошого тону, але модератори і адміністрація мали свою думку, ось вона:
  "Поздравляю всех шибко упертых любителей погадить с моим возвращением! Вы разбудили мой задремавший интерес к этому форуму.Так держать. Что хочу напомнить,все посты тут должны быть на русском языке.Нет,не на украинском,как это и не обидно.Только по русски.Иначе тут же сотру.Обидно?Жальтесь в ООН.Трудно выучить?Никто тут не держит!
  Все материалы про УПА и ОУН считаю флудом.И тоже стираю.Почему?А потому что вы в разделе казаки.Обращайтесь к администрации форума с просьбой завести раздел украинцы.Там постите все,что душе угодно. Добавлю,исторические документы имеющие отношение к казакам,можно постить на любом языке.По замечанию уважаемого Кунака замечу,т.к.,форум адыгейский можно выучить язык адыгов и общаться на нем.Это несомненно будет данью уважения к этому замечательному народу.Коли по русски совсем уж не охота."

  Позиція зрозуміла, та тільки якраз і розбудився інтерес до форуму в цієї особи, коли бачучи, що серед переліку розділів форуму "Народи Кавказу" немає "Українці", я запропонував перейменувати існуючий розділ Козаки на Українці, а в дужках уточнити "Козаки". Оскільки не вважаю козаків окремою народністю чи нацією, та нажаль політтехнології Кремля сильніші-Козакам, що проживають в Росії, навмисно вбивається думка, що вони якась окрема народність. Це робиться для того, щоб в незадоволенні імперським ставленням Москви, не шукали спільності з українцями...

  Та це тільки квіточки, от інший, що стверджув:
  "Я КАЗАК ПО НАЦИОНАЛЬНОСТИ! Отец мой был КАЗАК ПО НАЦИОНАЛЬНОСТИ. а также ДЕД и ПРАДЕД - КАЗАКИ по национальности. И так аж до 1807 года. С 1807года см. университетские учебники о народах, населяющих Российскую Империю. Вопросы есть? Вера - у казаков - РАЗЛИЧНАЯ! Язык - у казаков - РАЗЛИЧНЫЙ! Кровь - РАЗЛИЧНАЯ, с обязательной частью КАЗАЧЬЕЙ!"

  Тут варто дати уточнення, обовязковою козацькою частиною крові в цьому випадку вважається чомусь зросійщина козацька... Такі погляди є очевидним відлунням тези про окрему народність козацьку-вибирають за основу російський період козаччини. Виділяючи цей період і ставлячи його за основний, мовляв в Україні так собі зародки, а сформувались як окрема народність вже в Росії, працюють таким чином на розєднання з українськими коренями та несприйняття сучасних українців.

  Для прикладу взяв саме цього "чистокровного", бо в нього в посиланні містяться сукупно типові погляди на Україну. До того ж, треба якось відповісти на його слова, раз за правилами їх форуму я цього не можу зробити, а відповідати є на що. Хоча повідомлення не мені адресоване, але про мене, написане "чистокровним" як відповідь на запитання одного з постійних учасників:
  "Странная тенденция в рунете наблюдается. Появляется украинский участник и тут же сталкивается с грубостью и хамством, абсолютно неадекватным. причем "в наездах" всегда(!) учувствует целая массовка. Вслед за одним хамом, появляются второй, третий, четвертый и далее..."

  "чистокровний" пише:
  "Например, вошел я, спокойно прочитал посты и.... вдруг, ни с того, ни с сего, стал..... "хамить" "украинцу"..... с чего бы это? А ларчик просто открывается - плохой "украинец" пришел..... он не с добром пришел, он пришел морочить людям головы и всячески выпячивать свою нацию как несчастную и затюканую."

  Мав відповісти:
  Остання твердження це явний наговор розрахований на те, що я не зможу відписати бо виключений з учасників форуму. До того ж я не зачіпав ніяких тем про голодомор та подібних взагалі. Єдиний коментар, що міг підпасти під цю тематику стосувся "Трагедії в Станиці Полтавська", де москалі-окупанти вирізали українців, та й то там був заклик не забувати історію, так як це не забувають інші. На рахунок поганого, для нього і йому подібних одразу став поганим як тільки побачили українську мову. Та почитавши далі стає все більш зрозуміла суть звинувачень.

  "чистокровний" пише наступне:
  "С какого боку, сей западенец ведёт разговор от имени всех украинцев? Да в Украине, большая часть украинцев, западенцев уродами считает, именно за их провокаторско-подстрекательский менталитет. Так и говорят - НЕ УКРАИНЦЫ ЭТО."

  Мав відповісти:
  Від "всіх українців"-це теж стосується вживання української мови, до тогож я не є офіційною особою, а перед іншими націями вважаю за доцільне захищати національну гордість своєї, а не підтакувати. Що до того, хто кого ким вважає, навряд чи йому видніше, але думаю він деякою мірою виказав ставлення до Західних Українців тих, хто весь час піднімає гасла братньості росіян і підданства Москві. До речі, вислів "Не Українці це" як правило, якраз до тих застосовують, хто клянеться у вірності Москві та бється в Україні за інтереси Росії( другу державну, бігання за дозволом у Кремль, приєднання до РФ, за Чорноморсьий флот РФ і т. п.) Що ж до українськості Галичан сумніви хіба в дурнів, що провіряють свою здатність когось переконати: що по-українські-це не українці говорять(треба по-російськи з деякими українськими словами); що боротись за Незалежну Україну-це теж не українці(треба за інтереси Великої Росії і тоді ласку з Москви отримаєте); і багато чого подібного.

  А от ще "чистокровний" пише:
  "Одним словом - бедолаги пушистые, вечные борцы с москалями, ищущие союзников по-принципу ПРОТИВ. Тихой сапой внедряется мысль, что Кубань - Украина, надо воссоединиться и.т.д. Зайдёшь к ним на сайты - уши вянут - Дон - тоже Украина - карты Великой Украины рисуют."

  Мав відповісти:
  Цікаво, а хто це обєднувався в справах протиборства націй чи держав за іншим принципом чим "проти"... В українців теж вуха вянуть, коли мова йде про Велику й Неділиму Росію, про вдячність українців москалям за все на світі і тому подібні речі. Але на то і є інтернет, що дає можливість оприлюднити свою точку зору та відстоювати її. Хто ж не дозволяє цього робити опоненту, той вже майже підтвердив свою неправоту.

  "чистокровний" пише:
  "Это западенцы козаки? Помесь ляха с австрияком с Римом на знамёнах? Не смешите мои тапочки! Здесь, своим поведением, они напоминают негров, которые чуть что, орут, что их обижают за цвет кожи. Нет, не за цвет кожи, а за сучий, гапоновский менталитет и иудины речи."

  Мав відповісти:
  Якби не Західна Україна та її участь в відроджені Традицій та збереження Української памяті, про козаків як і про все українське давно вже б забули, а з тих хто намагався назватись таким-сміялись, і було б так не тільки в Україні...Що ж до походження-австрійське, польське і німецьке зникло разом з тими державами які це несли, та тільки щось нікуди не дівається російське, мабуть поки не настане кінець геополітиці РФ, доти сам цей вплив не зникне. А боротись на Сході України із Заходу України-невдячна справа, зразу підозрють в Амереканській руці, шпіони НАТО примарюються, хоча і те інше потрібно саме щоб збавити вплив російської геополітики на нашу державу.

  "чистокровний" не угомониться ніяк:
  "Чем, например, официальная Украина лучше москалей или прибалтов? Да ни чем! Те же запреты на язык, школы, проходит та же УКРАИНИЗАЦИЯ, наглая и беспардонная и вопреки мнению населения и здравому смыслу. Новый хозяин - новые порядки. Почитаешь учебники истории - так куда там москалям до "украинцев" во лжи. Ой, много можно говорить и тыкать носом."

  Мав відповісти:
  По всім рейтингам, що серед прихильників "демократії в розвинутій європейській країні", що серед прихильників "братсва з Росією та покращення життя вже сьогодні", офіційна Україна є тимчасово офіційною. Бо не представляє інтереси ні тих, ні інших, просто політики захопили владу і кажуть, що їх звідти не можна зігнати ніяким чином, тому, що ще не весь термін годування пустими обіцянками пройшов. А Українізації-посилюється в міру послаблення впливу Росії та й всього то, а решта-самозалякування. На рахунок підручників по історії-просто попутав викладення історії з точкою зору на неї. Що ж до багато чого можна сказати-насправді не так вже й безмежно...

  Висновок "чистокровного" :
  "Поэтому: ЛИЧНО МНЕ ПЛЕВАТЬ и на щирых "украинцев" и на ласковых "москалей" которые себя называют кОзаками-кАзаками. Надеюсь я ясно выразился?"

  А ось мій висновок:
  Якщо таке ставлення до України демонструється відносно близько-на Кавказі, то що робиться дальше, вглиб Росії?


 2. Вверх #2
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,826
  Репутация
  191
  Еще один националист который считает казачество историей только-лишь няньки Украины? Читал по диагонали, заметил лишь упоминание москалей, в то время как хохлом вроде никто никого не называл. И для вашего сведенья, на первых захоронениях Запорожсокой Сечи было выявленно 60%ное содержание монголоидных черепов. Очень быстро археологическую экспедицию правительство отозвало, что б мы не переставали гордиться исконно украинскими "кОзаками"
  Вывод: промывание мозгов или изучение истории и фактов более подробно.

 3. Вверх #3
  Казачество вообще считало себя отдельной национальностью, не русскими и не украинскими (см. "Тихий Дон")
  Если я лгу, тогда кто говорит правду?

 4. Вверх #4
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,826
  Репутация
  191
  Цитата Сообщение от -ZampoliT-
  Казачество вообще считало себя отдельной национальностью, не русскими и не украинскими (см. "Тихий Дон")
  Какая отдельная национальность, когда изначало это были изгои и беглецы из тучи разных национальностей? При чем кол-во преступных беглецов было бОльшее кол-во кого-либо иных. Фильм не есть историческая справка.

 5. Вверх #5
  Цитата Сообщение от eleYos
  Какая отдельная национальность, когда изначало это были изгои и беглецы из тучи разных национальностей? При чем кол-во преступных беглецов было бОльшее кол-во кого-либо иных. Фильм не есть историческая справка.
  Вообще-то это книга... А Шолохов - выходец из казачества. Наверно, он знал, о чём пишет.
  Если я лгу, тогда кто говорит правду?

 6. Вверх #6
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,826
  Репутация
  191
  Цитата Сообщение от -ZampoliT-
  Вообще-то это книга... А Шолохов - выходец из казачества. Наверно, он знал, о чём пишет.
  Извеняюсь за свою необразованность именно по этому вопросу И все же считаю казачество и казачество в которое оно в свое время превратилось разными вещами Хотя суть оставалось все же таже.

 7. Вверх #7
  User banned Аватар для Vadim
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  2,254
  Репутация
  269
  Цитата Сообщение от eleYos
  На первых захоронениях Запорожской Сечи было выявлено 60%-ное содержание монголоидных черепов. Очень быстро археологическую экспедицию правительство отозвало, что б мы не переставали гордиться исконно украинскими "кОзаками"
  А может эти захоронения доказательство существования первых концентрационных лагерей в Украине для пленных монголов?
  А может это результат расовой неприязни и геноцида монголоидов?

 8. Вверх #8
  Цитата Сообщение от eleYos
  И все же считаю казачество и казачество в которое оно в свое время превратилось разными вещами Хотя суть оставалось все же таже.
  С этим, конечно, не поспоришь. Казачество, которое есть сегодня, вряд ли во многом похоже на сечевое казачество времён Хмельницкого...
  Если я лгу, тогда кто говорит правду?

 9. Вверх #9
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,826
  Репутация
  191
  А казачество времён Хмельницкого вряд ли во многом похоже на то казачество, которое было началом начал всех этих казачеств


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения