Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6887 из 6900 ПерваяПервая ... 5887 6387 6787 6837 6877 6885 6886 6887 6888 6889 6897 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 137,721 по 137,740 из 137988
  1. Вверх #137721
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Что Саша М что Алекс так подмащивали психологу, лишь бы чего лишнего про них не сболтнула "Ой да-да вы правы".... мерзкие

    Никто не заметил что "королева"-актриса сделала себе еще какую-то пластику, кажется нос? "Так люблю себя что аж нос переделаю". И никто ничего не сказал по этому поводу.

    У Холостяка выросла после передачи болячка-"болезненное эго и самовлюбленность". Он думал что Катя будет за ним как на передаче бегать-прыгать, привык к вниманию но Катя не такая. Когда в паре две принцессы- пары не будет ))) Ну и расстались.
    Печально, что не смогли договорится что говорить на экран и не красиво получилось. Зато мы узнали что там у них было.
    Бедная Катя сидела как оплёванная, ей была неприятна вся эта история.


  2. Вверх #137722
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    То він тому що навіть власного імені не знає - то він Алекс, то вже Сашко...

    Як так в 32 роки можна не розуміти з ким саме ти хочеш бути?
    Вибрав Катю бо її кохаю...але таки в Сашки більше драйву...от би "відрізати" і Катюхі додати...чи ні...мабуть не вийде...о, а може з Сашкою треба бути?...
    Це все він через декілька місяців вирішив таки з'ясувати написавши Саші?

    Ото як виглядав він Кеном пластмасовим з екранів - то таки і справді(

    З Сашкою теж би не був надовго. Якби її вибрав. Не доросла особистість. "А можна мені ось цю?...ой, ні, краще цю...а можна завтра на третю заміню принесу?" - ляльки в магазині наче купляв...
    Таке щось)
    Він писав не тільки Мудрій. Йому ніхто не потрібен. З Мудрою була б та сама 2-тижнева історія, занадто він себе любить. Та й про яку любов до учасниць ми кажемо, якщо він шукав секс за проектом за декілька днів до фіналу. Не холостяк, а якийсь потаскун.

  3. Вверх #137723
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    291
    Репутация
    229
    Було видно ,що Катя ображена . А він наче винуватий. Її слова ,що він не відповідає її уявленню ,про те як повинен поводитися чоловік ,означають ,що він перестав шукати з нею зустрічі ,проявляти зацікавленість. Вона йому це висказала ,він порівняв її з Сашею. Це все читалося на її обличчі. І образа ,і зневага ,і трохи ревнощів. Як би обрав Мудру ,то до неї були б претензії ,що вона не така як Катя. Йому самому нічого серйозного не треба.
    Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.

  4. Вверх #137724
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Пост шоу нудне. Таки Катя дала йому під зад.
    Чи були б у нього стосунки із Сашою? Звісно, ні. Чому? У нього вже була дівка така, як Саша. І не склалось. Максимум, що у них було б - це пристрастний двохтижневий секс. І люди, перестаньте стверджувати, що він був закоханий у Сашу. Якби він був у неї закоханий, то він би її вибрав. Ви уявляєте що відчуває дівчина, яка йде з фіналу додому і ви справді думаєте, що це так виглядає любов, закоханість, пристрасть? Ні, так виглядає любов тільки до самого себе. Можете навіть не писати маячню про проплачену Катю.
    Та не фантазуй. Ніхто нікому не дав підзад. Алекс був байдужим до Каті. Ну як байдужим, вона йому подобалась, але пісюна йому крутила інша. Пісюна йому заводила Саша. Він же ж чітко сказав, що постійно про неї думав. Ну Катя розуміла, що Алекс не з нею, що йому до неї нема діла. Не має значення хто першим почав цю розмову. Важливо те, чоу пара не відбулась.

    Ну і потім. Ти пророк? Гадалка? Звідки ти можеш знати що було б? ))))))) Я не знаю чи була проплачена Катя, та байдуже. Факт лишається фактом, що око у Алекса гріло е На Сашу. Чи гарна вони були б пара? Можливо, бо в них таки бгато спільного. Але у Саши ще той характер. То ж ми можемо фантазувати скільки завгодно....)))) кому що подобається. АКатя прорекламувала себе і все у неї буде добре. Вона ішла на проект за перемогою, ак сказав її тато. А тато свою доню знає.Вона досягла те, за чим ішла. В усьому решті теж досяге і з кафешкою, і заміж вийде.
    Последний раз редактировалось Будикка; 21.01.2023 в 08:49.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  5. Вверх #137725
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Почитала відповіді Мудрої, все в стилі: "Катя з Алексом розійшлись через мене, він завжди любив мене, у нас з ним була хімія"...
    Ну і наостанок - Алекс вибрав Катю через те, що люди не зрозуміли б якщо б він вибрав Мудру, бо вони (люди) примітивно розмірковують.
    От як можна бути такою невпевненою у собі, щоб нести таку маячню? І знову ж таки ображає людей. Дура.
    Припини ходити до неї і читати. Нафіг вона тобі треба. Напиши краще, що пише нам Катруся. Що пише МАринка? пишу решта дівульок? Це ж цікаво, зараз їм можна багато чого сказати.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  6. Вверх #137726
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    То він тому що навіть власного імені не знає - то він Алекс, то вже Сашко...
    Ти забула практику стб? Нпроекті лише у фіналі було дві Саші плюс він. СТБ завжди так робить - дає різні варіанти імен, щоб не плутатись. І нам так зручніше.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  7. Вверх #137727
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Keeetrin Посмотреть сообщение
    Бедная Катя сидела как оплёванная, ей была неприятна вся эта история.
    Госпідяяяя. Чого вона бєдная? І чого вона обпльована? Ми різні шоу дивимось?
    Так, був момент, коли Алекс зізнався, що думав про Сашу, то Каті це було неприємно. Але це був лише момент. В цілому, вона вигляла задоволеною, впевненою в собі і я думаю, що у неї вже хтось є. Припиніть її жаліти.

    Та нічого не відбулось неочікувано, принаймні для мене. Просто, дівоньки, я маю пристойний вік і вже нормально розбираюсь в людях. ))))

    Ось зараз особисто я фіналом задоволена. Все стало на свої місця. І якщо Алексу так нейметься до Саші, то хай шурує на Маямі, Саша ж мауть спеціально туди полетіла. ))))

  8. Вверх #137728
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Я думаю, що просто Алекса ніхто з дівчат не торканув за серце. Ну буває таке. Значить сюди не прийшла ТА. Лише Саша своєю зверхністю зачіпила. Таке буває. І це фішка Сашина. Я про це і раніше писала. Поки Саша сама не закохається, вона не буде належати нікому, це такий типаж. Її зверхність робить її недоступною, навіть якщо з нею ЕТО, то все рівно вона не буде твоєю. Такий стан речей дуже чіпляє чоловіків. Перевірено. Я не стверджую, що там була любов чи пристрасть, там було бажання підкорити, пізнати. Алекс це можливо розуміє, тому і не летить на МАямі, адже він там живе. А Сашка там його дражнить і відмовляє. Хз що там між ними ві бувається.

    З усьо видно, що всі задоволені. Кожен виніс щось для себе. А намбуло нормальне шоу, розвага, трішки відволік від війни.

  9. Вверх #137729
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    В цьому сезоні, як не дивно, мене ніхто не дратував Дівчата всі були оригінальні, яскраві. Холостяк теж бу цікавий. Мені всі сподобались. Фіналом я задоволена.

  10. Вверх #137730
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Та не фантазуй. Ніхто нікому не дав підзад. Алекс був байдужим до Каті. Ну як байдужим, вона йому подобалась, але пісюна йому крутила інша. Пісюна йому заводила Саша. Він же ж чітко сказав, що постійно про неї думав. Ну Катя розуміла, що Алекс не з нею, що йому до неї нема діла. Не має значення хто першим почав цю розмову. Важливо те, чоу пара не відбулась.

    Ну і потім. Ти пророк? Гадалка? Звідки ти можеш знати що було б? ))))))) Я не знаю чи була проплачена Катя, та байдуже. Факт лишається фактом, що око у Алекса гріло е На Сашу. Чи гарна вони були б пара? Можливо, бо в них таки бгато спільного. Але у Саши ще той характер. То ж ми можемо фантазувати скільки завгодно....)))) кому що подобається. АКатя прорекламувала себе і все у неї буде добре. Вона ішла на проект за перемогою, ак сказав її тато. А тато свою доню знає.Вона досягла те, за чим ішла. В усьому решті теж досяге і з кафешкою, і заміж вийде.
    У Алекса вже була така як Саша і нічого не вийшло. Так у нього горіло око на Сашу, що таскався з іншими дівчатами поза проєктом.

  11. Вверх #137731
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Знаєте, що мені спало на думку? Що у Алекса і Мудрої перед фіналом був секс, він це не зацінив, от через це її так і бомбить. А Катю вибрав через те, щоб і її ще спробувати. І як тільки спробував - фініта ля комедія.

  12. Вверх #137732
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Припини ходити до неї і читати. Нафіг вона тобі треба. Напиши краще, що пише нам Катруся. Що пише МАринка? пишу решта дівульок? Це ж цікаво, зараз їм можна багато чого сказати.
    Алекс вже й з Катею погиркався, бо вже написав допис. Дурний тон у чоловіка в усьому звинувачувати жінок, а потім ще й привселюдно виправдовуватись. Гидота.
    Ще й коментарі закрив, бо не терпить критики.

  13. Вверх #137733
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    "Скажи хто твій друг - і я скажу хто ТИ"
    Демін так загорівся на Аліну, яка вся самопожертва... що аж зміг за пару секунд в Ворохту терміново "заплановано" якраз саме "теж їду!!!"
    Все зрозуміло з такими мужиками. Коли від жінки купа "ти повинна" очікування. Їх самозакоханих дивувати і пристрастю, і побутом, і підтримувати ще в "процесі розвитку" бізнесів)

    Погорелова в реалі більш груба якась в розмові. І виглядає не так як в шоу - більш доросла.

    Дашка ця з 10 сезону взагалі вся перекроєна...як і Марина.
    Мені дуже подобається Юля Кавчук "голубці". Хотіла б таку подружку.

    Якщо 25 грудня Варлей була вже в Маямі після вильоту - то вона ж пішла там "за одну дівчину" (Медузу) до знайомства з батьками.
    Тобто фінальні зйомки вибору між Катя-Саша були десь дуже близько біля Нового року!! І Алекс в цей час шукав собі "трах на ніч")))
    Закоханий Холостяк)))


    Психолог ця жінка дуже гарно завжди дає поради - без критики, з приємним посилом. І завжди зрозуміло що саме і чому саме вона радить.

    Варлей порозважалась на зйомках. При своєму Петі)

    І ще питання по Аліні все ж таки... у її батька було ТРИ Бізнеси!!...а з неї ж Попелюшку ліпили в перших випусках...
    Так і Погорелова - те що розказувала зразу до знайомства..про балувану батьками доцю, "в заможних залицяльниках ніяк не вибере кого саме обрати"..і потім зовсім в ході шоу - вона інша дівчина. І батько Алексу "з неї можна ліпити що хочеш - чистий лист. Увагою хлопців не балувана".
    СТБ - навіщо напрягатися)) як є "кальки" образів))
    Последний раз редактировалось Liberty 88; 21.01.2023 в 14:45.

  14. Вверх #137734
    Не покидает форум Аватар для Liker
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,461
    Репутация
    1822
    Судя по выбору, холостяк был закохан в секс. В конце собрал прекрасный пышногрудый цветник .
    И потом уже начал отсеивать тех , в ком сомневался или кто не оправдал ожиданий

  15. Вверх #137735
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Не пам'ятаю як додавати...

    В ютуб интервью Віки Варлей на каналі Оліцької.

    2 години. Розповідає все як є. Цікаво.

  16. Вверх #137736
    Живёт на форуме Аватар для Siara83
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    4,314
    Репутация
    1852

    Якось так((

  17. Вверх #137737
    Частый гость Аватар для blanca
    Пол
    Женский
    Сообщений
    587
    Репутация
    593
    А мені Катя сподобалась на пост-шоу.
    І як поділилась про "найбажанішого холостяка". Відіграв роль, і крапка

    "У наших стосунках з Алексом, на жаль, залицянь вимагав до себе він. Похвали, подарунків, вчинків, слів захоплення…В моєму розумінні – це має місце бути тоді, коли чоловік щось для цього зробив, а не просто народився.
    Що в наших стосунках не вистачало особисто мені? Я хотіла мати надійне плече поруч, щоб мене цінували, чули і розуміли. Хотіла, щоб про мене піклувались, коли захворіла. Хотіла отримати квіти, хоч раз. Хотіла більше часу разом. Хотіла нових спільних емоцій. Хотіла разом кудись поїхати, а не отримувати відмову на дві мої пропозиції. Хотіла, щоб цікавився моїм життям і елементарно пам’ятав, в якому місті на зйомках я знаходжусь. Хотіла романтики і пристрасті. Але певно, що таке для Алекса можливе лише під прицілом камер", - пожалілася Катя.

    В якийсь момент, я взагалі не зрозуміла, що це за людина поруч і що їй від мене потрібно? Де той Алекс з проєкту? Де ж той принц? Де всі цінності? Хто це і чому ми взагалі разом? З цими думками, після його ЧЕРГОВОГО (не ділом, а словом &#128515 запрошення з ним на Балі, я сказала, що нам треба поговорити", - розповіла вона.
    "Думав він про Мудру чи не думав – суті не змінює. Ми не у підлітковому віці. Він дорослий чоловік, який зробив свій вибір. Який на всю країну сказав, що в його серці відгукнулось моє ім’я. Який розумів, що саме зі мною йде у щось більш серйозне та доросле. Тож, не поважати свій вибір – не поважати себе. Нехай банально, але хочу наголосити, дівчата, що весь світ не крутиться навколо чоловіка. Я дотримуюсь класичних цінностей сім’ї, де чоловік оберігає жінку, цінує та піклується. Такому чоловіку я готова віддати усе своє тепло і любов", - запевнила Лозовицька.

  18. Вверх #137738
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Знаєте, що мені спало на думку? Що у Алекса і Мудрої перед фіналом був секс, він це не зацінив, от через це її так і бомбить. А Катю вибрав через те, щоб і її ще спробувати. І як тільки спробував - фініта ля комедія.
    Я не знаю чи був секс у них чи ні, але суть такого типажа жінок у тому, що для них секс не є приводом до знайомства (це я анекдот цитую). Вот імєнна!!!, що після гарного сексу, а така жінка дуже постарається зробити його гарним, вона цим може маніпулювати. Тобто він думав, що вже всьо, а тут бляха виявляється, що це ще нічого не означає.

    Взагалі мені здається, що таке бачення сексу, як якогось рубежу вже застаріле для сучасних жінок.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  19. Вверх #137739
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Алекс відписався від Каті або вона його заблокувала. Ану, так образили мамину квіточку)))))) (тобто, Алекса).
    І Катя від нього відписалась.

  20. Вверх #137740

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Я не знаю чи був секс у них чи ні, але суть такого типажа жінок у тому, що для них секс не є приводом до знайомства (це я анекдот цитую). Вот імєнна!!!, що після гарного сексу, а така жінка дуже постарається зробити його гарним, вона цим може маніпулювати. Тобто він думав, що вже всьо, а тут бляха виявляється, що це ще нічого не означає.

    Взагалі мені здається, що таке бачення сексу, як якогось рубежу вже застаріле для сучасних жінок.
    Побуду в белом пальто - но это аморально. Без любви с мужчиной заниматься сексом. Для чего? Это не поведение истинной женщины. И за такой женщиной будут бегать такие же астральные мужчины. Женятся на таких крайне редко и только неуверенные в себе недозавоеватели.


Ответить в теме
Страница 6887 из 6900 ПерваяПервая ... 5887 6387 6787 6837 6877 6885 6886 6887 6888 6889 6897 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения