Одесса: 14°С (вода 19°С)
Киев: 12°С
Львов: 13°С

Тема: Віктор Ющенко привітав українців зі святом Святого Миколая

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1

  По умолчанию Віктор Ющенко привітав українців зі святом Святого Миколая

  Дорогі друзі!


  У день Святого Миколая прийміть мої вітання та найкращі побажання. Впевнений, що ви будете відзначати це свято незалежно від віку. Воно наповнить ваші домівки світлом і теплом, зігріє душі надією і вірою. Нехай зустріччю із справжнім чудом стануть "миколайчики", які з ранку знайдуть наші діти в себе під подушками. Нехай Микола Чудотворець береже мир на нашій землі. Зі святом, дорогі мої!


  Дуже хочу, щоб це свято і наступні за ним радісні новорічні приготування принесли благополуччя у наш великий український дім, у оселі всіх наших співвітчизників і в Україні, і у далеких світах. Бажаю нам усім отримати можливість трохи відпочити від тривог і турбот. В останній час їх чимало випало на долю кожної чесної людини і кожного патріота. Наша спільна турбота про долю України, наша любов до правди і свободи об’єднали нас у дні випробувань. Весь світ побачив помаранчеві майдани у Києві і в тисячах інших міст. Ми стали єдині – і ми перемогли.

  Бажаю всім нам зберегти цю високу єдність – єдність сучасної української нації.


  Ми з вами віримо, що Україна стане заможною вільною демократичною європейською державою. Ми хочемо жити "по закону Божеському і людському". Нехай же збудуться наші мрії!

  Щастя всім і Божого Благословення!  Віктор Ющенко
  Нeзалeжнe i дeмкократичнe супсiльство Україна нeвiдємна частина Спiлки Вiльних Народiв тобто Європи


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения