Тема: НВК 275 "Надия" на Таирова

Ответить в теме
Страница 91 из 99 ПерваяПервая ... 41 81 89 90 91 92 93 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,801 по 1,820 из 1978
  1. Вверх #1801
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    Вибачте, емоції поки що беруть верх.
    Бачу, що в більшості у минулому повідомленні виказане відношення і мало інформації.
    З листопада мати учениці ходить до директора з вимогами звільнити вчителя через предвзяте відношення до дитини (мало уваги). У тому ж листопаді приходив батько дитини під час уроків та при дітях принижував та погрожував вчительці у всіх фарбах, яких тільки можна уявити (я маю на увазі сленг розмови).
    Далі відбулися збори. На зборах мати учениці провокувала вже не лише вчителя, а й директора. Вимагала знову звільнення та публічного вибачення.
    З дитиною попрацювали психолог, завуч, але дитина абсолютно адекватно відноситься до школи і до вчителя. вчителя вона любить і сумує, коли не ходить до школи, а мати говорить інше, що дитина дома в істериці. Дитина ж говорить, що не прийшла до школи, тому що мамі було погано.
    Після того, як директор відмовився задовольнити вимогу матері, вона почала диктувати умови і диретору. Всі канікули вона ходила до департаменту, до районо, нагадаю, З ДИТИНОЮ. Найбільше для мене незрозуміло саме це. Навіщо дитину з такого віку травмувати та призводити до маніпуляцій навіть якщо ти права!
    Зараз вчитель на лікарняному. Діти дуже засмучені. А ситуацію тримає під контролем та ж сама леді. І нічого не змінюється.
    Вірю в себе і в людей


  2. Вверх #1802
    Постоялец форума Аватар для Milana21
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,451
    Репутация
    505
    Цитата Сообщение от g.ginger Посмотреть сообщение
    Не хотілося б пліткувати, але дуже хочу звернути увагу спільноти.
    На протязі всього першого класу вищевказану особу - маму учениці 2-В класу ніхто не помічав як агресивну та неадекватну. Цього року почалися цькування без причини на вчителя. Причини немає. Були збори, на яких були присутні всі батьки, директор. Вона називає причину одну - мало уваги приділяється дитині. Але це неправда (наскількі я можу судити про інших дітей). Про те, який в нас вчитель і писати не хочу. Всі батькі у кількості 29-ти сімей написали все про вчителя у листі, який направили до адміністрації школи і не тільки. Вимога матері - звільнити вчителя. Як я розумію, по статті. На данний момент вчитель на лікарняному через стан здоров я, засновниця такого положення у класі відсутня, дитина відсутня, але має час ходити разом із дитиною до департаменту, назначати зустрічі в районо. Ситуація шита білими нитками. За вчителя спокійні - вона витримає будь-які ситуації, але здоров я не обманеш. Якщо вчитель піде - це буде удар для всіх батьків 2-В класу. Про дітей і говорити не хочу. Напевно, більшість просто піде зі школи. І це лише через одну людину! Яка об єктивно несправедлива навіть просто по-людськи, я вже мовчу про те, що вона не має ніякого права обирати, чи працюватиме спеціаліст, чи ні. Це вже точно не в її повноваженнях. І батьки бессильні. Батьків просто ніхно не слухає. Їх думка не має значення, нажаль. Знову ж таки, про вчителя промовчу. Тому що не думаю, що у Європі, до якої ми так тягнемось, дозволили б так явно знущатись просто над людиною, не говорячи вже про професіонала свого діла.
    Есть, к сожалению, на пост-советском просранстве такое, называется из грязи в князи и начинают самоутверждаться -унижать учителей, медсестер и пр, причем сами такие люди ровным счетом из себя ничего не представляют! Состоявшимся, уважаемым людям такое не нужно, у них и так достаточно внимания

    Что мешает конкретной родительнице перевести своего ребенка в другую школу, другой класс и не трепать нервы ни себе ни другим, раз всем учитель подходит а конкретно ей нет? Нужно просто чтобы директор перевел ребенка в другой класс, если и в другом классе будут конфликты, то родительнице нужно обратить внимание на себя, пойти на работу,попить успокоительные, занять себя чем-то в этой жизни

  3. Вверх #1803
    Постоялец форума Аватар для Night Cat
    Пол
    Женский
    Сообщений
    2,735
    Репутация
    3860
    Цитата Сообщение от g.ginger Посмотреть сообщение
    Не хотілося б пліткувати, але дуже хочу звернути увагу спільноти.
    Перепрошую, а ніхто не звертався до завуча з розмовою про цю особу? Якщо завуч по молодшим класам знайде час та натхненння вислухати батьків та незадоволену - всім буде краще. Може вона б забрала дитину до іншого класу, якщо її не задовольняє вчитель? Ніхто такого не пропонував?
    Поки ти ще серед людей — навчися цінувати кожен новий день.

  4. Вверх #1804
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    Ви праві. Але все здалося не так просто. Мені все одно на неї як на людину. Я її не обираю як хресну для своєї дитини. Мені ця ситуація неприємна з боку адекватності та справедливості. Ви праві, такі люди є, вони завжди були і будуть. Але невже неможливо зробити щось, що зможе таких людей змусити (не побоюсь цого слова) не заважати іншим і залишати свою агресію для своєї сім ї, якщо для них це норма? Невже я і моя дитина не захищені від неї? Невже потрібно розповісти нехай не самому Господу, щоб хоч хтось відреагував? Так багато запитань і жодної відповіді.
    Вірю в себе і в людей

  5. Вверх #1805
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    Вона говорить, що йти вона не збирається. Що піти повинен вчитель. І все. Безкомпромісно.
    Вірю в себе і в людей

  6. Вверх #1806
    Постоялец форума Аватар для Milana21
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,451
    Репутация
    505
    Цитата Сообщение от g.ginger Посмотреть сообщение
    Вона говорить, що йти вона не збирається. Що піти повинен вчитель. І все. Безкомпромісно.
    а этой маме кто-то говорил, что Надия это частная школа и только ее один ребенок будет учиться в классе? Если нет, напомните, что это гос школа и этот учитель мне нравится, этот нет- не проходит, учитель не доллар чтобы всем нравится.

    Пригласите представителя департамента на родительское собрание и все станет на место ху их ху и травля прекратится

  7. Вверх #1807
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    З нею намагалися поспілкуватися усі. Усі пропонували різні виходи з ціїє ситуації. Але вона стоїть на своєму. Бульш того, її ці варіанти дратують. Тому що вона "розганається" ще більше. Ходять плітки (особисто такого почуто не було), що батько навіть шукає людей, щоб покарати вчителя на їх рівні, через те, що вона не кориться їм і їх вимогам. Тому що з дитиною ця ситуація не має нічого спільного. Дитина школу любить, вчителя обожнює. А з боку батьків інакше: дитину до школи не пускають, водять до департаменту.
    Вірю в себе і в людей

  8. Вверх #1808
    Не покидает форум Аватар для Торри
    Пол
    Женский
    Возраст
    43
    Сообщений
    14,919
    Репутация
    12952
    В - это же интеллект . У них замечательный преподаватель. Не верю, чтоб она обижала ребенка .
    Ко мне на ТЫ
    Ник 08.03.06
    Ева 17.06.11

  9. Вверх #1809
    Постоялец форума Аватар для Milana21
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,451
    Репутация
    505
    Цитата Сообщение от g.ginger Посмотреть сообщение
    З нею намагалися поспілкуватися усі. Усі пропонували різні виходи з ціїє ситуації. Але вона стоїть на своєму. Бульш того, її ці варіанти дратують. Тому що вона "розганається" ще більше. Ходять плітки (особисто такого почуто не було), що батько навіть шукає людей, щоб покарати вчителя на їх рівні, через те, що вона не кориться їм і їх вимогам. Тому що з дитиною ця ситуація не має нічого спільного. Дитини школю любить, вчителя обожнює. А з боку батьків інакше: дитину до школи не пускають, водять до департаменту.
    Я Вам написала единственный выход: собрание родителей в присутствии директора и представителя департамента. Дама выпустит свой пар, родители отстоят учительницу и на этом все закончится.
    По отдельности с ней вести диалог ничего не даст!

  10. Вверх #1810
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    Вона і не говорить, що хтось ображає дитину. Вона говорить, що предвзяне відношення, що дитині мало уваги від вчителя і вимагає звільнити. Все. Можливо, за канікули показання змінились. Але з нею відверто розмовляли всі і нікому вона не говорила, що дитину ображають у класичному розумінні цього слова. Тому що сказати немає чого. А ось про неї такого сказати не можна. Зафіксовано та направлено було ще у грудні два випадки агресивної поведінки у сторону однокласників її доньки від неї без присутності батьків.
    Вірю в себе і в людей

  11. Вверх #1811
    Новичок Аватар для g.ginger
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8
    Репутация
    16
    Ми зараз в очікуванні розмови з Буйневич Оленою. Чекаємо, доки ситуація зміниться. Дякую за підтримку.
    Вірю в себе і в людей

  12. Вверх #1812
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,679
    Репутация
    389
    Фиксируйте все собрания на видеокамеру!

  13. Вверх #1813
    Посетитель Аватар для 1alla
    Пол
    Женский
    Сообщений
    493
    Репутация
    84
    Читаю и не могу поверить что такое происходит со 2-В,такой сильный,дружный,показательный класс,а тут на тебе...Такое ощущение что специально хотят подпортить репутацию...Хочу поддержать учителя и родителей в такой неприятной ситуации,только вместе вы сможете все преодолеть и добиться справедливости.Желаю удачи!

    Р.S. Ув. Родители!Берегите своего Учителя,она сегодня вторая мама,которая учит Вашего ребенка читать,писать,говорить,быть ЧЕЛОВЕКОМ!

  14. Вверх #1814
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    подскажите, пожалуйста, а у этой школы тоже есть закрепленные дома? жители которых имеют первоочередной приоритет при поступлении?? (интересует первый класс)
    моя маленька Незалежність

  15. Вверх #1815
    Частый гость Аватар для Крапочка
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    545
    Репутация
    261
    Цитата Сообщение от Yelya Посмотреть сообщение
    подскажите, пожалуйста, а у этой школы тоже есть закрепленные дома? жители которых имеют первоочередной приоритет при поступлении?? (интересует первый класс)
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_2019-01-23-14-16-19-472_com.microsoft.skydrive.jpg
Просмотров: 79
Размер:	54.8 Кб
ID:	13010072

  16. Вверх #1816
    Посетитель Аватар для ALENA2708
    Пол
    Женский
    Сообщений
    108
    Репутация
    33
    Подскажите пожалуйста, есть ли еще продленка для первоклашек?

  17. Вверх #1817
    Цветовод форума
    Аватар для Talo4ka
    Пол
    Женский
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    6,957
    Репутация
    16244
    В четвертом классе точно есть)

  18. Вверх #1818
    Постоялец форума Аватар для Tapulya 85
    Пол
    Женский
    Возраст
    38
    Сообщений
    1,831
    Репутация
    6850
    Цитата Сообщение от ALENA2708 Посмотреть сообщение
    Подскажите пожалуйста, есть ли еще продленка для первоклашек?
    у нас и в 6 еще есть)
    В любой непонятной ситуации - ложись спать. (Еврейская мудрость)

  19. Вверх #1819
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    306
    Репутация
    166
    Добрый всем день. Мамочки, подскажите пожалуйста, как на самом деле обстоят дела с обучением? Стоит ли переводить ребенка сюда с другой школы? Дело в том, что в связи с переездом, эта школа ближе нашей нынешней. Интересует хорошие ли знания дают в старшей школе? Особенно буду благодарна родителям выпускников, если таковые есть еще здесь)) Во сколько обходится школа? Заранее спасибо!

  20. Вверх #1820
    Постоялец форума Аватар для Tapulya 85
    Пол
    Женский
    Возраст
    38
    Сообщений
    1,831
    Репутация
    6850
    Цитата Сообщение от СЧАСТЬЕ В МОДЕ Посмотреть сообщение
    Добрый всем день. Мамочки, подскажите пожалуйста, как на самом деле обстоят дела с обучением? Стоит ли переводить ребенка сюда с другой школы? Дело в том, что в связи с переездом, эта школа ближе нашей нынешней. Интересует хорошие ли знания дают в старшей школе? Особенно буду благодарна родителям выпускников, если таковые есть еще здесь)) Во сколько обходится школа? Заранее спасибо!
    я бы ориентировалась на учителя, узнайте кто классные руководители на той параллели, что вас интересует, т.к. как и в любом учебном заведении...есть прорехи, а есть сильные педагоги и те, кто дают знания. из нюансов, которые никак пока не корректируются...отсутствие не то чтобы стадиона, а мало-мальской площадки для физкультуры, труды совместные с девочками, мальчики шьют мишек, подставочки итд. а в основном... тот, кто хочет учиться-учится)
    В любой непонятной ситуации - ложись спать. (Еврейская мудрость)


Ответить в теме
Страница 91 из 99 ПерваяПервая ... 41 81 89 90 91 92 93 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения