Одесса: 8°С (вода 9°С)
Киев: 3°С
Львов: 4°С

Тема: Избирательные участки ПРИМОРСКОГО РАЙОНА

Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
  1. Вверх #1

    По умолчанию Избирательные участки ПРИМОРСКОГО РАЙОНА

    ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ ОФИЦИАЛЬНЫМ САЙТОМ ЦЕНТРАЛЬНОЙ ИЗБИРАТЕЛЬНОЙ КОМИССИИ

    http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP...=51&pf7331=135


  2. Вверх #2
    Виборча дільниця №511245 Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій, хол, 1-й поверх, вул.Балківська, 54, м.Одеса, 65110
    Опис меж: м.Одеса – вул.Балківська: 50, 52, 54, 54А, 54Б, 54В, 93, 95; вул.Колонтаївська: 45–71; вул.Ленінградська: 39–64; вул.Розкидайлівська: 38–65; вул.Скісна: 1, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12А, 14, 16, 17, 17Б, 20, 22, 26, 26Г, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42А.

    Виборча дільниця №511246 Спеціалізована школа №21, шкільний коридор, 2-й поверх, пров.Старокінний, 9, м.Одеса, 65091
    Опис меж: м.Одеса – вул.Колонтаївська: 26–28, 30–44; вул.Ленінградська: 21–34; вул.Разумовська: 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32, 36; вул.Різовська, вул.Розкидайлівська: 19–34; пров.Старокінний.

    Виборча дільниця №511247 Дошкільний навчальний заклад №160, музична зала, 2-й поверх, вул.Сєрова, 29, м.Одеса, 65020
    Опис меж: м.Одеса – вул.Мечникова: 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 84, 86, 88, 90; вул.Разумовська: 2/4, 6, 10/12, 40, 42, 44, 46, 52, 54, 56, 58; вул.Садиковська, вул.Старопортофранківська: 28–30, 44–48.

    Виборча дільниця №511248 Спеціалізована школа №10, актова зала, 2-й поверх, вул.Десятого Квітня, 22, м.Одеса, 65020
    Опис меж:м.Одеса – вул.Академіка Ясиновського, вул.Десятого квітня: 5, 16–26; вул.Колонтаївська: 1–25, 29; вул.Ленінградська: 1–19; вул.Південна: 27–48; вул.Розкидайлівська: 1–11, 13–15, 17; вул.Сєрова: 30–47; пров.Манежний.

    Виборча дільниця №511249 Школа №26, коридор, 1-й поверх, вул.Старопортофранківська, 32, м.Одеса, 65020
    Опис меж:м.Одеса – вул.Базарна: 77, 85–91, 93, 95, 110–120; вул.Велика Арнаутська: 92/94, 96; вул.Старопортофранківська: 89–105; вул.Тираспольська: 23, 25–35; вул.Успенська: 129; вул.Утьосова, пров.Щіпний.

    Виборча дільниця 511250 Одеська національна морська академія, корпус 7, хол, 1-й поверх, вул.Дідріхсона, 8, м.Одеса, 65029
    Опис меж:м.Одеса – вул.Градоначальницька: 15, 17, 19–21, 23–49; вул.Дюківська: 4–8; вул.Південна: 1–23; вул.Розкидайлівська: 12, 16; вул.Сєрова: 1–27; пров.Поперечний, узвіз Степана Олійника.

    Виборча дільниця 511251 Одеська державна академія будівництва та архітектури, хол, 1-й поверх,вул.Дідріхсона, 4, м.Одеса, 65029
    Опис меж:м.Одеса – вул.Градоначальницька: 1–14, 16, 18–18А, 22–22/7; вул.Дідріхсона, вул.Дюківська: 14.

    Виборча дільниця 511252 Інститут інженерно-екологічних систем академії будівництва та архітектури, вестибюль, 1-й поверх, вул.Дідріхсона, 4, м.Одеса, 65029 Опис меж:м.Одеса – вул.Балківська: 35, 57, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 87, 89, 89А; вул.Композитора Ніщинського, вул.Манежна: 42.

    Виборча дільниця 511253 Спеціалізована школа №50, коридор, 1-й поверх, вул.Кінна, 46, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Кінна: 19–22; вул.Коблевська: 14/16, 18–20, 22; вул.Ніжинська: 1–21, 23, 25, 27, 29; вул.Новосельського: 21, 23, 25–27, 29, 35–37, 39, 41; вул.Ольгіївська: 21–33; вул.Старопортофранківська: 31–43; вул.Торгова: 28, 49–51; пров.Богданова, пров.Ушинського.

    Виборча дільниця 511254 Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича, спортивна зала, 1-й поверх, вул.Дворянська, 32, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Дворянська: 20, 22, 28–30; вул.Ніжинська: 22, 24, 26, 28, 30–41, 43–45, 47; вул.Новосельського: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59; вул.Торгова: 43–45; пров.Маланова.

    Виборча дільниця 511255 Школа №107, спортивна зала, 1-й поверх, вул.Льва Толстого, 30, м.Одеса, 65020
    Опис меж: м.Одеса – вул.Дігтярна: 3, 22–39; вул.Ковальська: 2–16, 18, 20–20/22, 22; вул.Льва Толстого: 17–21, 28–32; пров.Каретний, пров.Лютеранський, пров.Топольського.

    Виборча дільниця 511256 Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, коридор, 1-й поверх, вул.Старопортофранківська, 26, м.Одеса, 65020
    Опис меж:м.Одеса – вул.Асташкіна, вул.Спиридонівська: 26, 28–33; вул.Старопортофранківська: 57–87; вул.Тираспольська: 22, 24; пров.Асташкіна.

    Виборча дільниця 511257 Одеський національний морський університет, аудиторно-адміністративний корпус, блок "А", 1-й поверх, вул.Мечникова, 34, м.Одеса, 65029
    Опис меж:м.Одеса – вул.Десятого квітня: 1–4, 6–14; вул.Мечникова: 2, 2/1, 2А, 2Б, 4, 6А, 7, 12, 14, 36, 36А, 38, 38/40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Пішонівська: 20/1–45; пров.Митракова, узвіз Ковалевського, узвіз Ольгіївський.

    Виборча дільниця 511258 Школа №122, коридор, 1-й поверх, вул.Старопортофранківська, 45, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Балківська: 35/1; вул.Манежна: 22–26, 30–40, 52А–68; вул.Мечникова: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А; вул.Пішонівська: 1–19; вул.Старопортофранківська: 18; пров.Мусіна, узвіз Матроський.

    Виборча дільниця 511259 Одеський автомобільно-дорожній коледж політехнічного університету, актова зала, 1-й поверх, вул.Старопортофранківська, 14, м.Одеса, 65029
    Опис меж:м.Одеса – вул.Балківська: 3/1, 7, 7А, 9, 21, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Манежна: 2–20/3, 28; вул.Скидановська, пров.Ламаний, узвіз Скидановський.

    Виборча дільниця 511260 Одеський професійний ліцей морського транспорту, їдальня, 1-й поверх, вул.Князівська, 5, м.Одеса, 65029
    Опис меж:м.Одеса – вул.Князівська: 2–17; вул.Новосельського: 1–19; вул.Ольгіївська: 37; вул.Старопортофранківська: 5–13, 21–25; пров.Сєченова.

    Виборча дільниця 511261 Одеський національний медичний університет, хол, 1-й поверх, вул.Ольгіївська, 4, м.Одеса, 65082
    Опис меж: м.Одеса – вул.Коблевська: 1–13, 15–17/19, 21, 23; вул.Новосельського: 20, 22, 24, 28, 30–32, 38, 40, 42, 44, 46А; вул.Ольгіївська: 2–6, 8, 10, 16/18–19; вул.Пастера: 1/3–16, 18; пров.Валіховський.

    Виборча дільниця 511262 Школа №105, актова зала, 2-й поверх,вул.Пастера, 17, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Кінна: 11–18; вул.Князівська: 20–30; вул.Новосельського: 46, 48, 50, 52, 54; вул.Ольгіївська: 7, 9, 15; вул.Пастера: 17, 19, 22, 24–40; вул.Торгова: 20; пров.Ляпунова.

    Виборча дільниця 511263 Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей", хол, 1-й поверх, вул.Єлісаветинська, 5, м.Одеса, 65082
    Опис меж:м.Одеса – вул.Приморська: 37–59; вул.Софіївська: 1–20; вул.Торгова: 1–10; узвіз Маринеско

    Виборча дільниця 511264 Школа №37, актова зала, 1-й поверх, вул.Софіївська, 26, м.Одеса, 65082
    Опис меж:м.Одеса – вул.Преображенська: 1–11, 18, 24; вул.Софіївська: 21–34; пров.Маяковського, пров.Некрасова.

    Виборча дільниця 511265 Одеська державна академія холоду, хол, 1-й поверх, 1/3, м.Одеса, 65082
    Опис меж:м.Одеса – вул.Дворянська: 8–18; вул.Князівська: 31–40; вул.Коблевська: 25–33; вул.Пастера: 52–64; вул.Преображенська: 15–17, 21–23; вул.Садова: 11–21.

    Виборча дільниця 511266 Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, вестибюль, 1-й поверх, вул.Дворянська, 2, м.Одеса, 65082
    Опис меж:м.Одеса – вул.Дворянська: 6–7; вул.Єлісаветинська, вул.Кінна: 2/4–8/10; вул.Пастера: 21, 23, 42–50; вул.Садова: 2–7.

    Виборча дільниця 511267 школа №47, хол, 2-й поверх, вул.Льва Толстого, 8, м.Одеса, 65023
    Опис меж: м.Одеса – вул.Дворянська: 21, 25; вул.Коблевська: 36–46; вул.Льва Толстого: 4–6; вул.Ніжинська: 49, 51–53, 55, 57, 59–61, 65, 67–71; пл.Соборна: 2–6.

    Виборча дільниця 511268 Школа №121, коридор, 1-й поверх, вул.Льва Толстого, 1, м.Одеса, 65045
    Опис меж: м.Одеса – вул.Ніжинська: 54, 56, 58, 62–64, 66, 72–79; вул.Новосельського: 93, 95, 97, 99; вул.Преображенська: 27, 35–37; вул.Спиридонівська: 6–14; вул.Тираспольська: 1–6; пл.Віри Холодної, пл.Соборна: 1, 10–14.

    Виборча дільниця 511269 гімназія №2, коридор, 1-й поверх, вул.Гаванна, 5А, м.Одеса, 65026 Опис меж:м.Одеса – вул.Буніна: 25–27, 29–40; вул.Гаванна, вул.Грецька: 31, 33–52; вул.Катерининська: 17–21, 25; вул.Преображенська: 28–32, 40, 42; пл.Грецька, пров.Віце-адмірала Жукова, пров.Красний.

    Виборча дільниця 511270 Одеська державна музична академія ім. А.В. Нежданової, мала зала, 1-й поверх, вул.Новосельського, 63, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Дворянська: 31–33; вул.Льва Толстого: 10–12, 14; вул.Ніжинська: 42, 46, 48, 50; вул.Новосельського: 58, 60–73, 75–92.

    Виборча дільниця 511271 гуртожиток Одеського державного інституту вимірювальної техніки, хол, 1-й поверх, вул.Новосельського, 74/76, м.Одеса, 65023
    Опис меж:м.Одеса – вул.Дігтярна: 6–21; вул.Ковальська: 17, 19, 21, 23–38, 40; вул.Льва Толстого: 22–24; вул.Новосельського: 74/76; вул.Спиридонівська: 15–25, 27.

    Виборча дільниця 511272 Одеська Маріїнська гімназія, актова зала, 2-й поверх, вул.Льва Толстого, 9, м.Одеса, 65045
    Опис меж:м.Одеса – вул.Льва Толстого: 7, 13; вул.Новосельського: 94, 96.

    Виборча дільниця 511273 Школа №58, коридор, 2-й поверх, вул.Тираспольська, 14, м.Одеса, 65020
    Опис меж: м.Одеса – вул.Базарна: 67, 69, 71–73, 75, 94, 96–102; вул.Велика Арнаутська: 84, 86–88, 90; вул.Ковальська: 39, 41–59; вул.Новосельського: 98, 100–110; вул.Преображенська: 41, 43–50, 53; вул.Тираспольська: 11–19; вул.Успенська: 72, 76, 78–80, 109–127.

    Виборча дільниця 511274 Школа №118, спортивний зал №1, 1-й поверх, вул.Преображенська, 75, м.Одеса, 65007
    Опис меж: м.Одеса – вул.Велика Арнаутська: 89, 91, 93–95, 97–123; вул.Мала Арнаутська: 96, 98–104, 106, 110, 112, 117–119; вул.Пантелеймонівська: 95–128; вул.Преображенська: 57, 59–59/61, 61, 65, 67, 69–71, 81, 83–94; вул.Старопортофранківська: 107–143; пров.Книжковий.

    Виборча дільниця 511275 ТОВ "Одеський палац моряків", хол, 2-й поверх, Приморський бульвар, 9, м.Одеса, 65026
    Опис меж:м.Одеса – бульв.Приморський, вул.Катерининська: 1–14; вул.Миколи Гефта: 44; пл.Катерининська, пров.Воронцовський, пров.Чайковського.

    Виборча дільниця 511276 школа №43, вестибюль, 1-й поверх, вул.Гоголя, 17, м.Одеса, 65082
    Опис меж:м.Одеса – вул.Гоголя, вул.Ланжеронівська: 21–28; вул.Приморська: 2–35; узвіз Військовий, міст Сабанєєв.

    Виборча дільниця 511277 Одеське обласне базове медичне училище, зал, 2-й поверх, вул.Пушкінська, 4, м.Одеса, 65026
    Опис меж:м.Одеса – вул.Грецька: 15–22; вул.Дерибасівська, вул.Ланжеронівська: 3–19; вул.Пушкінська: 2–10; вул.Рішельєвська: 7; узвіз Ланжеронівський.

    Виборча дільниця 511278 спеціалізована школа №117, вестибюль, 1-й поверх, вул.Рішельєвська, 18, м.Одеса, 65026
    Опис меж:м.Одеса – вул.Буніна: 19–24, 28; вул.Грецька: 23–30, 32; вул.Жуковського: 19–34; вул.Катерининська: 22–24, 26–31/33, 35; вул.Рішельєвська: 11–14; вул.Троїцька: 35–39; пров.Нечипуренка, пров.Покровський, просп.Олександрівський: 3–27.

    Виборча дільниця 511279 Одеське вище училище морського туристичного сервісу, хол, 2-й поверх
    Опис меж: вул.Пушкінська, 18, м.Одеса, 65026 м.Одеса – вул.Буніна: 12–13; вул.Грецька: 5–11; вул.Єврейська: 1, 5–13; вул.Жуковського: 10–17; вул.Катерининська: 34/36, 39–55, 59; вул.Осипова: 3–11; вул.Польська, вул.Пушкінська: 12–35.

    Виборча дільниця 511280 ВНКЗ "Одеське педагогічне училище", актова зала, 2-й поверх, вул.Грецька, 1, м.Одеса, 65014
    Опис меж: м.Одеса – вул.Буніна: 2, 4, 8–10/1; вул.Грецька: 1А, 12–14; вул.Канатна: 1А–28, 34–35; вул.Леха Качинського, вул.Юрія Олеші, пров.Нахімова, пров.Сабанський: 3; узвіз Деволанівський: 1; узвіз Карантинний, узвіз Польський.
    Виборча дільниця 511281 Морехідний коледж технічного флоту ОНМА, хол, 1-й поверх, вул.Маразліївська, 40/42, м.Одеса, 65014 Опис меж: м.Одеса – вул.Канатна: 29, 36–43; вул.Маразліївська: 1–1А к.Б, 3, 5, 7, 40/42; вул.Успенська: 2–4Б, 6, 8, 10, 12–28/30.

    Виборча дільниця 511282 Одеськиц професійний ліцей будівнидства та архітектури, хол, 1-й поверх, вул.Базарна, 63, м.Одеса, 65045 Опис меж: м.Одеса – вул.Велика Арнаутська: 71–83, 85; вул.Заславського, вул.Катерининська: 84/86, 90; вул.Мала Арнаутська: 58, 66–68, 70, 72, 74–95, 97, 105/1, 107–109, 111, 113; вул.Преображенська: 58, 60, 62, 66, 68, 72–80, 82; пров.Колгоспний, пров.Успенський, просп.Олександрівський: 33–41; сквер Старобазарний.

    Виборча дільниця 511283 спортивна школа №2, великий ігровий зал, бельетаж, вул.Пушкінська, 49, м.Одеса, 65011 Опис меж:м.Одеса – вул.Базарна: 31, 33, 41–46, 48, 50, 52–56/58, 64–66, 68, 70; вул.Велика Арнаутська: 22, 24, 32, 36, 38–40; вул.Єврейська: 19–42А; вул.Пушкінська: 38/40–59; вул.Рішельєвська: 21–48; вул.Успенська: 32–34, 40, 42, 44, 57–59, 61, 65–67/69.

    Виборча дільниця 511284 ОНВК школа №90, вестибюль, 1-й поверх, вул.Велика Арнаутська, 2-Б, м.Одеса, 65125 Опис меж: м.Одеса – вул.Базарна: 1–18; вул.Бєлінського: 4–7А; вул.Велика Арнаутська: 1–18; вул.Віце-адмірала Азарова, вул.Канатна: 54–57; вул.Осипова: 30, 32, 34–36; вул.Пантелеймонівська: 4, 8; вул.Успенська: 5, 7, 9, 11–11/13.

    Виборча дільниця 511285 Український НДІ медичної реабілітації та курортології, хол, 1-й поверх пров.Лермонтовський, 6, м.Одеса, 65014 Опис меж: м.Одеса – бульв.Лідерсівський, бульв.Французький: 1/3, 5–11Б; вул.Бєлінського: 15–17; вул.Віри Інбер, вул.Затишна, вул.Морська, вул.Отрадна, вул.Чорноморська, вул.Ясна, пров.Лермонтовський, пров.Мукачівський, пров.Обсерваторний, пров.2-й Лермонтовський.

    Виборча дільниця 511286 Навчальний корпус Одеського державного економичного університету, хол, 2-й поверх, пров.Привокзальний, 2, м.Одеса, 65012 Опис меж:м.Одеса – вул.Велика Арнаутська: 31, 33–35, 37, 45–49, 51, 53–55; вул.Катерининська: 87–89, 91–93; вул.Куйбишева, вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Мала Арнаутська: 52, 69–69А, 71, 73; вул.Пантелеймонівська: 70, 88–88/1; вул.Пушкінська: 62–71, 75; вул.Рішельєвська: 55, 57, 63–78; пров.Привокзальний

    Виборча дільниця 511287 Школа №68, спортивна зала, 1-й поверх, вул.Успенська, 58, м.Одеса, 65011 Опис меж:м.Одеса – вул.Базарна: 47, 49, 51/53, 57, 74, 76, 78–80, 92; вул.Велика Арнаутська: 42, 50, 52, 56–69; вул.Катерининська: 56–58, 60–83, 85; вул.Рішельєвська: 54, 56, 58; вул.Троїцька: 44–47; вул.Успенська: 48, 52, 54, 56, 60, 62–64, 73–75, 77, 81–105; пров.Онілової.

    Виборча дільниця 511288 Спеціалізована школа №119, їдальня, 1-й поверх, вул.Жуковського, 39, м.Одеса, 65045 Опис меж: м.Одеса – вул.Єврейська: 43–58; вул.Жуковського: 36–47; вул.Преображенська: 52; вул.Троїцька: 49/51–60.

    Виборча дільниця 511289 КП "Облтрансбуд", ауд.1, 1-й поверх, вул.Маразліївська, 34А, м.Одеса, 65014
    Опис меж: м.Одеса – вул.Буніна: 1, 3, 5–7; вул.Єврейська: 2–4А; вул.Жуковського: 1–8; вул.Карантинна, вул.Маразліївська: 2, 4, 6, 8–38, 44–54; пров.Сабанський: 1–2, 4–4А; узвіз Деволанівський: 17.

    Виборча дільниця 511290 Спеціалізована школа №94, музична зала, 1-й поверх, вул.Маразліївська, 60, м.Одеса, 65014 Опис меж: м.Одеса – вул.Базарна: 19–29, 32, 34–40; вул.Канатна: 45–52; вул.Маразліївська: 62–64; вул.Осипова: 18–26, 31, 33; вул.Троїцька: 1–34, 41–43Б; вул.Успенська: 29–31, 39, 41, 43–43А, 47, 49–51, 53, 55.

    Виборча дільниця 511291 Школа №101, шкільний коридор, 2-й поверх, вул.Велика Арнаутська, 9, м.Одеса, 65125 Опис меж: м.Одеса – вул.Бєлінського: 8–12; вул.Велика Арнаутська: 21, 23, 25–27; вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Канатна: 60–68; вул.Мала Арнаутська: 1–30; вул.Пантелеймонівська: 10–14, 16–22; пров.Канатний.

    Виборча дільниця 511292 Школа №16, спортивна зала, 2-й поверх, вул.Пироговська, 25, м.Одеса, 65012 Опис меж: м.Одеса – бульв.Італійський: 11; вул.Канатна: 91–97; вул.Пантелеймонівська: 15–15А, 44–62; вул.Пироговська: 1, 3, 21–27А; вул.Середньофонтанська: 2–12, 14–14А, 19Б–19В; пл.Старосінна, пров.Госпітальний, пров.Пироговський: 2; пров.2-й Куликовський.

    Виборча дільниця 511293 Школа №16, хол, 1-й поверх, вул.Пироговська, 25, м.Одеса, 65012 Опис меж:м.Одеса – вул.Канатна: 98, 100/5, 102–102/5, 104–106; вул.Семінарська: 11–26/28; пров.Катаєва

    Виборча дільниця 511294 дошкільний навчальний заклад №58, музична зала, 1-й поверх, Старосінна площа, 5, м.Одеса, 65007 Опис меж: м.Одеса – вул.Одеса-Головна, вул.Пантелеймонівська: 64–68, 72–76; вул.Пушкінська: 74, 76–83; пров.Волзький, пров.Єлисаветградський.
    Последний раз редактировалось Ангелина Сабанска; 25.10.2012 в 21:55.

  3. Вверх #3
    Виборча дільниця 511295 Школа №79, актова зала, 1-й поверх, вул.Водопровідна, 13, Опис меж: м.Одеса, 65007 Опис меж: м.Одеса – вул.Басейна, вул.Водопровідна: 1, 2/4, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7, 11, 11А, 28; вул.Мечникова: 51, 53, 55, 55А, 59; вул.Новощіпний ряд, пров.Ватманський, пров.Вознесенський, пров.1-й Басейний, пров.1-й Водопровідний, пров.2-й Басейний, пров.2-й Водопровідний, пров.3-й Басейний, пров.5-й Басейний, пров.6-й Басейний.

    Виборча дільниця 511296 Школа №77, танцювальна зала, 1-й поверх, вул.Транспортна, 12, м.Одеса, 65039 Опис меж: м.Одеса – вул.Артилерійська: 1А, 1/1, 3А; вул.Середньофонтанська: 12А; вул.Транспортна: 8–8А, 10–11; вул.Фонтанська дорога: 2, 3А, 3/5, 4, 4А, 7, 9Б, 9Е; пров.2-й Артилерійський.

    Виборча дільниця 511297 Гуртожиток Одеської залізниці, актова зала, 1-й поверх, вул.Транспортна, 7е, м.Одеса, 65039 Опис меж: м.Одеса – вул.Люстдорфська дорога: 3; вул.Транспортна: 3–7Ж, 9; пров.2-й Черепанових.

    Виборча дільниця 511298 Спеціалізована школа №59, спортивна зала, 2-й поверх, вул.Канатна, 89, м.Одеса, 65012 Опис меж: м.Одеса – бульв.Італійський: 2, 4, 6–8; вул.Гімназична, вул.Канатна: 72, 74, 76, 78, 80, 82–85; вул.Мала Арнаутська: 34–36, 38–51, 53–57, 59; вул.Осипова: 37–50/52; вул.Пантелеймонівська: 9, 26–28; вул.Пироговська: 13–19; пров.Пироговський: 6; пров.Штабний.

    Виборча дільниця 511299 Одеський державний аграрний університет, хол, 1-й поверх, вул.Канатна, 99, м.Одеса, 65039 Опис меж: м.Одеса – вул.Канатна: 100/1–100/4, 101, 101/2, 103; вул.Семінарська: 5А–9; пров.Олександра Матросова, пров.Сільськогосподарський.

    Виборча дільниця 511300 Палац студентів Одеського національного політехнічного університету, хол, 1-й поверх
    Опис меж: проспект Шевченка, 1, м.Одеса, 65044 м.Одеса – вул.Пироговська: 2, 5–7/9; вул.Семінарська: 1–1/6; просп.Шевченка: 7, 9, 11–11А, 13–15/8, 19–19А.

    Виборча дільниця 511301 Спеціалізована школа №2, спортивна зала, 1-й поверх
    Опис меж: проспект Гагаріна, 6, м.Одеса, 65044 м.Одеса – вул.Романа Кармена, просп.Гагаріна: 4–11, 13–13А; просп.Шевченка: 21–29А; плато Гагарінське: 4.

    Виборча дільниця 511302 Спорткомплекс Одеського національного політехнічного університету, хол, 1-й поверх
    Опис меж: пров.Шампанський, 11, м.Одеса, 65063 м.Одеса – вул.Армійська: 7–8А, 8Г–9, 10А; пров.Шампанський: 7–11; просп.Шевченка: 9/10–10/10, 12–12/2.

    Виборча дільниця 511303 Комбінат побутового обслуг. Одеського національного політехнічного університету, їдальня, 2-й поверх
    Опис меж: вул.Маршала Говорова, 11Г, м.Одеса, 65063 м.Одеса – вул.Маршала Говорова: 11–11/1.

    Виборча дільниця 511304 Школа №57, хол, 1-й поверх
    Опис меж: вул.Ямчитського, 7, м.Одеса, 65160 м.Одеса – бульв.Італійський: 1–1/1, 3, 5; бульв.Французький: 2А, 13, 15, 17–19, 21, 23–23/25; вул.Канатна: 71, 73, 75, 77, 79, 81–81/6; вул.Мала Арнаутська: 33, 37; вул.Маріїнська, вул.Пантелеймонівська: 5–7, 30–34; вул.Ямчитського, пров.Удільний, пров.3-й Пролетарський.

    Виборча дільниця 511305 Одеська національна академія харчових технологій, хол, 1-й поверх
    Опис меж: вул.Канатна, 112, м.Одеса, 65039 м.Одеса – вул.Канатна: 101А–101В, 112–132; вул.Середньофонтанська: 19А; пров.Бісквітний, пров.Садовий, пров.Середньофонтанський.

    Виборча дільниця 511306 Одеський ліцей "Приморський", коридор, 1-й поверх
    Опис меж: проспект Гагаріна, 14, м.Одеса, 65039 м.Одеса – вул.Середньофонтанська: 26–63; вул.Слєпньова, просп.Гагаріна: 12, 16/1–16/4.

    Виборча дільниця 511307 Одеський ліцей "Приморський", коридор 2-й поверх проспект Гагаріна, 14, м.Одеса, 65039
    Опис меж:м.Одеса – вул.Армійська: 12, 14, 17–17А; вул.Маршала Говорова: 1–5Б; пров.Ботанічний, просп.Гагаріна: 15, 19–21.

    Виборча дільниця 511308 ВАТ "Одеське спеціальне конструкторське бюро спеціальних верстатів", хол, 1-й поверх
    Опис меж: проспект Гагаріна 25, м.Одеса, 65039 м.Одеса – вул.Сегедська: 1–2А, 4, 6–6Б, 8–8А; пров.Місячний, просп.Гагаріна: 23–31.

    Виборча дільниця 511309 Школа №62, спортивна зала, 1-й поверх проспект Шевченка, 10, м.Одеса, 65058
    Опис меж:м.Одеса – вул.Армійська: 12/1, 13, 14/1–16/1, 18А; просп.Шевченка: 4Б–6/10, 8/1–8/13.

    Виборча дільниця 511310 Школа №62, їдальня, 1-й поверхпроспект Шевченка, 10, м.Одеса, 65058
    Опис меж:м.Одеса – вул.Армійська: 10, 12/2, 19–23; вул.Довженка: 5А, 8А, 9А, 9В–10А; просп.Шевченка: 8А–8В, 17–17В, 33–45.

    Виборча дільниця 511311 "Облспоживспілка", хол, 1-й поверх вул.Фонтанська дорога, 11, м.Одеса, 65009
    Опис меж: м.Одеса – вул.Зоопаркова, вул.Сегедська: 9–9А, 11, 13, 15–15Б, 17–23Б; вул.Фонтанська дорога: 15, 15А, 15Б, 15/2.

    Виборча дільниця 511312 Спортивний комплекс НУ "ОЮА", спортивна зала, 1-й поверх
    Опис меж: вул.Піонерська, 9, м.Одеса, 65009 м.Одеса – вул.Маршала Говорова: 9–10/4, 12–24; вул.Піонерська: 1–5Г, 7, 9–9Б, 11–11Е.

    Виборча дільниця 511313 Центр відпочинку "Мирний", зал, 1-й поверх
    Опис меж: вул.Каманіна, 2/1, м.Одеса, 65062 м.Одеса – вул.Каманіна: 1–13Г; вул.Красних Зорь, вул.Леваневського: 3–4 к.17/1, 6, 8, 10, 12–14/16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 38–38А, 40, 42–42А, 44, 48; вул.Літературна, вул.Новоберегова, вул.Посмітного: 25/1–25/4; вул.Фонтанська дорога: 69/7, 69/8, 69/10, 69/12, 69/16, 69/20, 71, 71А к.3, 71А/2, 71/2, 71/8, 73, 73/75, 75, 83, 83А, 85, 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 89, 91, 93, 95, 95А, 95А к.4, 95Б, 95Е, 95А/1, 95/1, 97, 97/3, 97/4, 99, 99/2, 99/3, 101, 101А, 103, 107, 109, 109А, 109Б, 111, 113, 113А, 115, 117; пров.Ванний: 3, 3А, 5, 13Б; пров.Компасний, пров.Кордонний, пров.Красних Зорь, пров.Приморський: 15; тупик Волна.

    Виборча дільниця 511314 Спеціалізована школа №35, вестибюль, 1-й поверх, проспект Гагаріна, 3, м.Одеса, 65044
    Опис меж: м.Одеса – бульв.Французький: 12/1–12/4, 14–14/1, 16, 20–20А, 22–22/2, 26Б–89; пров.Дунаєва, пров.Каховський, пров.Кренкеля, пров.Санаторний, пров.Цегляний, просп.Гагаріна: 2.

    Виборча дільниця 511315 Школа №56, вестибюль, 1-й поверх, вул.Тіниста, 1, м.Одеса, 65009 Опис меж: м.Одеса – вул.Сонячна, вул.Тіниста: 2А–4/6, 6–6/17; вул.Черняховського: 3, 5, 7–13; пров.Світлий: 1–7.

    Виборча дільниця 511316 Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, хол, 1-й поверх,вул.Генуезька, 22, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Генуезька, вул.Піонерська: 24–26; вул.Тіниста: 5, 7–9, 11–13А; вул.Черняховського: 14–24; пров.Курортний, плато Гагарінське: 1, 5А/1–5/3.

    Виборча дільниця 511317 Навчальний корпус Одеської державної академії холоду, хол, 1-й поверх, вул.Тіниста, 9/11, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Педагогічна: 27–29А, 31, 33–33Б, 35–35/35А, 37, 39, 44–46А; вул.Тіниста: 9/11–10; пров.Гвоздичний: 3–3А; пров.Полуничний: 25–71/1;
    Виборча дільниця 511318 Школа №38, фойє, 1-й поверх, Фонтанська дорога, 37, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Фонтанська дорога: 35, 39, 41, 43, 49, 49/1; пров.Світлий: 8–14; пров.Тополиний.

    Виборча дільниця 511319 Одеський дошкільний навчальний заклад №107, музична зала, 2-й поверх, пров.Економічний, 5А, м.Одеса, 65049 Опис меж:м.Одеса – вул.Педагогічна: 2, 16–16А, 18, 20–22, 24–24А, 30–30В, 32–32Б, 34, 36, 38–38/1, 40; вул.Фонтанська дорога: 45, 47, 47Б, 69, 69А; пров.Економічний.

    Виборча дільниця 511320 Учбовий корпус біологічного факультету ОНУ імені І.І.Мечникова, вестибюль, 1-й поверх, пров.Шампанський, 2, м.Одеса, 65058 Опис меж:м.Одеса – вул.Довженка: 1–5, 6–8, 9, 9Б; пров.Шампанський: 1–2/1.

    Виборча дільниця 511321 Спеціалізована школа №300 - дошкільний навчальний заклад, музична зала, 2-й поверх, вул.Маршала Говорова, 5, м.Одеса, 65063 Опис меж:м.Одеса – вул.Армійська: 1–6, 8В, 11/1–11/8; вул.Сегедська: 3, 5–5Б, 7–7А, 10, 12–12А, 14, 16.

    Виборча дільниця 511322 Учбовий корпус НУ "ОЮА", хол, 1-й поверх, вул.Піонерська, 2, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Кленова, вул.Піонерська: 6–6А, 8, 10–10А, 16Б–16В; вул.Фонтанська дорога: 17, 19, 25А, 25Б, 25В, 27, 29, 31, 33/1; вул.Черняховського: 1–2, 4, 6.

    Виборча дільниця 511323 Школа №56, їдальня, 1-й поверх,вул.Тіниста, 1, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Педагогічна: 3/1–15А, 17, 19, 23–23/9, 25–25/60; вул.Піонерська: 14–16А, 18–22; вул.Тіниста: 15–15/1; пров.Гвоздичний: 4; пров.Педагогічний.

    Виборча дільниця 511324 Міжнародний гуманітарний університет, учбовий корпус, хол, 1-й поверх, Фонтанська дорога, 33, м.Одеса, 65009 Опис меж:м.Одеса – вул.Посмітного: 18, 20–25А, 27–69А; вул.Фонтанська дорога: 51, 51А, 51Б, 53, 55, 55А, 55В, 55Г, 55Д, 55Ж, 55/1, 57, 57А, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 67А.

    Виборча дільниця 511325, ОК "Одеса", конференц зала, 1-й поверх, плато Гагарінське, 5, м.Одеса, 65041 Опис меж: м.Одеса – вул.Зарічна, вул.Каманіна: 14/1–25; вул.Кільцева, вул.Леваневського: 1/3–2, 5, 7–7/8, 9, 11, 16–17, 19, 23–23А, 25, 27, 29, 32/38, 35–37Б, 39–39Б, 41, 43–43А, 45–47, 49А–49Б; вул.Морехідна, вул.Педагогічна: 50–58; вул.Посмітного: 3–17, 19–19А; вул.Тіниста: 16–36; пров.Аркадієвський, пров.Гагарінський, пров.Каманіна, пров.Колективний, пров.Леваневського, пров.Морехідний, пров.Морський, пров.Перший Кришталевий, пров.Полуничний: 1–24/4; пров.Університетський, пров.Шовкуненка, тупик Байкал, тупик Виноградний, тупик Леваневського.
    Последний раз редактировалось Ангелина Сабанска; 25.10.2012 в 22:05.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения