Одесса: 19°С (вода 19°С)
Киев: 17°С
Львов: 19°С
Oxford

Тема: Таисия Повалий идет №2 в списке ПР на выборы в Раду или новый парламент с артистами эстрады...

Закрытая тема
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Живёт на форуме
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  4,423
  Репутация
  1002

  По умолчанию Таисия Повалий идет №2 в списке ПР на выборы в Раду или новый парламент с артистами эстрады...

  http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/31/6969951/"Регіони" запевняють, що Повалій та діти політиків на своєму місці
  Вівторок, 31 липня 2012, 20:39
  Партія регіонів має намір отримати в майбутній Верховній Раді більшість.
  Про це заявив заступник глави фракції Партії регіонів Володимир Рибак в інтерв'ю телеканалу ТВі.
  "Ми поставили завдання і не приховуємо - більшість в парламенті Партія регіонів повинна взяти", - зазначив він, додавши, що конкретну цифру мандатів назвати неможливо, тому що виборча система змішана.
  Коментуючи затверджені списки Партії регіонів, Рибак уточнив, що партія проводила декілька соціологічних досліджень, і присутність у списку співачки Таїсії Повалій обгрунтована.
  "На відміну від артистів, які явно показували явну прихильність до політичних сил, до опозиції, вони з'являлися у всіх виборчих кампаніях, Таїсія Повалій займала чітку позицію. Вона не долучилася нікуди, ні до опозиції, ні до влади. Але свого часу вона вступила в Партію регіонів. І вона є членом Партії регіонів", - уточнив він.
  "Коли ми проводили дослідження. У нас в першій десятці дві жінки. Жінки і молодь повинні оновити список... Коли ми обговорили, хто буде в першій п'ятірці з жінок, більшість наших регіональних організацій та керівництво партії беззастережно зупинилися на кандидатурі Повалій", - додав він.
  Відповідаючи на зауваження, що раніше "регіонали" критикували опозицію за те, що в їхніх списках були Руслана Лижичко та Святослав Вакарчук, Рибак заявив: "Якщо б запитали у людей, чи знали їх люди. Це велике питання... Таїсію Повалій люди дійсно знають, і далеко не тільки в Україні".
  Відповідаючи на питання, чому в списку знаходиться син президента, і в окрузі буде балотуватися син прем'єра, депутат зазначив: "Багато що залишається непоміченим. Але от діти політиків залишаються поміченими".
  "Я не бачу нічого поганого, що якщо ці люди здатні, і люди їм довірять. Нехай починають політичну справу. Ну що тепер ці діти повинні бути в загоні десь?", - уточнив Рибак.
  [MOD]


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения