Одесса: 22°С (вода 20°С)
Киев: 18°С
Львов: 21°С
Velvet

Тема: Оптимизация избирательных процедур

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  politika1
  гость

  По умолчанию Оптимизация избирательных процедур

  Обалденный материал. Заставляет задуматся. Не так ли?

  Нашёл я его тута http://ut.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=487&Item id=35

  Юридична оптимізація виборчого процесу
  Ігор Кізіма, радіо «Промінь», 20 березня 2009 року о 9.30, передача «Житя-Буття» Стенограма програми:

  1. закони, відповідно до загальних політичних теорій, є одним з видів політичних рішень. Прикро коли доводиться чути фрази як «той чи інший суд прийняв політичне, а не юридичне рішення.

  2. На моє глибоке переконання кожен акт застосування права, як то рішення судів, у нашому випадку, має політичну складову. Ця складова тим вагоміша, чим ближче предмет рішення судів до політики. В нашому випадку (правовий конфлікт позачергових виборів до Тернопільської обласної ради) суб’єктів виборчого процесу. Прикладом цього є не тільки рішення судів, пов’язаних з виборами до Тернопільської обласної ради. Варто пригадати, наприклад, рішення Верховного суду України від 03.12.2004 року про проведення третього туру президентських виборів.

  3. Варто також розрізняти політичний конфлікт з юридичним, оскільки політичний конфлікт неможливо вирішити лише юридичними засобами. Формально буква закону у випадках правового розв’язання політичного конфлікту дотримується, проте у кожному такому рішенні завжди знаходяться якісь «але», які й дають можливість зафіксувати у рішенні суду, у більшій мірі, політичну волю, а не вимогу права. Тому, суто юридичними засобами, це протистояння не розв’язати. Розв’язання безперечно буде у юридичній формі, але до цього дійдуть політичним шляхом, шляхом політичних домовленостей», зауважив Ігор Кізіма.

  4. питання ведучого щодо шляхів вдосконалення механізму виборчих перегонів.

  Складність виборчого процесу полягає у тому, що під час нього завжди задіюється адміністративний ресурс і використовуються політичні технології. Боротьба проти застосування політичних технологій юридичними способами полягає у розробці в якості протидії юридичних технологій. Юридичні технології щодо виборчого процесу зараз находяться у мене та моїх колег на стадії розробки. На даний час впроваджується у практику нестандартне використання процесуальних інститутів (юридичні технології) в господарському та цивільному процесах.

  5. Питання радіослухача щодо правомірності з уст юристів зазначати, що мер Києва Л.Черновецький психічно не здоровий.

  Юрист має висловлюватися аргументовано, з посиланням на докази. У даному випадку, випадку Л.Черновецького, має бути, підстава для таких висловлювань, принаймні висновок судово-психіатричної експертизи».


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения