Одесса: 5°С (вода 3°С)
Киев: 1°С
Львов: 1°С

Результаты опроса: Кто по вашему мнению станет супермоделью по-украински?

Голосовавшие
53. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Влада Роговенко

2 3.77%
  • Карина Данилова

3 5.66%
  • Влада Печерицына

3 5.66%
  • Алёна Рубан

18 33.96%
  • Валерия Кошериева

5 9.43%
  • Татьяна Брык

9 16.98%
  • Анна-Кристина Приходько

12 22.64%
  • Ирина Журавлёва

0 0%
  • Анна Нагорная

1 1.89%

Тема: "Супермодель по-украински" на Новом канале

Ответить в теме
Страница 93 из 94 ПерваяПервая ... 43 83 91 92 93 94 ПоследняяПоследняя
Показано с 1,841 по 1,860 из 1862
  1. Вверх #1841
    Частый гость Аватар для Ніжність
    Записей в дневнике
    3
    https://gazeta.ua/articles/celebriti...rovskij/877433

Костя Боровський(суддя з дредами): "Перемагає не той, хто яскравіший на подіумі, а той, хто голосніше матюкається і далі плює"
    Костя від Каті видно в шоці))) Я не дивилась цей сезон, але прочитала вас і вирішила поглянути, що це за одна мАдель така, що всі плюються. Деградація шоу повна... Не жалкую, що не дивилась.

2. Вверх #1842
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    https://gazeta.ua/articles/celebriti...rovskij/877433

Костя Боровський(суддя з дредами): "Перемагає не той, хто яскравіший на подіумі, а той, хто голосніше матюкається і далі плює"
    Костя від Каті видно в шоці))) Я не дивилась цей сезон, але прочитала вас і вирішила поглянути, що це за одна мАдель така, що всі плюються. Деградація шоу повна... Не жалкую, що не дивилась.
    Понял, видать, куда попал��Это шоу и там свои законы.Весьма странно, что подобное поощряется самими же организаторами, дабы картинка ярче была

3. Вверх #1843
    молодец. правильное решение.

4. Вверх #1844
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Записей в дневнике
    4
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Понял, видать, куда попал��Это шоу и там свои законы.Весьма странно, что подобное поощряется самими же организаторами, дабы картинка ярче была
    Чи більш затхлою
    Команда наблюдєнія за наблюдающімі

5. Вверх #1845
    Записей в дневнике
    4
    Цитата Сообщение от UpTown Посмотреть сообщение
    Эксперты говорят про "роботу над собою". Интересно, какую работу Катька провела? Жопу наела?
    вони мали на увазі, що упродовж проекту Катя займалась онанізмом, і не шпокалась зі своїм папіком...)))

6. Вверх #1846
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Чи більш затхлою
    Это для нас, зрителей она затхлая, а для сценаристов в самый раз

7. Вверх #1847
    Записей в дневнике
    4
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    ну все,победила Яна)
    Катька в последние минуты проекта достойно себя вела и разговаривала нормально,я сегодня успела посмотреть только общее дефиле и объявление победителя
    А, то це їх було лише двоє? І Катька, ось та спріла піська програла? Ну от і правильно. Але все рівно не буду переглядати. Коли втягуєшся у перегляд, то цікаво, а коли відходиш, то пригадуєш лише матюки Катьки хтивість Яськи. Наступний сезон не знаю чи буду дивитись, мабуть буду. Але.
    Якщо в перших випусках не побачу яскравих типажів, то перестану дивитись взагалі. Цей сезон був провальний і його провалила Катя-матюгальщиця. Все вертілось навколо її товстої дупи і ряхи, що ширша, ніж довша.

8. Вверх #1848
    Записей в дневнике
    4
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Это для нас, зрителей она затхлая, а для сценаристов в самый раз
    То хай вони і дивляться. Я хочу бачити гарних моделей, гарну модельну роботу, цікавих персонажів, і вродливих молодих людей, а не чиїхось бездарних хвойд.

9. Вверх #1849
    То хай вони і дивляться. Я хочу бачити гарних моделей, гарну модельну роботу, цікавих персонажів, і вродливих молодих людей, а не чиїхось бездарних хвойд.
    У программы рейтинги и так низкие, а если и дальше так пойдет, то действительно только они и будут ее смотреть

10. Вверх #1850
    Живёт на форуме Аватар для Стралковская
    Записей в дневнике
    5
    А, то це їх було лише двоє? І Катька, ось та спріла піська програла? Ну от і правильно. Але все рівно не буду переглядати. Коли втягуєшся у перегляд, то цікаво, а коли відходиш, то пригадуєш лише матюки Катьки хтивість Яськи. Наступний сезон не знаю чи буду дивитись, мабуть буду. Але.
    Якщо в перших випусках не побачу яскравих типажів, то перестану дивитись взагалі. Цей сезон був провальний і його провалила Катя-матюгальщиця. Все вертілось навколо її товстої дупи і ряхи, що ширша, ніж довша.
    так,обирали переможця з двох учасниць:Яни та Катерини,після останнього дефіле,в якому брали участь усі моделі,першими виходили ті,хто покинув проект раніш,останніми вийшли Дмитро,Катя,Яна...
    початок ефіру я пропустила,там наче була якась фотосесія з двома претендентами на перемогу.
    я хотіла побачити обличчя Катерини,якщо та не виграє,але нічого такого не побачила,вона вела себе достойно та стримано,привітала Яну.

11. Вверх #1851
    Записей в дневнике
    4
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    так,обирали переможця з двох учасниць:Яни та Катерини,після останнього дефіле,в якому брали участь усі моделі,першими виходили ті,хто покинув проект раніш,останніми вийшли Дмитро,Катя,Яна...
    початок ефіру я пропустила,там наче була якась фотосесія з двома претендентами на перемогу.
    я хотіла побачити обличчя Катерини,якщо та не виграє,але нічого такого не побачила,вона вела себе достойно та стримано,привітала Яну.
    Думаю, це тому, що вона знала, що перемоги у неї не буде. Це було б уже занадто. Папік пообіцяв, що дійдеш до самого кінця, але перемогу не отримаєш, от вона і була спокійна. Коли вона говорила, що хоче щось довести "папє", то вона очевидно мала на увазі "папіку", але говорила, щоб виглядало пристойно.

Чесно кажучи, я і так не дуже шаную жіночу сутність, особливо у білявок. І ця курва зайвий раз довела, що білявка - це не лише колір волосся. Споганила все шоу. Хоча в цьому сезоні якось і не було цікавих дівчат. Серед хлопців були і чимало, а от дівки підвели.

Дякую, що ти дивилась і мені розповідала. ))

12. Вверх #1852

13. Вверх #1853
    Записей в дневнике
    4
    «Проект перевернул мою жизнь с ног на голову, – рассказала победительница. – Здесь я стала сильнее, мудрее, здесь я стала профессиональной моделью! Еще полгода назад моей мечтой было работать фитнес-тренером в Одессе, а главной целью – тренировать людей в спортклубах Киева (смеется). Теперь мои цели совсем другие. Фотосессии, показы – все это мне ужасно нравится. И я чувствую, что моделинг – это мое».

Яночка, "ужасно" нравитись не може... )))) Але все ж молодець. Вона мені не подобалась як людина, деякі її вчинки були не верігуд, але на тлі товстожопої Катрі вона виглядала янголом. З іншого боку маю віддати належне, що вона дійсно під кінець проекту стала більш професійною, видно, що працювала над собою. Хай їй щастить.

14. Вверх #1854
    Живёт на форуме Аватар для Стралковская
    Записей в дневнике
    5
    «Проект перевернул мою жизнь с ног на голову, – рассказала победительница. – Здесь я стала сильнее, мудрее, здесь я стала профессиональной моделью! Еще полгода назад моей мечтой было работать фитнес-тренером в Одессе, а главной целью – тренировать людей в спортклубах Киева (смеется). Теперь мои цели совсем другие. Фотосессии, показы – все это мне ужасно нравится. И я чувствую, что моделинг – это мое».

Яночка, "ужасно" нравитись не може... )))) Але все ж молодець. Вона мені не подобалась як людина, деякі її вчинки були не верігуд, але на тлі товстожопої Катрі вона виглядала янголом. З іншого боку маю віддати належне, що вона дійсно під кінець проекту стала більш професійною, видно, що працювала над собою. Хай їй щастить.
    так вона й наче розумнішою стала під кінець проекту,і Дмитро,коли пішов,то побажав перемоги саме Яні.

15. Вверх #1855
    А ось що розповів Діма Сукач
    https://topmodel.novy.tv/ua/news/201...F41ttKzYxRzIcE

16. Вверх #1856
    Записей в дневнике
    4
    Ой, не плюсуєшся...)))

17. Вверх #1857
    Частый гость Аватар для UpTown
    Польченко коротко постриглась, похудела и работает в агентстве у Никитюка.
    Все, що Ви скажете - буде перекручено і використано проти Вас.

18. Вверх #1858
    Цитата Сообщение от UpTown Посмотреть сообщение
    Польченко коротко постриглась, похудела и работает в агентстве у Никитюка.
    Да ясное дело, что все они попав в проект, продолжают заниматься моделингом, кто у Никитюка, кто у Костромичевой числится.Ходят на UFV, и иже с ним

19. Вверх #1859
    Частый гость Аватар для UpTown
    А помните рыженькую Анну-Кристину? Сделала зубы и..... накачала губы(

Все, що Ви скажете - буде перекручено і використано проти Вас.

20. Вверх #1860
    Она, видимо, из первых сезонов, не припомню такой.Но я и смотрю не с начала адаптации проекта у нас, а где то с середины 2 сезона

Ответить в теме
Страница 93 из 94 ПерваяПервая ... 43 83 91 92 93 94 ПоследняяПоследняя