Тема: Городской транспорт

Ответить в теме
Страница 749 из 749 ПерваяПервая ... 249 649 699 739 747 748 749
Показано с 14,961 по 14,973 из 14973
  1. Вверх #14961
    Гражданин начальник


    Аватар для ПЧ.Петро Чорномор
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Рідна, Україна.
    Возраст
    55
    Сообщений
    32,579
    Репутация
    22124
    Цитата Сообщение от ymtek4 Посмотреть сообщение
    Велогонка сегодня была.
    Сегодня погода не способствовала предприятию. Не отменили?
    Даже большая королевская печать не сможет повлиять на реальность.


  2. Вверх #14962
    Не покидает форум Аватар для cote d'Ivoire
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    33,101
    Репутация
    81120
    В это воскресенье с 7:00 до 15:00 ПЕРЕКРОЮТ ДОРОГИ вокруг парка Победы из-за спортивных соревнований

    28 квітня 2024 року з 07:00 до 15:00 будуть внесені зміни тимчасового характеру до схем руху міських маршрутів загального користування.

    Тролейбусного маршруту № 7:
    - у напрямку руху до вул. Новосельського - від 5-ї ст. Фонтанської дор. на Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до вул. Архітекторської - від вул. Пироговської на вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. Фонтанської дор., просп. Адміральський і далі за маршрутом.

    Тролейбусного маршруту № 9:
    - у напрямку руху до вул. Рішельєвської - від 5 ст. Фонтанської дор. на Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до вул. Інглезі - від вул. Канатної на Італійській бульвар, вул. Середньофонтанську, вул. Пироговську, вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5 ст. Фонтанської дор., просп. Адміральський і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 115:
    - у напрямку руху до Аркадії – від просп. Шевченка на просп. Гагаріна, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. В. Фонтану, вул. Черняховського, пл. Десятого квітня;
    - у напрямку руху до сел. Цукрове - від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського, 5-ту ст. В. Фонтану, Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 146:
    - у напрямку руху до вул. Давида Ойстраха - від 5-ї ст. В. Фонтану на Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до вул. Євгена Чикаленка (раніше Ак. Вільямса) - від просп. Шевченка на просп. Гагаріна, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. В. Фонтану і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 185:
    - у напрямку руху до Соборної пл. - від 5-ї ст. Фонтанської дор. на Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до 411-ї батареї - від просп. Шевченка на просп. Гагаріна, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. Фонтанської дор. і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 198:
    - у напрямку руху до Аркадії – від просп. Шевченка на просп. Гагаріна, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. В. Фонтану, вул. Черняховського, пл. Десятого квітня і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до вул. Нежданової (онкодиспансер) - від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського, 5-ту ст. В. Фонтану, Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 242:
    - у напрямку руху до вул. Паустовського - від 5-ї ст. Фонтанської дор. на Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом;
    - у напрямку руху до ООМУ (Лікарня водників) - від просп. Шевченка на просп. Гагаріна, вул. Сегедську, Фонтанську дор., 5-ту ст. Фонтанської дор., просп. Адміральський і далі за маршрутом.

    Автобусного маршруту № 168:

    - у напрямку руху до вул. М. Говорова – від вул. Посмітного на вул. Генуезьку, Аркадію, вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня (кінцева зупинка);
    - у напрямку руху до вул. Паустовського – від пл. Десятого квітня на вул. Генуезьку, Аркадію, вул. Посмітного і далі за маршрутом.

    Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху

  3. Вверх #14963
    Не покидает форум Аватар для Teenager
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Жемчужина у моря
    Возраст
    33
    Сообщений
    9,470
    Репутация
    7052
    Кому было интересно за 2гис, подключили мне сегодня, карты за март 23 года, все работает.
    Тут становится скучно

  4. Вверх #14964
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,475
    Репутация
    3726
    Цитата Сообщение от Teenager Посмотреть сообщение
    Кому было интересно за 2гис, подключили мне сегодня, карты за март 23 года, все работает.
    ФСБ дякує вам за інформацію про маршрути проїзду.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  5. Вверх #14965
    Постоялец форума Аватар для mej
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,133
    Репутация
    1034
    Цитата Сообщение от Rus Посмотреть сообщение
    ФСБ дякує вам за інформацію про маршрути проїзду.

    шапочку сними, а то палишься...

  6. Вверх #14966
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,475
    Репутация
    3726
    Цитата Сообщение от Teenager Посмотреть сообщение
    Кому было интересно за 2гис, подключили мне сегодня, карты за март 23 года, все работает.
    Вас не засмучує, що
    Цитата Сообщение от Teya Посмотреть сообщение
    Ещё раз. Информацию в 2ГИС никто не актуализирует с 24 февраля 2022 г., поэтому полагаться на него всё же не стоит.
    Також слід враховувати, що:
    Цитата Сообщение от Вячеслав_Д Посмотреть сообщение
    Гис напрашивался как системное приложение. Заблокировал его.
    Это приложение русской разведки. Нахер с пляжа.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  7. Вверх #14967
    Не покидает форум Аватар для Richard
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Львов, Одесса
    Сообщений
    9,168
    Репутация
    2369
    Цитата Сообщение от mej Посмотреть сообщение
    шапочку сними, а то палишься...
    Ты наверное и вирусы Касперским проверяешь еще? И в Одноклассниках аккаунт поддерживаешь?

  8. Вверх #14968
    Постоялец форума Аватар для mej
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,133
    Репутация
    1034
    Цитата Сообщение от Richard Посмотреть сообщение
    Ты наверное и вирусы Касперским проверяешь еще? И в Одноклассниках аккаунт поддерживаешь?
    а ты ?!

  9. Вверх #14969
    Не покидает форум Аватар для Richard
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Львов, Одесса
    Сообщений
    9,168
    Репутация
    2369
    Цитата Сообщение от mej Посмотреть сообщение
    а ты ?!
    Я - нет. Я ваще не представляю, как можно пользоваться продуктом рашки и одновременно жить в одессе, которую эта рашка обстреливает. Ты главное, не забывай им своевременно изменения в зданиях репортить. Как только куда прилетит - сразу пиши, чтобы вычеркивали

  10. Вверх #14970
    Постоялец форума Аватар для mej
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,133
    Репутация
    1034
    Цитата Сообщение от Richard Посмотреть сообщение
    Я - нет. Я ваще не представляю, как можно пользоваться продуктом рашки и одновременно жить в одессе, которую эта рашка обстреливает. Ты главное, не забывай им своевременно изменения в зданиях репортить. Как только куда прилетит - сразу пиши, чтобы вычеркивали
    ты мне для начала покажи с какого потолка ты срисовал инфу что я им пользуюсь или сам придумал, сам поверил и на основе этого сделал выводы и решил тут ля ля тополя развести ?!

  11. Вверх #14971
    Не покидает форум Аватар для Richard
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Львов, Одесса
    Сообщений
    9,168
    Репутация
    2369
    Цитата Сообщение от mej Посмотреть сообщение
    ты мне для начала покажи с какого потолка ты срисовал инфу что я им пользуюсь или сам придумал, сам поверил и на основе этого сделал выводы и решил тут ля ля тополя развести ?!
    то есть ты встал грудью на защиту сего ПО исключительно из-за врожденной любви к его владельцу - Сбербанку РФ?

  12. Вверх #14972
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,475
    Репутация
    3726
    Цитата Сообщение от mej Посмотреть сообщение
    ты мне для начала покажи с какого потолка ты срисовал инфу что я им пользуюсь или сам придумал, сам поверил и на основе этого сделал выводы и решил тут ля ля тополя развести ?!
    Цитата Сообщение от Richard Посмотреть сообщение
    то есть ты встал грудью на защиту сего ПО исключительно из-за врожденной любви к его владельцу - Сбербанку РФ?
    Хлопці, брейк.
    Коли ми між собою чубимось - десь від задоволення потирає руки один катсап.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  13. Вверх #14973
    Постоялец форума Аватар для mej
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,133
    Репутация
    1034
    Цитата Сообщение от Richard Посмотреть сообщение
    то есть ты встал грудью на защиту сего ПО исключительно из-за врожденной любви к его владельцу - Сбербанку РФ?
    какой грудью, какая защита, что ты куришь, вернее где берёшь ?!


Ответить в теме
Страница 749 из 749 ПерваяПервая ... 249 649 699 739 747 748 749

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения