Одесса: °С (вода °С)
Киев: -1°С
Львов: -4°С

Тема: Запрет на продажу земли?

Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7
  1. Вверх #1
    Постоялец форума Аватар для Kara_09
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    38
    Сообщений
    1,225
    Репутация
    345

    По умолчанию Запрет на продажу земли?

    Подскажите, действительно до 1.01.2010 нельзя проводить сделки по купле-продаже земли? Или нам сказки рассказывают? По договору дарения мы боимся


  2. Вверх #2
    Постоялец форума Аватар для Eugen_p81
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,563
    Репутация
    299
    Записей в дневнике
    1
    Сказки. идите по нотариусам... большинство нормально оформляют куплю-продажу.

  3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для Terola
    Пол
    Женский
    Возраст
    37
    Сообщений
    8,578
    Репутация
    5015
    Записей в дневнике
    136
    Может быть у вас садоводчество?
    Посмотрите тему по гос.актам, там были большие споры по этому поводу.
    Меньше слушайте риелторов.

  4. Вверх #4
    местечковый историк Аватар для Братчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Бандерштаг
    Возраст
    33
    Сообщений
    5,139
    Репутация
    876
    http://forum.od.ua/showthread.php?t=182263

    почитайте здесь

  5. Вверх #5
    Постоялец форума Аватар для Kara_09
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    38
    Сообщений
    1,225
    Репутация
    345
    Спасибо, все прочитала. Оказывается таки да, а по последним изменениям так и по дарению нельзя если я правильно поняла:
    15. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель не допускається: { Абзац перший пункту 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законом N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008; в редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008 }
    а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; { Підпункт "а" пункту 15 в редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008 }
    б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.
    Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, визначивши особливості обігу земель державної та комунальної власності і земель товарного сільськогосподарського виробництва. { Абзац другий підпункту "б" пункту 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законом N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008; в редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008 }
    Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).
    { Пункт 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законами N 2059-IV ( 2059-15 ) від 06.10.2004, N 3415-IV ( 3415-15 ) від 09.02.2006; в редакції Закону N 490-V ( 490-16 ) від 19.12.2006 }


  6. Вверх #6
    местечковый историк Аватар для Братчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Бандерштаг
    Возраст
    33
    Сообщений
    5,139
    Репутация
    876
    Цитата Сообщение от Kara_09 Посмотреть сообщение
    Спасибо, все прочитала. Оказывается таки да, а по последним изменениям так и по дарению нельзя если я правильно поняла:
    Kara_09
    Вы не обижайтесь , но Вы не чего не поняли .
    то что Вы привели- выдержки из Земельного кодекса Украины - это всем " известный мораторий на продажу ТСГ паев "
    Почитайте внимательно тему , которую я приводил и все поймете .

  7. Вверх #7
    Постоялец форума Аватар для Kara_09
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    38
    Сообщений
    1,225
    Репутация
    345
    конечно я не обижаюсь но участок как раз для ведения особистого с\х. Но я сейчас еще перечитаю


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения