Одесса: 29°С (вода 23°С)
Киев: 26°С
Львов: 24°С
Velvet

Тема: Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

  Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?


  На сьогоднішній день перед вкладниками Укрпромбанку, які мають на руках судові рішення про стягнення депозитів, стоїть питання – «що робити?».

  З одного боку, можна дочекатись закінчення мораторію в банку (21 січня 2010 року), і з огляду на рішення Нацбанку, планувати подальший план дій по поверненню депозиту. В такому випадку можливі такі варіанти вирішення:
  1. У випадку відновлення платоспроможності банку (в чому ми сумніваємося) – продовження виконавчого провадження по стягненню депозиту. Тобто виплати буде проводити Укрпромбанк відповідно до своїх можливостей на момент винесення рішення.
  2. У випадку оголошення банку банкрутом – можливість отримання гарантованої суми до 150 тис. грн. з Фонду гарантування вкладів. Для мілких вкладників це найкращий варіант.
  3. Якщо ж сума депозиту перевищуватиме 150 тисяч гривень – заявлення кредиторських вимог в ході ліквідаційної процедури банку. Хоча в такому випадку коштів швидше всього, думаю, не вистачить.

  Інше рішення – відмовитись від позовних вимог та укласти трьохсторонню мирову угоду «Укрпромбанк – вкладник – Родовід банк». В такому випадку можливе отримання коштів, відповідно до встановленої процедури в Родовідбанку.

  Станом на 1 грудня 2009 року тільки 344 вкладники (з 2 тисяч осіб, які мали судові рішення), погодились на мирне врегулювання питання.

  Стримуючим фактором в даній ситуації є втрата можливості захистити свої права в суді, при мировій угоді, у випадку подальшої відмови або неспроможності Родовідбанку задовольнити вимоги вкладника по поверненню депозиту.


  ВГО «Захисту прав споживачів фінансових послуг»


 2. Вверх #2
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ОДЕССА город-герой, жемчужина у моря.
  Сообщений
  6,819
  Репутация
  9862
  Записей в дневнике
  3
  Если в Одессе, то подтереться!

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения