Тема: Безкоштовно можу допомогти в вирішенні життєвих проблем - порадами, за допомогою таро, по даті народження, та фото!

Ответить в теме
Страница 6 из 7 ПерваяПервая ... 4 5 6 7 ПоследняяПоследняя
Показано с 101 по 120 из 131
  1. Вверх #101
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    Я відповідаю безкоштовно на одне запитання! Для більш точного опису, закріпляйте будь ласка фото! Відправляйте фото на почтову скриньку вказавши нік - [email protected]
    Ваші отримані фотографії, видаляються зразу після відповіді на Ваше запитання!
    Ваша вдячність - Ваш відгук.

    PS: Прошу вибачення за листи які залишилися без відповіді,
    "те що зумовлено - не уникнути", щоб не нашкодити!


  2. Вверх #102
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    39
    Сообщений
    7
    Репутация
    11
    Дякую за час та енергію, які були витрачені на мою ситуацію. Аналіз глибокий та точний, на скільки це було можливо.

  3. Вверх #103
    Посетитель Аватар для angel_elena
    Пол
    Женский
    Сообщений
    102
    Репутация
    26
    Добрий день!Щиро дякую за розгорнену відповідь та витрачений час!Все дуже вірно описали та повністю відчули мій характер)За пораду окрема подяка!Бажаю успіхів у Вашій роботі!

  4. Вверх #104
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    Шановні формчани! Я створив групу в якій виришів допомагти людям хто в цьому потребує, однією із умов було що я відповідаю на Ваше запитання, а знак Вашої вдячності, це відгук в темі. Ви задаєте запитання, я напагаюся віповісти розгорнуто, трачу свій час та сили для того щоб відповісти Вам, щоб у Вашому житті відбулися зміни, прийняли правильне рішення, зрозуміли як діяти далі. Я здивований тим, що більшість із листів на які я відповів, навіть слово дякую не почув, є й такі що відписують приватним повідомленням, але умова теми зовсім інша. В багатьох листівках, я читаю про скарги на Ваше життя, про те що все йде шкереберть, нічого не получається, все руйнується. Чому тоді Ви, очікуєте від життя вдяки та вдячності, коли самі ненавчилися цього робити!
    Последний раз редактировалось Altais; 04.01.2018 в 20:14.

  5. Вверх #105
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    4
    Репутация
    10
    Доброго дня, вiдправила запитання на ел.адресу, чекаю на вiдповiдь, дякую

    ---------- Сообщение добавлено 24.01.2018 в 09:22 ----------

    Доброго дня! !Щиро дякую за відповідь та пораду.

  6. Вверх #106
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    ап

  7. Вверх #107
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    309
    Репутация
    161
    Здравствуйте, мой вопрос у вас на почте) отпишусь в теме!

  8. Вверх #108
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    120
    Репутация
    50
    Здравствуйте. Меня зовут Анастасия 24.10.1989. Помогите пожалуйста, в жизни постоянные, бесконечные трудности. Сейчас огромные проблемы с жильем... Чего ждать дальше? Как все наладить? Очень прошу о помощи...

  9. Вверх #109
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    Ап

  10. Вверх #110
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    33
    Сообщений
    24
    Репутация
    13
    Дуже вдячна за швидку відповідь. Усі крапки над І розтавлені. Все зрозуміло і дуже точно. Бажаю Вам вдячних людей, щоб Вас цінували за Ваші поради.

  11. Вверх #111
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    Цитата Сообщение от Helen_1990 Посмотреть сообщение
    Дуже вдячна за швидку відповідь. Усі крапки над І розтавлені. Все зрозуміло і дуже точно. Бажаю Вам вдячних людей, щоб Вас цінували за Ваші поради.


    І Вам щиро дякую, що Ви та людина, яка дотримується правил сторінки і отримавши відповідь, цінує роботу людини яка потратила свій час та силу на відповідь, в знак вдячності залишила відгук не тільки в приватному повідомленні, але й виділила кілька хвилин для слів на загальній сторінці )) Щиро Вам дякую) Що є люди свого слова))) Я бажаю Вам процвітання, хай Богородиця вкриє Вас покровом своєї Благодаті))

  12. Вверх #112
    Новичок Аватар для Manama
    Пол
    Женский
    Сообщений
    56
    Репутация
    63
    Вечер добрый.
    Благодарю Вас за предельно ясный,четкий ,отрезвляющий ответ.
    Желаю Вам успехов и удовольствия от того,что вы делаете.
    Typing......

  13. Вверх #113
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    Цитата Сообщение от Manama Посмотреть сообщение
    Вечер добрый.
    Благодарю Вас за предельно ясный,четкий ,отрезвляющий ответ.
    Желаю Вам успехов и удовольствия от того,что вы делаете.
    Дякую) бажаю Вам успіхів)

  14. Вверх #114
    Новичок Аватар для svjata-nata
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    62
    Репутация
    23
    Добрый день. Мой вопрос на вашей электронке. Отпишусь обязательно!

  15. Вверх #115
    Посетитель Аватар для Karina2110
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    204
    Репутация
    587
    Спасибо,что нашли время ответили и дали совет.
    Обязательно прислушаюсь , надеюсь все наладится .
    Ещё раз спасибо ,что не прошли мимо.

  16. Вверх #116
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    22
    Репутация
    33
    ап

    ---------- Сообщение добавлено 23.11.2018 в 19:21 ----------

    Доброго часу Вам, і Божого благословення!

    Одного дня я вирішив створити тему, як десятину своїх знань, її мета була допомагати людям які не мають змоги платно звернутися до спеціаліста Від початку створення групи, яка є метою допомоги у ясності та знаходження відповіді на запитання які потребують відповіді, а також порад щодо вирішення, якщо в тому є потреба.
    За період існування даної групи, я зробив багато висновків, відносно людей які зверталися до мене. По перше я дуже вдячний всім людям які цінують роботу іншої людини, і отримавши відповідь, залишали свої відгуки та ділилися враженнями.
    По друге, дякую людям які забравши мій час та силу, навіть не сказавши дякую, отримували своє і вважають себе розумнішим за когось іншого. «Які зерна сієш, з часом то і збираєш» Але, і вам дяка, що Ви допомогли переглянути свої погляди відносно «Зроби добро, і воно тебе знайде»

    Уважно читайте правила даної теми!!!

    Ваші листи з питанням відправляйте на почту: [email protected]

    1) Я відповідаю тільки на одне запитання. Не потрібно бути «хитрунами» і в одному питанні вписувати 10 додаткових, видаючи це як за одне. Ви можете описати проблему, розгорнуто, але вона повинна бути тільки однієї суті.

    2) До Вашого запитання має бути закріплена фотографія, після роботи вона видаляється разом із вхідним і вихідним листом.
    3) Ваша вдячність, це відгук на форумі, не потрібно мені писати приватним повідомленням, тема створена для відкритого діалогу, у разі буду робити «скриншот» для публікації.

    3) Якщо я буду бачити що, людина не є вдячною, чи має в собі риси корисливості, відповіді не буде!

    «На замітку»: Це моя тема, власники інших тем, а також людей які практикують магію, не потрібно тут займатися обливанням помиями, як Ви робите в інших темах, та розповідати про своє бачення і.т.д

  17. Вверх #117
    Не покидает форум Аватар для Это я
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    53
    Сообщений
    19,745
    Репутация
    8806
    Спасибо большое за ответ. Очень точно описали меня и мое ощущение ситуации.

  18. Вверх #118
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    115
    Репутация
    26
    Спасибо за ответ. Все как я и думал.

  19. Вверх #119
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Возраст
    39
    Сообщений
    1
    Репутация
    10
    Написав на почту.

    ---------- Сообщение добавлено 02.12.2018 в 00:23 ----------

    Дякую за швидку відповідь

  20. Вверх #120
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Возраст
    43
    Сообщений
    1,277
    Репутация
    487
    Добрый День!
    Вы очень точно описали человека, я прислушалась к написанному Вами (треба мати і силу і терпіння) и чуть по другому буду смотреть на ситуацию.
    Очень благодарна Вам, за Ваш труд и уделенное время.! Всяческих жизненных благополучий Вам и Вашим близким!
    Последний раз редактировалось chery; 07.12.2018 в 11:14.


Ответить в теме
Страница 6 из 7 ПерваяПервая ... 4 5 6 7 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения