Одесса: 27°С (вода 20°С)
Киев: 23°С
Львов: 21°С
Tshirt

Тема: Канал став непридатним, кораблі не ходять, гроші розікрали

Закрытая тема
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  Unhappy Канал став непридатним, кораблі не ходять, гроші розікрали

  Вот до чего приводит вмешательство политики в экономику

  ссылка_удалена.модерато.ром

  Рівно три роки тому, в кінці серпня 2003 року екс-президентом Л. Кучмой і екс-міністром транспорту Г. Кирпой було відкрито сумно відомий судноплавний канал через Дунайський заповідник.

  Проти його будівництва різко висловлювалась Національна Академія наук України, українські екологічні організації, міжнародна спільнота. Однак до їх думки ніхто з керівництва України не прислухався. Президент і уряд України повірили обіцянкам транспортників, що канал буде приносити надзвичайний прибуток. Пройшло три роки, час підводити підсумки, і що ми бачимо: канал не діє, тому що знову замулився і став непридатним. З квітня 2006 року по сей день крізь нього не пройшло жодне судно.

  Екосистемі Дунайського заповідника нанесено серйозних збитків. А сам канал навіть не окупив себе – на його будівництво було витрачено 96,8 млн. гривень, а загальний прибуток склав всього 5,949 млн. гривень.

  Гроші, які було виділено на будівництво канала, розкрадалися. Недарма, на керівництво фірми „Дельта –Лоцман”, яка будувала канал, було порушено кримінальні справи.

  Екологи вважають, що особи, винні в лобіюванні цієї авантюрної будівлі, повинні бути покарані. Необхідно повернути Дунайському заповіднику землі, які було незаконно відібрано під будівництво каналу. А новий судноплавний канал „Дунай – Чорне море” будувати в іншому місті.

  Про ці та інші факти буде розказано на прес-конференції, яку проводить Київський еколого-культурний центр, МБО „Екологія-право-людина”, Українська коаліція „За дику природу”.

  Прес-конференція відбудеться 13 вересня 2006 року об 11-00 в актовому залі Ботанічного саду Київського національного університету (Київ, вул. Комінтерна, буд. 1, вихід з метро „Університет”).
  Довідки за телефоном : 443-52-62;
  8-067-715-27-90

  Директор Київського еколого-культурного центру В.Є. Борейко
  Последний раз редактировалось InnoSanctum; 08.09.2006 в 17:23.


 2. Вверх #2
  Частый гость Аватар для InnoSanctum
  Пол
  Мужской
  Адрес
  родом из детства
  Возраст
  32
  Сообщений
  536
  Репутация
  81
  Тему - в "статьи".
  Солнца хватит на всех!

Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения