Одесса: 8°С (вода 8°С)
Киев: 9°С
Львов: 11°С

Тема: Новый губернатор Максим Степанов . Что ждёт область ?

Ответить в теме
Страница 43 из 43 ПерваяПервая ... 33 41 42 43
Показано с 841 по 850 из 850
  1. Вверх #841
    Живёт на форуме
    Записей в дневнике
    1
    Цитата Сообщение от Dejka Посмотреть сообщение
    как видишь там не только дамы балдеют
    причем от грузинского пердежа в лужу

2. Вверх #842
    Набрал Максимка себе говна в департаменты. Уже взяточников берут с поличными. Поздравляю поклонников гинеколога с очередными достижениями.

3. Вверх #843
    Не покидает форум Аватар для Dejka
    Цитата Сообщение от menage Посмотреть сообщение
    Набрал Максимка себе говна в департаменты. Уже взяточников берут с поличными. Поздравляю поклонников гинеколога с очередными достижениями.
    это ты о том, которого недавно приняли? так он к Степанову от Саакашвили перешёл

4. Вверх #844
    это ты о том, которого недавно приняли? так он к Степанову от Саакашвили перешёл
    Я и говорю, что гинеколог взял себе всё говно, которое Саак уволил. Поздравляю с достижениями.

5. Вверх #845
    Цитата Сообщение от menage Посмотреть сообщение
    Я и говорю, что гинеколог взял себе всё говно, которое Саак уволил. Поздравляю с достижениями.
    САакашвили этого человека не увольнял.
    Мало того, этот чиновник при нём отлично работал. Наверное в те времена "не воровал" - вера в Саакашвили не позволяла))))))

6. Вверх #846
    Может видел,что Саакашвили не берёт и сам стеснялся...Или уже есть "свежая информация"-что "Саакашвили брал".А как бы хотелось,а радость то какая бы была.К "сожалению"-никогда не брал

7. Вверх #847
    Философ форума
    САакашвили этого человека не увольнял.
    Мало того, этот чиновник при нём отлично работал. Наверное в те времена "не воровал" - вера в Саакашвили не позволяла))))))
    О ком речь? О Жмаке чтоль? Или как его, черта? Так его же "распределили" ему от Порошенко, об этом уже писали.
    Я желаю всем счастья!

8. Вверх #848
    Цитата Сообщение от lalalyla Посмотреть сообщение
    О ком речь? О Жмаке чтоль? Или как его, черта? Так его же "распределили" ему от Порошенко, об этом уже писали.
    нет не Жмак...
    на днях кого-то приняли... из департамента экологии что ли...
    Жмак сто лет в обед как ушёл...
    кто такой чёрт - не знаю.

9. Вверх #849
    Нарада з питань організації навчальних семінарів щодо практичного застосування вимог Закону України «Про публічні закупівлі»
    В Одеській облдержадміністрації було проведено нараду з питань організації навчальних семінарів щодо практичного застосування вимог Закону України «Про публічні закупівлі» під головуванням голови ОДА Максима Степанова.
    «Станом на сьогодні загальна економія від системи ПроЗорро по Україні з моменту запуску 19 млрд. грн. На всю трасу Одеса-Рені, яку ми в цьому році обов’язково збудуємо
    нам потрібно 1,6 млрд. грн.. Система ПроЗорро дала набагато більший ефект ніж очікувалося. Це дуже класний результат, які всі без виключення громадяни України можуть відчути на собі. Яким чином? Ми економимо кошти, ці кошти ми можемо запускати у всі інші проекти, інфраструктурні в тому числі. Керівники районних адміністрацій, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, ви всі знаєте, до якої ступені це важливо, коли ми формуємо бюджет. Бо кожного дня я чую – там не вистачає коштів, там не вистачає коштів. І ось нам пропонують реальний механізм, завдяки якому ми можемо ці кошти отримати. Але для того, щоб ці кошти отримати треба чітко розуміти закон «Про публічні закупівлі».
    В цілому по Україні було обрано 12 регіонів, де будуть проводитись безкоштовні семінари по користуванню системою ПроЗорро. Одеська область – один з них. Це імідж нашого регіону.
    За підсумками 2016 року в плані використання системи ПроЗорро Одеська область посідає 13 місце у рейтингу регіонів. Одеська обладміністрація - 11 місце. Сказати, що я не задоволений цим результатом – це нічого не сказати. Я впевнений, що у 17-му році в нас мають бути зовсім інші результати. Мені тут мої фахівці написали, що ми можемо зайти в топ-7 по Україні. Я вважаю, що ми маємо входити в п’ятірку. Тому що я не раз декларував, що прозорість, відкритість влади, відкритість у системі державних закупівель і взагалі у використанні бюджетних коштів – один із чинників, який в змозі дати нормальний поштовх розвитку нашої держави, а в нашому випадку – Одеській області» - наголосив голова облдержадміністрації у своїй промові.
    Також Максим Степанов закликав голів районних адміністрацій та структурних підрозділів ОДА поставитись серйозно до навчання роботі із платформою ПроЗорро та детально розібратися із законом «Про публічні закупівлі». Також він звернувся до організаторів навчальних семінарів із проханням розробити чіткі методичні рекомендації по закупівлях, зокрема надати конкретні критерії вибору товарів та робіт за допомогою ПроЗорро.

10. Вверх #850
    Максим Степанов розповів про стан справ у транспортній галузі.
    Він відзначив введення в експлуатацію нового терміналу «Міжнародного аеропорту Одеса» та досягнення домовленості про співпрацю з Одеським аеропортом зарубіжних авіакомпаній AirBaltic (вже здійснено перший рейс з Риги в Одесу 27 березня), та ізраїльської компанії Sund’Or (почне літати з Одеси в Тель-Авів наприкінці червня 2017 р).
    Окрім того, з початку року було відкрито 5 нових автобусних маршрутів між населеними пунктами області ( у 2015 році – лише один, у 2016 – жодного).

Ответить в теме
Страница 43 из 43 ПерваяПервая ... 33 41 42 43

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права