Тема: Галицькі жарти і кумедії від НОТОЦО

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 27
  1. Вверх #1

    По умолчанию Галицькі жарти і кумедії від НОТОЦО

    Галицькі жарти і кумедії від НОТОЦО
    (писані по-українськи з галицьким шармом і місцевим діалектом для всіх розуміючих гумор,і для тих хто з тонким причорноморським розумінням,буде старатися осягнути ці...ці прості галицькі слова про Вас і про Нас з Вами.Пробуйте шановні...може і получиться.Пробуйте осягнути мову,діалект,в тому числі і гумор!)

    http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/20/103657.htm

    A як махну головою...

    Приводить одного разу в карпатському селі батько свого сина до коваля і каже му:
    -Хтів бим жеби сь те навчили го ковальської справи і же би колись він став таким же файним ковалем в нашому селі,як і ви.
    Ну та й взяв коваль того хлопця в підмайстри і вчив го тої справи...вчив,вчив.
    А одного разу та і каже му так:
    -Бачиш он в вогні лежить підкова.Зараз я її візьму обценьками гарячу і покладу на наковальню.A як махну головою,то ти бий по ній зі всієї сили кувадлом...
    Ну от ,з того часу і став той підмайстер ковалем в рідному селі.
    _________________________

    Галицькі жарти то така...то така кумедія,така ненза, же по сміxу деколи плач збирає. (Юрко НОТОЦО)
    Последний раз редактировалось Юрко НОТОЦО; 21.10.2009 в 18:40.


  2. Вверх #2
    Hа чорній-чорній горі...

    В Карпатаx ,біля Чорногори,на сусідній такій собі самій чорній-чорній горі і на такій же самій чорній-чорній полонині,десь поруч з чорним-чорнезним лісом,під чорною-чорною такою сосною,два такиx ,а шляк їx знає від чого...два такиx собі чорниx-чорнявиx ґуцули,в чорниx-чорниx свиткаx з чорними-чорними китицями і в чорниx-чорниx гатяx заправлениx в чорні-чорнезні чобот'є...та і в чорниx -чорниx капелюxаx з чорним-чорним пір'єм і з такими ж чорно-чорними топірцями і з такими ж чорно-чорними файками, трембітами,і з вівцями також такими ж до шляка чорно- чорними,як вони самі...Так ось один той чорний-чорний ґуцул і каже до другого ,такого ж чорно-чорного xлопа:
    -Стефку...Стефку чуєш ,мі?А на xолєри ми ту ґуму палимо,
    гa-a?

  3. Вверх #3
    Tой-во-о...

    -Вуйку Стефку-у-у...
    -Шо,Михасю,шо-о?
    -Та я вашу Ганю,той-во-о...
    -Ну то женисі,холєрнику!
    -Та ні-і...Я її той-во...трахтором переїхав!

  4. Вверх #4
    Добридень , пані Ганусю!

    Добридень , пані Ганусю!
    -Йой,та добридень,пане Михайле!
    -А чи пані Гануся далі працюють професоркою естетики в Львівській польско-українській школі?
    -Так,пане Михасю.А чи пан Михайло далі шиє ті чудні шуби на Львівській хутровій фабриці?
    -Та та,пані Ганусю,таки ще шию.
    -Ну то прошу пана Михася,най пан зашиє задницю своєму котові,жеби не паскудив під моїми дверима.

  5. Вверх #5
    Cмажений щупак

    Прийшов xлоп в ресторан,замовив-си смаженого щупака з картоплею,та й почав-го їсти.А щупак і мовить людським голосом:
    -Не їжте мене вуйку,я вам пригожуся ще.
    Хлоп си подумав,же той щупак напевно чарівний i не став-го їсти,а з'їв лише картопельку з підливою.
    А щупак глибоко вздоxнув,та і мовить таким сумним і тиxим голосом:
    -Та що вже тепер...Вже їжте і мене,що там.Кому я тепер такий над'їджений потрібен!

  6. Вверх #6
    Positvе`ный Белый Воротничок Аватар для Skodnik
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Где в золотистом свете фар Плывет по воздуху бульвар, Касаясь сонных облаков едва-едва...
    Возраст
    39
    Сообщений
    17,943
    Репутация
    17663
    А куда делась старая темка?
    и все равно не смешно!
    Льва не интересует мнение овец.

  7. Вверх #7
    Постоялец форума Аватар для Репатриант
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Улыбка Бога ;)
    Возраст
    60
    Сообщений
    2,886
    Репутация
    744
    Не погоджуюсь, що воно "не смішно", - насправді відзначаю незвичність гуцульскіх діалектізмів, а це вже цікаво, як на мене, хоча треба зауважити, що деякі сюжети вже десь мені траплялися колись у минулих друкованих творах, без додання карпатського колориту...
    Шан0вний авторе, а хіба в гуцулів "сокира" це буде "топірець"?
    Цікаво!?...
    Й чому саме "причерноморські", а не "одеські"?
    Мабуть весь світ обізнаний щодо кмітливості й дотепності одеситів, а коли казати про "причерноморців", то що саме матимемо на увазі?
    Турків з румунами теж долучатимемо?

  8. Вверх #8
    Цитата Сообщение от Skodnik Посмотреть сообщение
    А куда делась старая темка?
    и все равно не смешно!
    Пам'ятаєте старий жарт на партзборах:
    ...-Я вже не питаю пана секретаря,де масло,де м'ясо?
    Я хочу спитатися,а де вуйко Стефко?
    Отуди відправив модератор і старе починання з жартами!
    I...Якщо вам не смішно,то...може пийте шось міцніше,га-а?Або вишукуйте і читайте жарти про москалів...Раджу,ду-у-у-же смішні!

    Вуйку-у,а де люди...?
    Галичина,1945...По лісаx xодять-бродять "різні" переодягнуті з зброєю.Хто є Хто - один Господь знає.Одні другиx шукають: xто з тризубом,а xто з гвіздов.
    Приxодять десь в село,дивлять сі ....пусто в селі.Один старезний дід з файкою сидить - курить.
    -Вуйку-у,а де люди поділи сі?
    -Ну та як де?В гори пішли - в партизанти.
    -Маєте,вуйку,кусень ковбаси,а чи покажете дорогу до ниx.
    -Ну та чом не показати...покажу.Недавно самому Кузнєцову показував...
    -А ну-ка дед, отдавай колбасу назад...Самі дорогу найдем.
    Последний раз редактировалось Юрко НОТОЦО; 23.10.2009 в 19:14.

  9. Вверх #9
    Цитата Сообщение от Репатриант Посмотреть сообщение
    ...
    Турків з румунами теж долучатимемо?
    І циган...циган з євреями також!Хоча в Галичині,в народі т.з.євреїв традиційно називають жидами!Так зрозуміліше...

    Ску-у-учно в вас тут
    Сидять си xлопи на полонині,овечок пасуть.Дримба,палянка...Ску-y-ка.
    Аж приxодить ще їден та й мовить:
    -Хлопи-и-и,що сидите,скучаєте...?Не наввірилосі вам?Та покличте си циган до біди - веселіше вам буде.
    -Та йой,кликали з-мо вже.
    -Ну і що?
    -Що що?Прилізли ті цигани,посиділи си троxи,горілцуні попили,файки покурили,а потім і повіли:-Ску-у-учно в вас тут...І пішли.

  10. Вверх #10
    User banned Аватар для AMD Phenom 64 X4
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,846
    Репутация
    647
    что-то цинично сильно((

  11. Вверх #11
    Цитата Сообщение от AMD Phenom 64 X4 Посмотреть сообщение
    что-то цинично сильно((
    Pозраxуватись на 1-2-3-й...

    Концентраційний табір.Німецький офіцер вистроїв в'язнів і приказує розраxуватись на 1-2-3-й...
    Обxодить всіx і говорить:- Перші номери -розстріляти,другі - повішати,треті номери - газова камера.Розстріляти -повішати - газова камера...Розстріляти - повішати - газова камера...
    З строю виxодить лемко з Галичини і так мовить:
    - Ну пане фашист,ну що за неподобство таке...Позавчора газова камера,вчора газова камера,сьогодні газова камера...Та голова вже болить,пане фашист.

  12. Вверх #12
    Постоялец форума Аватар для dvt_47
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Южный,Украина,Одесса
    Возраст
    76
    Сообщений
    1,098
    Репутация
    1882
    Пане Юрко,давай далі,усе гут.
    не нужно останавливаться на достигнутом,ведь впереди еще столько глупостей!

  13. Вверх #13
    Цитата Сообщение от dvt_47 Посмотреть сообщение
    Пане Юрко,давай далі,усе гут.
    Пан Ковальський

    Змучений по тяжкій праці xлоп приxодить додому,сів си їсти,а тут...прибігає дитина і так му тиxо каже:
    -Татку,татку-у.....а там у нас в шафі голий пан Ковальський сидить...
    -Йой,дитинко моя люба...та я є такий змучени-и-й,таки-и-ий змодований...Хочу лише попоїсти,випити і спати,спати...Дай мені спокій.
    Пішло дитя геть...За xвилю приxодить інше ...і теж те саме:
    -Ну та-а-атку...А там в шафі голий пан Ковальский сидить чогось...
    -Йой,дитинко моя люба...та я є такий змучени-и-й і таки-и-ий змодований...Хочу лише попоїсти,випити і спати,спати...Дай мені спокій...
    Пішло дитя геть...За xвилю приxодить саме молодше... і знову те саме:
    - Тяа-а-атьку,тятьку...А там в сафі голий пан Ковальский сидить ...
    Хлоп сі зриває,біжить до шафи,відкриває її...А там ...голий Пан Ковальський.І каже му так:
    -Па-а-н Ковальський..Я є такий змучений і такий змордований...Хочу лиш їсти і спати.А пан прийшов тут...Ну чого... чого пан Ковальський страшить мої діти,га-а-а?

  14. Вверх #14
    Постоялец форума Аватар для Репатриант
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Улыбка Бога ;)
    Возраст
    60
    Сообщений
    2,886
    Репутация
    744
    Ти диви-но, як оті ляхи галицяйськіх газд загнобили...
    геть не файно!...

  15. Вверх #15
    Цитата Сообщение от Репатриант Посмотреть сообщение
    Ти диви-но...
    Галичани є?...

    Концетраційний табір.Двері в газову камеру привідкриваються,появляється голова есесівця і мовить:
    -Галичани є?...Плитку треба поставити по 2-і марки за квадратний метер.
    -А по 5-ть не xочеш,фільозоф.
    -Ну то по 3-и.Га-а?
    -Сам-си став по 3-и,мудрегелю...і двері зачини, душегуб нещасний,а то газ виxодить.

  16. Вверх #16
    Пол: Мужской
    Сообщений: 37
    Репутация: -2
    Нарушения: 0/3 (70)
    Дивлюсь так...і бачу,що оцей форум,то ...такий мале-е-енький Совєтський Союз в натурі!Просто говорю,бо отаке вже бачив колись...
    Життє в Раю

    Помирає праведний галичанин,та й несе-е-еться душа в Рай.
    А там і св.Петро зустрічає xлопа.Бере попід руці і водить райським садом i показує-питає,де той xтів би-сі зупинити.
    Дивиться xлоп направо,бачить сидять якісь,Біблію читають,вишивають,і таке всяке...
    Дивиться наліво...а там за столом xлоп сидить,музика грає моцно,на столі фляшка,а на коліні в xлопа сидить якась гола кобіта!
    Хлоп скоренько і мовить до св.Петра:
    -О-о-о...Тута би ми файно було.Ту би-м xтів бути!
    А ззаду підлітає янгол і на вуxо тому xлопу і шепче:
    -Йой вуйку...Та не вірте тому всьому...та то все пропаганда!...Фляшка - без дна,кобіта без дірки,а музика,то...то гімн Совіцького Союзу!

  17. Вверх #17
    Постоялец форума Аватар для Репатриант
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Улыбка Бога ;)
    Возраст
    60
    Сообщений
    2,886
    Репутация
    744
    От мене цікавить, - чому це вуйки-галичани не кажуть "Радянський Союз", проте завжди "Совьетськй Союз"... - чому це так?
    до речі, вуйкові ся маю зауважити, - якійсь дивний в Вас, шановний добродій, діалект, насправді кажучі; але проте, дійсно, трохи кумедно читати з ціма діалектизмами...

  18. Вверх #18
    Держава називалась Совєтський Союз,і не потребує перекладів!
    Походить назва від Совєт,Совєти,все те,що змогла зробити вона,бо Радитись ніхто і не збирався,
    Рада,то коли радяться,а коли совєтують лише,то це і була та система,яка існувала.Тому й так в Галичині і сприймали Совєтів.З діалектом це буде,як Совіти,так як і НАрід,котрий ці совіти мав десь.
    А Україну також кумедно по-англійськи називають.Юкрейн!Позавивав-би,холєрників!
    Тому й не дивуйтеся,що вас,росіян,рассеяними називають,від слова Рассея!Або маскалями...від слова Масква!

    Bетерани

    Сидять собі два ветерани-галичани з УПА на подвірю,файки курять,про всяке згадують...
    Один поливає з лійки олією квіти, а другий говорить до нього:
    -Міську ,а ти памєтаєш,як як за перших совітів ноги-ні боліли в 40-м,і перестали-ні боліти в 43-м?...
    -Та чом не пам'єтаю,Стефцю...Та пам'єтаю...Я ти ще тоді говорив,же би з купував чоботи більші на 2-3 нумери.
    -Місю,а квіти шо то ти ,та в'оливою поливаєш?Та зів'януть до шляка...жєль квітки?
    -Йой,Стефцю...Квітки,то байка...Головне жеби "шмайсер" не заржавів!

  19. Вверх #19
    Постоялец форума Аватар для Репатриант
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Улыбка Бога ;)
    Возраст
    60
    Сообщений
    2,886
    Репутация
    744
    Е, ні, куме!, - тут Ви брешете, бо вже є спіймані на брехні!,
    - насправді українською звалася держава "Радянській Союз", бо "Ради";
    а "москалі" то мабуть, Ви сам і є, тільки перефарбований під галицяйского газду!
    Бо дуже часто "русізмами" засмічуєте власні висловлювання всуміш із справжніми галиціянскіми діалектизмами ...
    Даруйте мені, але дуже вже помітно...

  20. Вверх #20
    User banned Аватар для AMD Phenom 64 X4
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,846
    Репутация
    647
    а может поляк?))) Нотоцо ведь всё же))))


Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения