Одесса: 23°С (вода 19°С)
Киев: 21°С
Львов: 22°С

Тема: 7 августа - гурт Вертеп - кафе Гоголь у моря

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Посетитель Аватар для ejiky
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  42
  Сообщений
  391
  Репутация
  151
  Записей в дневнике
  5

  По умолчанию 7 августа - гурт Вертеп - кафе Гоголь у моря  7 августа
  кафе "Гоголь у моря"
  (Дача Ковалевского, Вторая набережная 2Б, тел. 786-54-62)
  Концерт группы Вертеп с презентацией альбома «Віршоспіви».
  Начало в 20:00.
  Вход свободный!


  Новий альбом гурту «ВЕРТЕП» - «віршОспіви»

  Усі пісні в альбомі написано на слова сучасних українських поетів: Марії Матіос, Сергія Жадана, Вікторії Наріжної, Максима Паленка, Олександра Ірванця, Мар`яни Савки та інших поетів-друзів музикантів. Ще два тексти до пісень написано Олексієм Бондаренком та Тимофієм Хомяком, авторами більшості текстів гурту. Крім пісень до альбому ввійдуть музичні експерименти, де поети самі читають свої вірші під музику «Вертепу». Так на альбомі можна буде почути голоси Дмитра Лазуткіна, Світлани Поваляєвої, Григорія Семенчука, Галини Крук, Олександра Кабанова, Дарини Важинської, Вікторії Наріжної та ще кількох сучасних поетів з різних міст України. Лейт-мотивом альбому став куплет відомого вірша (а в подальшому пісні) Юрія Андруховича «Три поверхи вертепу».
  Окремим треком-присвятою є вірш «Амстердам», заспіваний Юрком Покальчуком. За останні півтора року гурт «Вертеп» мав кілька виступів із метром української літератури в Києві, Харкові та Львові. На жаль, жоден із концертів не було закарбовано в цифру, тому музику наклали на голос вже після смерті поета, який залишив по собі величезний не лише літературний, а й музичний спадок.
  Музиканти гурту запевняють, що ніяким чином не претендують на укладання якоїсь антології «піснеспівів» на слова українських поетів. Вірші для пісень часто обрані випадково, а чи заграні до цього на різних імпрезах в країні за участі самих поетів. Частина пісень і досі залишається в роботі, тож коли їх почує світ із музикою «Вертепу» - не відомо. Так вірші багатьох улюблених поетів залишаються для майбутніх релізів.
  Альбом вийшов дуже багатогранним: так, «Єврейський хлопчик» з Дариною Важинською тяжіє до електронних експериментів, вірш Олександра Ірванця в пісні «Мова» було підтримано класичними гітарами, а «Крек» Сергія Жадана перетворився на східну містерію зі співом автентичного мулли.
  Переважна більшість аранжувань зроблено ще одним вокалістом гурту, за сумісництвом барабанщиком, відомим дніпропетровським джазовим музикантом Миколою Константіновим.
  Зима - это такое холодное лето!


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения