Одесса: 22°С (вода 20°С)
Киев: 21°С
Львов: 23°С

Тема: Налоговая инспекция Киевского района г. Одессы информирует

Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
 1. Вверх #1

  По умолчанию Налоговая инспекция Киевского района г. Одессы информирует

  В этой теме размещается информация о деятельности налоговой инспекции Киевского района г.Одессы, разъяснения налогового законодательства.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 12:30 ----------

  У Київському районі 89 РРО подають звітність в електронній формі

  Всього в Київському районі м. Одеси зареєстровано 605 реєстраторів розрахункових операцій, з них - 89 РРО або 14,71% передають контрольну стрічку в режимі он-лайн. Серед переваг подання звітності в електронній формі - значна економія робочого часу, зменшення витрат на утримання касової техніки, на придбання паперу для друкування контрольних стрічок. Також, РРО з контрольною стрічкою в електронному вигляді дозволяє проводити безготівкові операції.
  Нагадуємо, що до 1 липня поточного року усі суб'єкти господарювання, що використовують РРО у своїй роботі, повинні в обов'язковому порядку перейти на новий формат роботи. Починаючи з цієї дати, для суб’єктів господарської діяльності настає відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 12:33 ----------

  Кількість платників ПДВ зростає завдяки спрощення процедури реєстрації

  На обліку в Київській ДПІ м. Одеси перебуває на обліку 1123 платника податку на додану вартість. Із них 89,1% або 1001 - це юридичні особи, 10,9 % або 122 – фізичні особи – підприємці.
  За час спрощення процедури реєстрації платників ПДВ, тобто з 01 липня 2012 року та по 01 травня поточного року, зареєстровано платниками ПДВ 216 осіб. Протягом першого півріччя минулого року платниками ПДВ було зареєстровано лише 86 осіб.
  При цьому кількість нових платників зростає постійно. За чотири місяці 2013 року платниками ПДВ зареєстровано 65 осіб, що перевищує результат відповідного періоду минулого року на 116,1 відсотків. Такому зростанню значно сприяло скорочення документообігу для платників, зняття обмежень на допуск до такої реєстрації, скорочення терміну розгляду заяв. Лібералізація податкового законодавства сприяє не лише кількісному, а й якісному росту платників ПДВ.
  Так, протягом першого кварталу 2013 року київськими платниками податку на додану вартість задекларовано та сплачено до Державного бюджету податку на додану вартість в сумі 29531,4 тис. грн., що на 2023,7 тис. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року .

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:33 ----------

  У Київському районі м. Одеси 20 громадян задекларували мільйонні статки

  Саме стільки громадян задекларували за минулий рік доходи, що перевищили 1 млн.грн.
  Відмінною особливістю цьогорічної кампанії декларування – є значне збільшення порядних платників – мільйонерів, в порівнянні з кампанією декларування 2012 року таких громадян було – 8 чол.
  Загальна сума задекларованого доходу становить – понад 60,0 млн.гривень
  Нараховано податку до сплати до бюджету ( без урахування ПДФО, утриманого податковими агентами) – більше 350 тис.грн.
  Основні джерела походження доходів – це доходи отримані внаслідок успадкування та отримання в дарунок майна, доходи від продажу нерухомості, таких громадян нараховано - 10 , також доходи, отримані від двох чи більше податкових агентів.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:34 ----------

  ПОДАТКОВОЮ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ ЗІБРАНО 160,9 МЛН.ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

  За січень - квітень 2013 року до Зведеного бюджету України платниками податків було сплачено 160,9 млн.грн., що на 34,7 млн.грн. або на 27,5 відсотків перевищує надходження за відповідний період 2012 року.
  До Держбюджету України сплачено 70,0 млн.грн., що на 5,1 млн.грн., або на 7,8 відсотків більше надходжень за 4 місяці минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 90,9 млн.грн., додаткові надходження склали 13,8 млн.гривень. Зростання надходжень до Державного бюджету України досягнуто за рахунок основних бюджетоутворюючих податків - податку на додану вартість та податку на прибуток, акцизного податку.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:35 ----------

  Надходження єдиного податку зросли майже на 50 відсотків

  За січень - квітень 2013 року до місцевого бюджету платниками єдиного податку було сплачено 19,1 млн.грн., що на 6,3 млн.грн. або на 49,1 відсотків перевищує надходження за відповідний період 2012 року.
  Зростання надходжень зі сплати податку відбулось переважно за рахунок збільшення платників – спрощенців. Так станом на 01.05.2013 р. у ДПІ у Київському районі м. Одеси обліковується 11808 платників єдиного податку, що на 877 більше аналогічного періоду 2012 р., у т.ч. фізичних осіб-підприємців – 10550, що на 725 перевішує показник минулого року.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:36 ----------

  Підприємства Київського району м. Одеси вже сплатили майже 9 тисяч гривень
  податку на нерухоме майно

  У 15 поданих деклараціях підприємства Київського району м.Одеси повідомили, що володіють житловою нерухомістю площею 2,7 тисяч квадратних метрів, яка оподатковується.
  Цього року юридичні особи-платники податку на нерухоме майно вперше самостійно обчислили суму податку станом на 1 січня і до 1 лютого подали декларації до податкового органу за місцезнаходженням об’єкта нерухомості. Підприємства сплачуватимуть податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом. Строк сплати першого авансового внеску минув 29 квітня цього року.
  Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:36 ----------

  Аналіз розгляду звернень та запитів
  до податкової інспекції у Київському районі м.Одеси

  Своєчасний і кваліфікований розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію, підвищення якості роботи податківців – це питання, яким у приділяється постійна увага в податковій інспекції Київського району м.Одеси. Щоб жодне звернення не залишилось поза увагою, з метою оперативного реагування на інформацію заявників, потійно проводиться аналіз звернень та запитів, які надходять.
  Впродовж січня – квітня 2013 року до інспекції надійшло 24 письмові звернення громадян, з яких 21 первинне та 3 неодноразові, скарги – не надходили. Крім того надійшло 3 запити на публічну інформацію та 6 звернень на телефон гарячої лінії сервісу «Пульс податкової».
  Громадяни, юридичні особи та підприємці часто інформують про ухилення суб’єктів господарювання від сплати податків та про осіб, які займаються підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Актуальними також є питання оподаткування доходів від здавання в оренду майна, повернення зайво сплачених податків та щодо реєстрації та обліку платників податків.
  За результатами розгляду задоволено 2 звернення громадян та надано роз’яснення на 19 звернень, у стадії розгляду – 3 звернення. Всі запити на публічну інформацію та звернення на телефон гарячої лінії сервісу «Пульс податкової» всебічно розглянуто та надано своєчасні і повні відповіді.
  Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в податковій інспекції працює приймальня громадян.
  Зваженість, пильність, неупередженість - важливі складові роботи із кожним зверненням та запитом. Саме таким чином забезпечується постійний зв’язок між податковою службою, громадянами та суб’єктами господарювання.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:37 ----------

  Платники єдиного податку І та ІІ груп мають право на щорічну «податкову відпустку»

  Нарахування єдиного податку здійснюється органами ДПС на підставі заяви платника щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
  Водночас, платники, які перебувають на І або ІІ групі спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності та не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. При цьому платник повинен мати підтверджену копію листка (листків) непрацездатності. Така інформація зазначається у заяві довільної форми, яка подається до податкової інспекції за місцем реєстрації.
  Окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами Податкового кодексу не передбачено. Однак, з метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до органу ДПС заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.
  Нагадуємо, що порядок нарахування та строки сплати єдиного податку визначені статтею 295 Податкового кодексу України.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:37 ----------

  Зміна видів економічної діяльності у свідоцтві платника єдиного податку

  Юридична особа може вносити зміни до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в частині видів господарської діяльності. Для цього їй необхідно подати відповідну заяву. Заява подається до органу ДПС за місцем реєстрації платника. Винятком є ситуація, коли планований вид діяльності не дає права юридичній особі застосовувати спрощену систему оподаткування та є підставою для анулювання свідоцтва платника єдиного податку.
  Зміни, зокрема, щодо видів господарської діяльності, до свідоцтва платника єдиного податку вносяться органом ДПС в день подання заяви.
  Водночас, за бажанням платника раніше видане свідоцтво може бути замінено та отримано нове, у разі наявності відповідних обставин (зміна найменування суб’єкта господарювання, податкової адреси, місця провадження діяльності або видів господарської діяльності).
  Оригінал свідоцтва зберігається у платника податку. Копія свідоцтва повинна розміщуватися на робочому місці найманого працівника.
  Нагадуємо, що форма заяви, що подається до органу ДПС для внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011р. № 1675 «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:38 ----------

  Поворотна фінансова допомога: дохід чи ні?

  Відповідно до пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
  Згідно з п. 135.1 ст. 135 Кодексу до доходів, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування як доходи звітного періоду, включаються інші доходи, які визначаються відповідно до пункту 135.5 цієї статті, окрім сум, відображених у складі доходів платника податку на прибуток – вони не можуть бути повторно включенні до складу його доходів (п.135.3 ст.135 Кодексу) . Разом з цим, пп. 135.5.4 п. 135.5 ст.135 Кодексу передбачено, що інші доходи включають суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному податковому періоді, крім випадків, коли операції з надання/отримання безповоротної фінансової допомоги проводяться між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи.
  У разі якщо платник податку не повертає суму отриманої поворотної фінансової допомоги на кінець звітного періоду особі, що є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, то до доходів звітного періоду, що враховуються платником податку на прибуток, який отримав поворотну фінансову допомогу, при обчисленні об’єкта оподаткування, включається сума процентів, умовно нарахованих на суму поворотної фінансової допомоги, що залишається неповерненою на кінець такого звітного періоду. Так, згідно з пп.14.1.257 п.14.1 ст.14 Кодексу такі відсотки нараховуються наступним чином: суму неповерненої на кінець звітного періоду поворотної фінансової допомоги помножити на кількість днів користування та на облікову ставку Національного банку України і поділити на 365 днів.

  ---------- Сообщение добавлено 21.05.2013 в 15:38 ----------

  Звільнення від оподаткування програмної продукції

  Відповідно до пункту 26.1. підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України операції з постачання програмної продукції, тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.
  Для цілей цього пункту до програмної продукції відносяться:
  • результат комп'ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп'ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів;
  • криптографічні засоби захисту інформації.
  Платник податку здійснює окремий облік операцій, звільнених від оподаткування податком на додану вартість.
  Звільнення від оподаткування податком на додану вартість поширюється на операції з постачання програмної продукції. Оскільки відповідно до діючої норми Кодексу програмною продукцією є результат комп'ютерного програмування у вигляді операційної системи, комп'ютерної програми і таке інше, постачання послуг з проектування, видання, програмування, тестування, інсталяції, впровадження, обслуговування програмних та/або програмно-технічних засобів не може відноситися до визначення програмної продукції. Таким чином, звільнення від оподаткування податком на додану вартість не поширюється на операції з постачання послуг у сфері інформатизації.
  Що стосується оподаткування операцій з постачання товарів (дисків, комп'ютерів) з записаним/встановленим на них розтиражованим програмним забезпеченням, то звертаємо увагу, що така операція не може розглядатися як постачання програмної продукції (результат комп'ютерної програми).

  ---------- Сообщение добавлено 27.05.2013 в 09:42 ----------

  Срок хранения электронных квитанций

  При получении налоговой отчётности в электронном виде органы ГНС отправляют налогоплательщику две квитанции. Первак китанция подтверждает то, что налоговые документы переданы в электронном виде средствами телекомуникационной связи. Орган ГНС отправляют на электронный адрес налогоплательщика квитанцию с которого была отправлена налоговая отчётность. Второй экземпляр первой квитанции в электронном виде хранится в органах ГНС. Если на электронный адрес налогоплательщика не поступила первак квитанция, то налоговый документ считается неполученным. Вторая квитанция подтверждает принятие налоговых документов налогоплательщика в базу данных ГНС в электронном виде в текстовом формате, в котором определяются реквизиты принятого налогового документа в электронной форме, соответствие налогового документа в єлектронной форму утверждённому формату (стандарту) электронного документа, результаты проверки электронной цифровой підписи, информация о налогоплательщике, дата и время приёма, регистрационный номер, налоговый период, за который представляется налоговая отчётность, и данные об отправителе квитанции. На эту квитанцию налагатся электронная цифровая подпись органа ГНС, она шифруется и отправляется налогоплательщику средствами телекомуникационной святи. Второй экземпляр второй квитанции в электронном виде хранится в органе ГНС.
  Полученные от органов ГНС электронные квитанции хранятся налоплательщиком в течении срока, предусмотренного законодательством для хранения налоговой отчётности на бумажных носителях, то есь 1095 дней со дня представления налоговой отчётности.

  ---------- Сообщение добавлено 27.05.2013 в 09:42 ----------

  Налогообложение дивидендов, начисленных физическому лицу

  В соответствии с пп.164.2.8 Налогового кодекса Украины (далее — НКУ) в состав общего месячного (годового) налогооблагаемого дохода включается доход в виде дивидендов (кроме дивидендов, указанных в пп.165.1.18 п.165.1 ст.165 НКУ). Доходы в виде дивидендов облагаются налогом с учетом положений норм п. 170.5 НКУ. Дивиденды, начисленные налогоплательщику эмитентом корпоративных прав резидентом, являющимся юридическим лицом, облагаются налогом по ставке, определенной в п. 167.2 ст.167 НКУ, кроме дивидендов в пользу физических лиц (в том числе нерезидентов) по акциям или прочим корпоративным правам, имеющим статус привилегированных или другой статус, предусматривающий выплату фиксированного размера дивидендов или суммы, большей суммы выплат, рассчитанной на любую иную акцию (корпоративное право), эмитированные таким налогоплательщиком, которые согласно пп.153.3.7 п.153.3 ст.153 НКУ приравниваются в целях налогообложения к выплате зарплаты с соответствующим налогообложением (пп.170.5.3 НКУ). Согласно п. 167.1 НКУ доходы, получении, в том числе, но не исключительно в форме заработной платы, прочих поощрительных и компенсационных выплат или других выплат и вознаграждений, которые выплачиваются (предоставляются) плательщику в связи с трудовыми отношениями и по гражданско-правовым договорам, облагаются налогом по ставке 15% (если база налогообложения, которая определена с учетом норм п.164.6 НКУ относительно доходов, указанных в абз. первом п. 167.1 НКУ, в календарном месяце превышает десятикратный размер минимальной зарплаты, установленной законом на 1 января отчетного налогового года). Если база налогообложения больше, то к сумме такого превышения применяется ставка 17%.

  ---------- Сообщение добавлено 27.05.2013 в 09:43 ----------

  Изменили адрес – уведомите налоговую инспекцию

  В случае изменения, например, фамилии, имени, места жительства т.е. данных, которые вносятся в учетную карточку формы № 1ДР или уведомление формы № 1П (для лиц, отказавшихся от регистрационного номера), необходимо уведомить налоговый орган. Сведения предоставляются в течение месяца со дня возникновения таких изменений. Внесение изменений в Госреестр осуществляется в течение: – 5 рабочих дней со дня обращения в налоговый орган по месту жительства; – 10 рабочих дней со дня обращения в налоговый орган по месту получения доходов или по местонахождению иного объекта налогообложения.


 2. Вверх #2
  Взимание туристического сбора

  Туристический сбор — это местный сбор, денежные средства от которого зачисляются в местный бюджет (п. 268.1. Налогового кодекса Украины, далее — НКУ). Плательщиками туристического сбора являются граждане Украины, иностранцы, а также лица без гражданства, прибывающие на территорию административно-территориальной единицы, на которой действует решение сельского, поселкового и городского совета об установлении туристического сбора, и получающие услуги по временному проживанию (ночлегу). Согласно решению сельского, поселкового и городского совета взимание туристического сбора может осуществляться следующими налоговыми агентами: администрациями отелей, кемпингов, мотелей, общежитий для приезжих и прочими учреждениями гостиничного типа, санаторно-курортными учреждениями; квартирно-посредническими организациями, которые направляют неорганизованных лиц на поселение в дома (квартиры), принадлежащие физическим лицам на праве собственности или на праве пользования по договору найма; юридическими лицами или физическими лицами — предпринимателями, которые уполномочиваются сельским, поселковым или городским советом взимать сбор на условиях договора, заключенного с соответствующим советом (пп. 268.5.1 НКУ).

 3. Вверх #3
  Добрый день! Подскажите пожалуйста,сложилась ткакая ситуация: мой муж частный предприниматель, держит контейнер на рынке,торговля идет неважно, в связи с этим он написал заявление с 01.01.14. и сдал патент в налоговую о том,что он временно не будет работать, рыночный сбор за контейнер, продолжает платить администрации рынка. Но вот тут возник вопрос, администрация рынка требует полной оплаты налогов, объяснение того,что муж написал в налоговой заявление,что он временно не работает и патент сдан, их не устраиввает...грозят штрафом... что в такой ситуации делать?
  И вообще, обязан ли он временно не работая платить в Пенсионный и налоговоую?

 4. Вверх #4
  Владыка Аватар для Vlds
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  7,344
  Репутация
  10932
  Записей в дневнике
  1
  ПОДАТКОВОЮ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ ЗІБРАНО 160,9 МЛН.ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ
  и куда вы их дели? где народные деньги, я спрашиваю
  Съешь ещё этих мягких французских булок, да выпей же чаю.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения