Одесса: 12°С (вода 17°С)
Киев: 8°С
Львов: 8°С

Тема: ЗВЕРНЕННЯ Всеукраїнської громадської організації«Українська Рада Автомобілістів»

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1
  Частый гость Аватар для Папа
  Пол
  Мужской
  Возраст
  47
  Сообщений
  628
  Репутация
  119

  По умолчанию ЗВЕРНЕННЯ Всеукраїнської громадської організації«Українська Рада Автомобілістів»

  ЗВЕРНЕННЯ
  Всеукраїнської громадської організації
  «Українська Рада Автомобілістів»
  до автомобілістів, автоклубів, ЗМІ

  Шановні автомобілісти України !

  Всеукраїнська громадська організація «Українська Рада Автомобілістів» закликає всіх громадян України не байдужих до проблем, пов’язаних з використанням автомобіля, об’єднатися з метою сприяння вирішенню цих проблем та формування єдиних узгоджених вимог до діючої влади.

  На цей час в країні діє велика кількість автоклубів, авто спілок, багато автолюбителів задовольняють свої потреби в спілкуванні на теми, пов’язані з автомобілем на чисельних авто форумах. Кожен автомобіліст знаходить в автомобільному житті те, що йому більш подобається, використовує автомобіль для роботи, відпочинку, творчості.
  Але всі ми, хто тим чи іншим чином зв’язує своє життя з автомобілем, маємо спільні для всіх проблеми в сфері державного нормативно-правого регламентування відносин автовласників та держави.
  Не зважаючи на той факт, що в нашій країні офіційна чисельність громадян, які мають законне право на керування транспортними засобами, становить майже 15 мільйонів, їх громадянські права практично не захищені державою. Можливість реалізації в повсякденному житті конституційних прав та свобод цих громадян цілком залежить від примх державних контролюючих органів, що повністю монополізували право регламентувати діяльність в сфері дорожнього руху, майнових прав громадян стосовно володіння та експлуатації транспортних засобів.
  В багатьох випадках ця діяльність не відповідає вимогам законодавства України. Автовласники примусово втягнуті в взаємовідносини з бюрократичними структурами, такими як ДПС, МРЕВ, АТЕ. Ця взаємодія базується на постулаті, що ми, громадяни-автовласники, при них, а не навпаки. Практично завжди автовласник залишається самотнім в протидії порушенням його прав з боку канцелярської та подекуди корумпованої системи.
  На додаток, діюча влада України відвела автомобілістам роль невичерпного інвестора для непрозорих та коррупційних схем фінансування будівництва доріг, фінансування ЕВРО -2012 через встановлення надмірно високого розміру транспортного збору , поборів на дорозі в вигляді нерідко незаконних штрафів та хабарів.
  Закликаємо всіх об’єднуватися та всім разом вимагати від держави впровадження в життя зручних та відповідних Конституції норм та правил по реєстрації, технічному огляду, дорожнього руху, встановлення справедливого розміру транспортного збору та внесенню його в вартість пального.
  Всеукраїнська громадська організація «Українська Рада Автомобілістів» для втілення в життя наших вимог пропонує наступне:

  18 грудня об 11.00 у Пушкінському Парку (Шулявка)
  • підписати Договір з координації та узгодженню спільних дій між діючими автоклубами, громадськими об’єднаннями та організаціями;
  • сформувати Координаційну Раду учасників Договору з координації та узгодженню спільних дій;
  • розробити план спільних дій;
  • спрямувати спільні звернення до державних установ, діючих політичних сил з метою привернення уваги до проблем автомобілістів.


  З повагою,
  Всеукраїнська громадська організація
  «Українська Рада Автомобілістів»
  066 3286350
  Добро пожаловать на акцию 5 февраля 2010 года ( как было 5 февраля 2009 г.)
  http://avtorada.org/forum/index.php?act=idx
  Изображения
  Последний раз редактировалось Папа; 12.12.2009 в 14:21.
  Для процветания ЗЛА достаточно бездействия порядочных людей (Эдмунд Бёрк).


 2. Вверх #2
  Частый гость Аватар для Папа
  Пол
  Мужской
  Возраст
  47
  Сообщений
  628
  Репутация
  119
  Напоминаю как это было у нас http://www.youtube.com/watch?v=wmy5G...eature=related
  Для процветания ЗЛА достаточно бездействия порядочных людей (Эдмунд Бёрк).

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения