Одесса: 23°С (вода 18°С)
Киев: 20°С
Львов: 17°С

Тема: Шановні виборці!

Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5
 1. Вверх #1

  По умолчанию Шановні виборці!

  Шановні виборці!

  В 92 виборчому окрузі партія влади виставила вкрай небезпечного для держави та суспільства кандидата в народні депутати України. Його ім'я Кацуба Сергій Володимирович. На теперішній час він заступник Голови правління НАК "Нафтогаз України", депутат Київської обласної ради, бізнесмен.
  Ще до офіційного початку виборчої компанії жителі міста Узин, Білоцерківського, Володарського, Ставищенського, Таращанського, Тетіївського та Сквирського районів відчули на собі усі особливості роботи з виборцями вказаного кандидата. З багатьма грубими порушеннями закону він почав виборчі перегони, з ще більшими їх продовжує. Замість проведення агітаційної роботи використовуються методи політичної корупції та можливості адміністративний ресурс.
  Роз'їжджаючи по містах і селах Київщини Сергій Кацуба та його представники роздають обіцянки та в різний спосіб здійснюють підкуп виборців. Такий підхід до простих людей зовсім не є дивним для пана Кацуби. Разом зі своїм молодшим братом Олександром Кацубою, який займає посаду заступника Голови правління ДАТ "Чорноморнафтогаз", вони вкрали в держави сотні мільйонів гривен. Причетний до багатьох гучних справ, пов’язаних з корупцією в НАК "Нафтогаз", Сергій Кацуба звик до того, що все продається та купується.
  Діяльність нещодавно створеного благодійного фонду сім'ї Кацуби "Майбутнє будуємо разом!" спочатку розпочалась у 93 виборчому окрузі, де планував балотуватись Сергій Володимирович, а потім перенеслась в округ № 92. Підтримка ветеранів та пенсіонерів, придбання обладнання для лікарень і шкіл, концерти, спортивні змагання та інші соціально-культурні проекти, що фінансуються фондом, – це все вкрай необхідна і богоугодна справа, але такі заходи повинні бути постійними та системними, в іншому разі це виглядає як спроба купити голоси електорату, причому в даному випадку за рахунок коштів вкрадених у держави.
  Як метод незаконного матеріального стимулювання виборців було використано День знань 1 вересня. Першокласникам, або їх батькам дарували дешеві портфелі та канцелярські товари з наклейкою, що містила зображення прізвища та імені кандидата: "Сергій Кацуба Кандидат в народні депутати України по виборчому округу № 92". По даному факту до Центральної виборчої комісії 6 вересня 2012 року надійшла скарга кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 92 Паршина Олександра Володимировича. Випадки порушення Кацубою Закону України "Про вибори народних депутатів України" не є поодинокими і носять системний характер. Так в 92 окрузі зареєстровано три кандидата-двійника, прізвища яких "дивним" чином співпадають з основними конкурентами Партії Регіонів та чотири кандидати, які разом з Кацубою являються жителями Дергачівського району Харківської області. Всі вони є, так званими, технічними кандидатами від Сергія Кацуби, що свідчить про недобросовісні методи ведення політичної боротьби.
  Будучи посадовою особою НАК "Нафтогаз України", Кацуба використовує службове становище для отримання політичних дивідендів. Він обіцяє виборцям прискорити газифікацію населених пунктів Київщини, а вже побудовані підвідні газопроводи кандидат видає за свою власну заслугу. Є затверджені плани робіт, є встановлені норми та строки на які Сергій Кацуба вплинути ні як не може, отже він просто обманює своїх виборців.
  Київська обласна адміністрація разом з її головою Анатолієм Присяжнюком активно сприяє просуванню свого претендента. Представники всіх ланок місцевих органів влади змушені здійснювати підтримку Сергія Кацуби. Районні друковані та електронні засоби масової інформації в примусовому порядку повинні висвітлювати події пов’язані лише з провладним висуванцем та ігнорувати інших кандидатів, що є прямим порушенням норм діючого законодавства України. Кожен, хто має власну думку і не бажає діяти всупереч закону, негайно потрапляє під пильну увагу правоохоронних і контролюючих органів. В деяких місцях представники влади та правоохоронці не дозволяють опозиційним кандидатам вести політичну агітацію, відмовляють в наданні приміщень для зустрічі з виборцям, перешкоджають вільному пересуванню.
  Зневага до закону та людей – головна риса Київської обладміністрації і її кандидата в народні депутати Сергія Кацуби.
  Шановні виборці, зробіть свій правильний чесний вибір.

  Громадянська мережа ОПОРА


 2. Вверх #2
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  2,622
  Репутация
  2229
  Вы уж там как-нибудь сами разберитесь со своими проходимцами. Нам бы тут, в Одессе и области, со своими дай Бог разобраться. Лезут во власть, как шакалы за добычей. А обещают, так и не перечислить. Попробуй разберись, где правду говорит, а где лапшу на уши вешает? Самое разумное - не голосовать за кандидатов от ПР, "коммунистов" и литвиновцев - меньше всего будет вероятность на подонка нарваться...

 3. Вверх #3
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  2,622
  Репутация
  2229
  Цитата Сообщение от Савелич Посмотреть сообщение
  Вы уж там как-нибудь сами разберитесь со своими проходимцами. Нам бы тут, в Одессе и области, со своими дай Бог разобраться. Лезут во власть, как шакалы за добычей. А обещают, так и не перечислить. Попробуй разберись, где правду говорит, а где лапшу на уши вешает? Самое разумное - не голосовать за кандидатов от ПР, "коммунистов" и литвиновцев - меньше всего будет вероятность на подонка нарваться...
  Ну где же вы, ПР-озабоченные, почему не защищаете партию, своего "лучезарного", их "идеи" и "идеалы"?! Или уже и до вас дошло, кто есть кто и вы согласны с мнением большинства о порочности нынешней власти?

 4. Вверх #4
  User banned
  Пол
  Женский
  Сообщений
  3,001
  Репутация
  1925
  Савелич! А за кого тоді голосовать? Нема більше за кого....

 5. Вверх #5
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  2,622
  Репутация
  2229
  Цитата Сообщение от сумасойти Посмотреть сообщение
  Савелич! А за кого тоді голосовать? Нема більше за кого....
  То що, на ПР, КПУ світ клином? У бюлетні більше двох десятків партій, мажоритарщиків ще більше! Думайте, співставляйте слова з діями кандидатів (обіцяють вони всі багато), вибирайте. Інша справа, що результати виборів цього разу як ніколи раніше будуть залежати від "правильного" підрахунку підконтрольними ПР виборчими комісіями, а не від сомого голосування...


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения