Одесса: 24°С (вода 17°С)
Киев: 18°С
Львов: 18°С

Тема: ПРОГРАМА ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ – THE MANAGEMENT TRAINEE PROGRAMME

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  AMBASSADOR
  гость

  По умолчанию ПРОГРАМА ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ – THE MANAGEMENT TRAINEE PROGRAMME

  Вritish American Tobacco Україна – це частина групи British American Tobacco, одного з лідерів світового тютюнового ринку. British American Tobacco, яка працює на 180 ринках світу, має у своєму доробку понад 300 марок сигарет. Компанія налічує 81 фабрику, що розташовані у 64 країнах світу, та більше 90 тисяч працівників. British American Tobacco – соціально відповідальна компанія, яка розуміє свої обов’язки перед громадою, запрошуючи до діалогу всіх зацікавлених осіб, і веде свій бізнес відповідно до раціональних очікувань суспільства.
  British American Tobacco Україна створена в 1993 році. У нашій компанії по всій Україні працює майже 1000 співробітників. На українському ринку ми представляємо понад 10 торгових марок. Серед них – легендарні міжнародні марки: Vogue, Kent, Lucky Strike, Pall Mall, Viceroy, а також успішні національні: Прилуки Особливі та інші.
  Однак основним надбанням та цінністю компанії є люди, тому, як соціально відповідальна компанія, British American Tobacco Україна дбає про своїх працівників.


  ПРОГРАМА ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ – THE MANAGEMENT TRAINEE PROGRAMME

  ДВА РОКИ ПРОФЕСІЙНОЇ
  ТА МЕНЕДЖЕРСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

  Щороку компанія British American Tobacco Україна проводить конкурс серед випускників вищих навчальних закладів і надає переможцям можливість працювати, розвиватися та будувати свою кар’єру в середовищі професіоналів міжнародного класу. Набір та подальший розвиток найкращих випускників є частиною стратегії нашого бізнесу.

  Програма для випускників “The Management Trainee Programme” (“MT”) триває два роки. За цей час ви здобуваєте необхідні професійні знання та навички, досвід управління, вивчаєте бізнес. Ви самостійно обираєте підрозділ компанії, де хотіли б проходити стажування та працювати. Це має бути сфера діяльності, у якій ви зможете якнайповніше реалізувати й розвинути свої сильні сторони та якості. Індивідуальний план розвитку передбачає стажування за кордоном, в одній зі 180 компаній групи British American Tobacco. Міжнародний досвід дає змогу ширше поглянути на бізнес, запозичити цінні знання та побудувати тісні зв’язки з колегами з інших країн.

  За умови сумлінної роботи та високих показників діяльності по закінченні стажування ви отримаєте посаду менеджера початкового рівня в British American Tobacco Україна. Адже саме через програму „МТ” ми досягаємо постійного поповнення компанії талановитими молодими менеджерами, що дає їй змогу досягати дедалі кращих результатів на світових ринках.

  Програмі „МТ” передує кампанія з набору випускників, яка має назву We Challenge You, під час якої представники British American Tobacco Україна приймають участь у днях кар’єри, ярмарках вакансій, презентаціях у вищих навчальних закладах та інших заходах, направлених на інформування студентів про можливості працевлаштування на ринку праці України, та проводять конкурс на участь в програмі „МТ”.

  ВІДДІЛИ

  British American Tobacco Україна надає можливість стажування в різних відділах компанії:
  - Виробництво
  - Маркетинг
  - Фінанси
  - Інформаційні технології
  - Управління персоналом
  - Відділ корпоративних зв‘язків
  - Юридичний відділ


  ЕТАПИ ВІДБОРУ

  Всі етапи відбору націлені на виявлення тих основних компетенцій кандидатів-випускників вищих навчальних закладів, в яких ми особливо зацікавлені, а саме: вміння ефективно спілкуватися зі своїми колегами, працювати в команді та разом досягати встановлених цілей, аналізувати інформацію та приймати рішення на основі цього аналізу, пропонувати нові ідеї. Інформація, яку ми отримаємо на кожному етапі відбору, дає нам можливість скласти уявлення про кандидата, а також зрозуміти, який внесок кандидат може зробити в розвиток нашої компанії.

  1. АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА
  Першим кроком на шляху до побудови кар’єри в British American Tobacco Україна є заповнення аплікаційної форми.
  Заповнену аплікаційну форму надсилайте, будь ласка, на електронну адресу [email protected]. Останній день прийняття форм – 31 травня 2006р.

  2. ІНТЕРВ’Ю
  У разі, якщо кандидат успішно проходить відбір за даними аплікаційної форми, ми запрошуємо його на інтерв’ю зі спеціалістом відділу управління персоналом.

  3. ЦЕНТР ОЦІНКИ
  Центр оцінки є наступним етапом відбору для кандидатів, які пройшли перше інтерв’ю. Їхні навички та відповідність вимогам компанії оцінюються під час виконання командних завдань та участі в рольових іграх.

  4. СПІВБЕСІДА
  Успішне проходження всіх попередніх етапів відбору завершується співбесідою з керівником підрозділу, у якому випускник проходитиме стажування та працюватиме.


  ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

  - Випускник вищого навчального закладу (ступінь бакалавра, спеціаліста, магістра)
  - Високий рівень володіння англійською мовою
  - Лідерські якості
  - Комунікабельність, ініціативність
  - Здатність швидко навчатись


  Програма для випускників “The Management Trainee Programme” вiдкриває талановитій та енергiйній молоді можливостi випробувати власнi сили в середовищi мiжнародного бiзнесу й зробити значний внесок у розвиток нашої компанії. Вам буде цiкаво в British American Tobacco Україна, адже компанiя надає працiвникам усi необхiднi повноваження, а успiшна робота достойно винагороджується.

  Шукайте більше інформації та аплікаційну форму на сайтах http://bat.rabotaplus.com.ua, www.rabota.com.ua/vip/bat.asp та www.careerday.kiev.ua/vacancy/BAT.html, а також на ярмарках вакансій, днях кар’єри та презентаціях у вищих навчальних закладах вашого міста.
  Заповнені аплікаційні форми надсилайте, будь ласка, на електронну адресу [email protected].
  Изображения


Ответить в теме

Похожие темы

 1. Анекдоты - the best.
  от VOD в разделе Юмор
  Ответов: 44891
  Последнее сообщение: 12.10.2012, 23:29
 2. Почему в МКЛУБЕ нет A.F.I. - Sing the sorrow??
  от Anonymous в разделе Музыка
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 24.09.2004, 19:13
 3. Rock The Nations Open Air Festival
  от GR0SS в разделе Музыка
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 18.04.2004, 12:30
 4. Printer! The Best!
  от ][-M31 в разделе Железо
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 27.03.2004, 16:29
 5. The Tiger Lillies
  от Anonymous в разделе Музыка
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.02.2004, 14:30

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения