Одесса: 22°С (вода 25°С)
Киев: 19°С
Львов: 14°С

Тема: Новый губернатор Максим Степанов . Что ждёт область ?

Ответить в теме
Страница 47 из 47 ПерваяПервая ... 37 45 46 47
Показано с 921 по 927 из 927
  1. Вверх #921
    Живёт на форуме Аватар для Испаньёла
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от кварк Посмотреть сообщение
    Так ты это...)))воно..?
    А про степаново мог(могло,могла...)и не говорить...всем ясно что ты невыпадаешь из стройных рядов...
    Вы знаете, тут на форуме не принято переходить на личности! Если вы думаете, что своим таким глупым постом меня обидели, то хочу вас огорчить - мне ваше мнение не интересно!
    Да, я зауважала этого человека, он на меня произвёл очень позитивное впечатление! А вы "странный человек" можете и дальше сидеть на диване и писать людям гадости, думая, что ваше ничтожное мнение для кого-то интересно!
    Всего вам хорошего! Будьте добрее!

2. Вверх #922
    User banned
    Цитата Сообщение от Испаньёла Посмотреть сообщение
    Вы знаете, тут на форуме не принято переходить на личности! Если вы думаете, что своим таким глупым постом меня обидели, то хочу вас огорчить - мне ваше мнение не интересно!
    Да, я зауважала этого человека, он на меня произвёл очень позитивное впечатление! А вы "странный человек" можете и дальше сидеть на диване и писать людям гадости, думая, что ваше ничтожное мнение для кого-то интересно!
    Всего вам хорошего! Будьте добрее!
    Я думал последняя фраза будет-"..я ухожу от вас!!!"...)))
    Ну че ты...не обыжайся..все путём..

3. Вверх #923
    Не покидает форум Аватар для Dejka
    Одеська митниця б’є рекорди з щомісячних перерахувань до бюджету
    За п’ять місяців поточного року Одеською митницею перераховано 9 мільярдів гривень митних платежів до бюджету. Перевищення індикативного показника, встановленого Міністерством фінансів України складає понад 2 мільярди 860 мільйонів гривень, що на 3 мільярди 630 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це під час апаратної наради 26-го червня повідомив начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов.З 2015 року Одеський регіон приймає участь в експерименті – 50% від суми перевиконання плану митницею скеровані на ремонт доріг в області. Слід зазначити, що в 2015-2016 роках план не виконувався і гроші до бюджету не надходили.
    Створення автомобільного хабу – перспективний інноваційний напрямок роботи митниці. Пілотний проект реалізуються під керівництвом голови ООДА Максимом Степановим. Головна мета хабу – мінімізувати корупційні ризики. Буде створений механізм, коли за короткий проміжок часу власник придбаного за кордоном транспорту зможе виїхати з території порту на розмитненому автомобілі з номерами державної реєстрації будь-якого регіону України. Всі процедури митного та прикордонного оформлення, а також державної реєстрації автомобіля будуть здійснюватися в одному місці. Електронна черга оформлення митної декларації забезпечить прозорість та зручність усім учасникам процесу.
    «Це буде сучасний механізм, який дозволить повністю ліквідувати будь-які корупційні речі, які можуть відбуватися під час розмитнення. Я готовий надати всю необхідну підтримку. Мені потрібно вивести це з тіні. Я вдячний бізнесменам, які легально розмитнюють свою продукцію, завдяки вам в нас дуже виросли показники. Я хочу, щоб вам було комфортно співпрацювати з нами. Треба скорочувати час розмитнення. Зараз ми рухаємось у правильному напрямку», - зазначив Максим Степанов.

4. Вверх #924
    Не покидает форум Аватар для mogarich
    Вы знаете, тут на форуме не принято переходить на личности! !
    да что вы!!! это давняя и системообразующая традиция ОФ вообще и раздела "Политика" в частности

5. Вверх #925
    Живёт на форуме Аватар для Испаньёла
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от mogarich Посмотреть сообщение
    да что вы!!! это давняя и системообразующая традиция ОФ вообще и раздела "Политика" в частности
    К чему вы это написали???

6. Вверх #926
    Не покидает форум Аватар для Вячеслав_Д
    Записей в дневнике
    1
    К чему вы это написали???
    Правду, для общей информативности
    ~~~ʁɔvʎнdǝʚǝdǝu dиW~~~

7. Вверх #927
    Не покидает форум Аватар для mogarich