Одесса: 17°С (вода 18°С)
Киев: 14°С
Львов: 13°С
Телекомпания ГРАД

Тема: Банковское гетто украинского общества

Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
 1. Вверх #1

  По умолчанию Банковское гетто украинского общества

  Зараз становиться очевидним, що Асоціація українських банків - це крупний фінансовий клан, який зараз диктує свої правила гри в Україні, чітко розуміючи, що американський долар втрачає свої позиції у світовій економіці, (адже тільки в Україні долар зростає, в усьому світі його ціна падає) Асоціація українських банків терміново намагається, отримавши законодавчі привілеї, перевести свої капітали у нерухомість, шляхом ії конфіскації у неспроможних на даний час позичальників, чим доводять до банкрутства підприємців, не даючи змоги їм відродити свій бізнес. Адже вони отримали гроші міжнародного валютного фонду на підтримку свого бізнесу, а народ України повинен ці гроші віддавати, адже вони зараз формують крупний запас нерухомості та незабаром, маючи пільгову систему оподаткування, стануть крупними ігроками ринку нерухомості , які і будуть встановлювати свої правила.
  Зараз починаються масові репресії з боку правоохоронних органів проти неспроможних позичальників.
  Згідно ст.32 Конституції України «Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом», згідно ст.61 «Про банки та банківську діяльність» відомості про фінансовий стан клієнта банку є банківською таємницею. Порушення вищеназваного закону є підставою для вилучення банківської ліцензії. 11 банків опублікували списки боржників. У скількох банків відібрали ліцензію? У жодного!!! Більше того Національний банк подав на розгляд Верховної Ради України проект закону (рег.№ 0884) де передбачено надати право передачі інформації, котра містить банківську таємницю приватним особам та організаціям. Порушується Конституційні права громадян! Чому мовчить Президент? Чому мовчить Уповноважений з питань прав людини у Верховній Раді? Чому мовчить Держпідприємництво? Чому мовчить четверта влада – журналісти? Чому мовчить суспільство?


 2. Вверх #2
  вы очень сильно искажаете факты.

  расскажите, каким образом отбор кредитной недвижки скажется на бизнесменах ею владеющих и на их бизнесе?

  Если речь идёт о офисах, которые в кредите, то фирма собирает шмотки и едет на съёмный офис и бизнес продолжается, производственная недвижка мало кому интересна, если только недвижимость в кредите, а не производство с оборудованием целиком.

  ежели речь идёт о квартирах, то это вообще нонсенс, как это повлияет на бизнес, в квартире живут, а не бизнес делают.

  разве что речь идёт о "растишках", которые на пике взяли в кредит энное количество квартир для перепродажи.

 3. Вверх #3
  Живёт на форуме
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Українське місто Одеса
  Сообщений
  3,309
  Репутация
  693
  Господи, на кой ляд банкам куча неликвидной дешевеющей недвижимости. Не их это дело всяким барахлом торговать. У них и специалистов по этому нет.

  Как напишут какую-то ересь, так хоть стой, хоть падай........
  Человек - это звучит гордо. А выглядит мерзко(с)

Ответить в теме

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения