Одесса: °С (вода °С)
Киев: 0°С

Тема: Правосудие по одесски-Печерский суд отдыхает!!!

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 27
  1. Вверх #1

По умолчанию Правосудие по одесски-Печерский суд отдыхает!!!

ДОПОВНЕННЯ ДО КАСАЦІЙНОЇ СКАРГИ
    від 13.11.2008р. на неправосудний вирок від 17.04.2008р. та
    на ухвалу Апеляційного суду Одеської області
    від 14.10.2008р.

Приморським районним судом м. Одеси у відношенні мене Драціон Володимира Васильовича, винесено завідомо неправосудний вирок від 17.04.2008р., який винесений з порушенням норм кримінально-процесуального судочинства, суперечить діючому законодавству України та порушує мої, передбачені Конституцією та законами України, права з наступних підстав:

З моменту дорожньо-транспортної пригоди по дату винесення завідомо неправосудного вироку відсутнє місце події - пішохідний перехід.
    Відповідно п.2.3. Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, Затверджених Наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.95 р. N 21 Подвійні зупинки улаштовують тільки тоді, коли вони обслуговують декілька маршрутів одного виду транспортних засобів з сумарною частотою руху більш як 30 одиниць за годину.
    До такої зупинки належить й зупинка, розташована на вул. Дніпропетровська дорога, вугол вул. Марсельської в напрямку зі сторони міста. Згідно електронного довідника Одеси ДубльГИС на цій зупинці зупиняється 10 видів транспорту, частота їх руху становить 15хв.- 20 хв.
    Довжина посадочної площадки при зчленованому типажі маршрутних транспортних засобів становить при подвійній посадочній площадці 45 метрів.
    П. 3.14 Правил у разі розміщення автобусних і тролейбусних зупинок за перехрестям відстань від посадочної площадки до пішохідного переходу повинна бути не більше 5-10 метрів.
    Із вище викладеного випливає, що Антонова Л.А. перебігала поїжджу смугу в недозволеному місці, та своїми діями спричинила дорожньо-транспортну пригоду.
    Про відсутність місця події - пішохідного переходу (за яке мені суд виніс два завідомо неправосудні вироки від 17.04.2008р. по одній і тій же справі), суду було відомо з моменту надходження сфальсифікованої справи до суду, але ніякі заходи на протязі всього розгляду справи не приймались.

Дізнання по справі велось з порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу України, справу було порушено через 1,5 місяці після подій, яка сталася 20.10.2001р., а кримінальну справу порушено 5.12 .2001р. року, що суперечить вимогам ст. 108 КПК України, де передбачено 10 денний термін, який ніким не може бути змінено.
    Відповідно ст.120 КПК України досудове слідство повинно бути закінчено в двохмісячний термін, але фактично досудове слідство велось на протязі 1,5 років з 05.12.2001р. по червень 2003р. Вище викладеному є підтвердження в матеріалах справи - копія талону водійського посвідчення серія ОІА № 370801 на якому є відмітки слідчої Супруненко О.П. про продовження строку дії талону по 20.05.2002р.(на протязі семи місяців).
    19.03.2003 року слідчим СВ по ДТП СУООУ УМВС України в Одеській області О.П. Супруненко винесено постанову про притягнення мене в якості обвинуваченого, копію постанови мені не вручили, чим порушили моє право на захист та оскарження, що суперечить вимогам ст. 59 Конституції України та КПК України.

В ході слідства слідчим СВ по ДТП СУООУ УМВС України в Одеській області О.П. Супруненко 19.03.2003р. було винесено заочну, неправосудну постанову про взяття мене під варту, яка не відповідає положенням ст. 148 КПК України. З винесеною постановою ознайомлений не був чим було порушено моє право на оскарження завідомо неправосудної постанови.
    Так слідчий Супруненко. О.П. вступивши у змову з суддею Суворівського районного суду м. Одеси Журіком В.Ф. 19.03.2003 року виніс заочну злочинну постанову про взяття мене під варту, при тому що я не був в розшуку, маю постійне місце мешкання, не судимий не приводимий, та здійснював догляд за батьком - інвалідом І групи. Копія постанови про взяття мене під варту мені була вручена після моєї заяви - 26 липня 2003 року.

В ході виконання злочинної постанови про взяття мене під варту від 19.03.2003р.
    працівники Хмельницького райвідділу Малиновського району під керівництвом слідчого Супруненко О.П. незаконно вторглися до мого житла, та нанесли мені та членам моєї сім`ї тілесні пошкодження чим порушили моє право громадянина України на недоторканості житла ст. 30 Конституції України, а також моє право та право членів моєї родини на життя, повагу гідності, свободу та особисту недоторканість, передбачені ст.27, ст.28, ст.29 Конституції України.
    Так злочинною постановою про взяття мене під варту винесеною 19.03.2003 року скористались працівники Хмельницького райвідділу Малиновського району під керівництвом слідчого Супруненко О.П. та начальника слідчого відділу СВ по ДТП СУООУ УМВС України в Одеській області Стеценко П. для незаконного вторгнення до мого житла (через паркан), без пред"явлення належних документів.
    При проникненні в моє помешкання мені-інваліду було нанесено тяжкі тілесні ушкодження у вигляді перелому сьомого ребра зліва, нанесено тяжкі тілесні ушкодження здоров"ю мого батька, Драціон В.М., внаслідок чого батько помер, та побито мою матір Драціон Л.Ю.
    За цією злочинною постановою суду мене було відправлено в ОСІ-21, де я перебував з 14.04.2003р. по 05.05.2003р. На мої неодноразові звернення в ОСІ-21 про проведення медичної експертизи з приводу мого побиття та надання медичної допомоги мені було відмовлено, на що в матеріалах справи ОСІ-21 вказується, що нібито проводилось мені медичне освідчення, документи є підробними й особи, які склали цей висновок повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

В 2003 році мені стало відомо про проведення технічної та трасологічної експертизи, чим було порушено моє право на захист на подачу заяв, клопотань та відводів експертам, право прохати про постановку перед експертизою питань, давати експерту пояснення - ст. 197 КПК України. Так як у мене були обґрунтовані підстави для відводу експерта Мокарова А. по аналогічній експертизі, яка була опротестована заступником Генерального прокурора України Д.А.Ветохою.

У червні 2003 року справу було передано до Суворівського районного суду м.Одеси для розгляду по суті судді Алєксєєву В.А. Суддя порушив моє право на захист та участь у попередньому розгляді справи, - не повідомив мене у встановленому законом порядку про день та час розгляду справи, чим порушив моє право на захист ст. 59 Конституції України, і перевів мене з статусу обвинувачуваного до статусу підсудного - ст. 19 Конституції України.

З моменту порушення кримінальної справи та до винесення вироку суду по справі слідчим СВ по ДТП СУООУ УМВС України в Одеській області О.П. Супруненко суддями: Суворівського районного суду м. Одеси - Журіком В.Ф. та Алєксєєвим В.А., Приморського районного суду - Кушніренком В.С. порушували мої права на захист, вибір захисника, всебічний повний та об’єктивний розгляд справи, та чинили на мене тиск, чим порушили норми ч.2 ст.62, ч.1 ст.59 Конституції України та статей 21 і 22, Кримінально-процесуального кодексу України. Про скоєні порушення, які тягли за собою злочини проти правосуддя я неодноразово подавав до суду заяви про скоєні злочини, зауваження на протоколи судових засідань, але вони у встановленому порядку судом не розглядались.
    Так на час передачі до Суворівського районного суду кримінальної справи головуючим суду був суддя Журік В.Ф., який скоїв злочин у відношенні мене та моєї сімї. На протязі року суддя Алєксєєв В.А., затягував процес - не проводив жодного судового засідання. На підставі злочину проти правосуддя мною було заявлено відвід всьому складу Суворівського районного суду, що не було відображено в протоколі судового засідання, який сфальсифікував суддя Алєксєєв В.А. на що мною було подано зауваження на протокол судового засідання.
    24.06.2004 р. справу було передано до Приморського районного суду м.Одеси судді Кушніренко Ю.С., який скоїв злочин проти правосуддя: провів попереднє судове засідання без моєї участі та сфальсифікував протокол судового засідання - нібито я був у встановленому законом порядку повідомлений про дату та час розгляду справи.
    На що мною була подана заява про відвід з письмовими доказами (конвер з датою та часом отримання за підписом поштарки), та долучено до заяви про відвід судді Кушніренко взв"язку з його предвзятісттю та погрозами стосовно мене, в матеріалах справи е заява моя та адвоката Корнейчука В.З с проханням проведення попєреднього судового засідання за участю адвоката Корнечука В.З. та мене. В подальшому суддя Кушніренко Ю.С. на протязі трьох судових засідань погрожував та чинив тиск на мене інваліда ІІ групи з метою відмови від захисника Корнійчук В.З., посилаючись на підложний документ від імені адвокатського об"єднання "Казус" про мою нібито відмову від адвоката Корнійчука В.З., всупереч ст.61- ст.61 прим.1 КПК України.
    27.06.2003р. мною було подано заяву до канцелярії по кримінальним справам Суворівського районного суду про вимагання захисником Корнійчуком В.З. додатково грошей у розмірі 250 длларів США, крім тих що йому було оплачено моєю сестрою Константиновою Н.В., та про його відмову в наданні мені захисту. Ця заява приблизно в жовтні-листопаді 2004 року була знищена суддею Кушніренко Ю.С. з матеріалів справи, оскільки опис справи з 258 по 456 аркуш , том 1, відсутня по теперішній час за що суддя повинен нести кримінальну відповідальність за підробку та фальсифікацію справи. Незважаючи на мої неодноразові заяви про призначення мені, згідно ст. 59 Конституції України, захисника суд не призначав, а законно обраного мною адвоката не долучав до справи і не відводив від справи, згідно ст.61- ст.61 прим.1 КПК України.

На мої неодноразові заяви про призначення мені захисника та призначення моєї матері як захисника (ст.44, ст.47 КПК України) суд не реагував. Чим не виконував вимоги ч.2 ст.62 Конституції України та статей 21 і 22 Кримінально-процесуального кодексу України, якими передбачено, що особа, яка провадить дізнання, слідчий, прокурор, суд повинні надати підозрюваному, обвинуваченому, підсудному можливість захищатися встановленими законом засобами від пред'явленого обвинувачення і не вправі перекладати на нього обов'язок доведення своєї невинуватості у вчиненні злочину. Своїми діями суд фактично поклав на мене обов’язок доказування своєї невинуватості.

В травні 2007 року я знаходився на лікуванні в КУ "МКЛ № 11" м. Одеси в звязку з операцією на правому коліні - видалення мініску. Вцей час в апеляційному адміністративному суді слухалась адміністративна справа за моїм позовом до прокуратури області та міста Одеса та особисто до прокурора Ромазової Т.М. Мої інтереси в цьому судовому засіданні представляла Грачова О.П., яка в судовому засіданні за головуванням судді Громік Р.Д.(справа № 2а-302/07), в присутності відповідача - прокурора Ромазової Т.М. під технічний запис заявила про моє перебування на стаціонарному лікуванні в травматологічному відділенні КУ "МКЛ № 11" м. Одеси, а також за моєю заявою лікарня повідомляла суд про моє лікування в даному закладі.

Прокурор Ромазова Т.М. є державним обвинувачем по сфальсифікованій кримінальній справі за моїм обвинуваченням. не зважаючи на це суддя Кушніренко Ю.С., прокурор Ромазова Т.М., та адвокат Васильєва Н.Н., про яку мені не було відомо, виносили завідомо неправосудні постанови про доставку мене до суду шляхом приводу, про що мені стало відомо від дільничного Хмельницького райвідділу УМВС України в Одеській області, на що мною була подана заява про скоєний злочин проти правосуддя суддею, прокурором та адвокатом, та мотивований відвід судді, прокурора, адвоката.
    При цьому відповідно до ч.1 ст.59 Конституції України підозрюваний, обвинувачений чи підсудний є вільним у виборі захисника своїх прав. Тому особа, яка провадить дізнання, слідчий та суд повинні забезпечити право вільного вибору захисника. Право на вільний вибір захисника мені надано не було.

Відмова від захисника (крім випадків, передбачених ч.3 ст.46 КПК) може бути прийнята в будь-якій стадії процесу і лише за ініціативою підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного. Розглядаючи заяву підозрюваного, обвинуваченого, підсудного про відмову від участі в справі захисника, особа, яка провадить дізнання, слідчий або суд повинні з'ясувати, відмовляється він від захисника і буде самостійно здійснювати свій захист чи бажає замінити його іншим. В останньому випадку необхідно надати йому можливість замінити захисника. Як видно з матеріалів справи та доводах викладених в касаційній інстанції право заміни захисника мені не надавалось
    На протязі чотирьох років суддя Кушніренко Ю.С. навмисно затягував процес, не з’являвся в судове засідання, на що в матеріалах справи є численні заяви, не з"являвся прокурор Ромазова Т.М., не призначались захисники, в т.ч. й моя мати Драціон Л.Ю. за моєю заявою, не викликались свідки, а також судом приймалися брехливі, суперечні свідчення Антонової Л.А., яку суд на протязі більше року в суд не викликав. Мої багаточисельні відводи судді Кушніренко Ю.С. в установленому законом порядку не розглядались. На протязі судового розгляду справи, суд здійснював на мене тиск з метою незаконного винесення вироку та використання до мене амністії.

17.04.2008р. після законодавчо не обґрунтованого 1,5 річного досудового слідства та 6 років розгляду кримінальної справи, з них 4 роки Приморським районним судом м. Одеса у змові з прокуратурою Приморського району у відношенні мене був винесений завідомо неправосудний вирок, яким визнано мене винним по ст. 286 ч.2 КК України та призначено мені покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортним засобом терміном на три роки та об’явлено мені амністію.
    При винесенні вироку від 17.04.2008р. суддя Приморського районного суду Кушніренко В.С. позбавив мене права на виступ в судових дебатах та не надав мені останнє слово, чим позбавив мене прав, передбачених п. 4 ст.318 КПК України, де чітко викладено: обмеження тривалості судових дебатів при викладені підсудним або його захисником доводів по пред'явленому обвинуваченню не допускається. Ненадання підсудному можливості брати участь у судових дебатах при відсутності захисника, а також ненадання йому останнього слова є істотним порушенням кримінально-процесуального закону.

С

2. Вверх #2
    відками винесеного суддею Кушніренко Ю.С. вироку є я моя мати - Драціон Людмила Юхимівна, моя знайома - Грачова Олександра Павлівна та донька потерпілої – Антонова В., державний обвинувач в залі судового засідання був відсутній. Цей вирок Приморським районним судом м. Одеса мені до теперішнього часу не вручено не зважаючи на мої не однократні звернення, заяви від : 17.04.2008р., 25.04.2008р., 27.04.2008, 26.05.2008р. 24.06.2008, 11.11.2008р., 13.11.2008р.

Я не згоден був з вироком суду, бо до теперішнього часу не вважаю себе винним, тому 24.04.2008р. мною була подана до апеляційного суду Одеської області апеляційна скарга.

9. 16.08.2008р., співробітниками СВ Хмельницького РВ ОМУ ГУ МВС України було вчинено незаконне вторгнення до мого двору й оселі та з погрозами використання табельної зброї у відношенні мене та моєї собаки мене було без пред’явлення санкцій на арешт та вторгнення в житло незаконно заарештовано. Незважаючи на той факт що мною особисто було показано співробітникам СВ Хмельницького РВ ОМУ ГУ МВС України апеляційну скаргу, докази її відправки та ухвала апеляційного суду Одеської області про прийняття до розгляду апеляційної скарги. Свідками незаконного арешту є моя мати Драціон Л. Ю., квартиранти та сусіди. Незважаючи на надані моєю матір’ю докази подання апеляційної скарги та заяву на ім’я начальника СВ Хмельницького РВ ОМУ ГУ МВС України мене утримували в КПУ відділку 3 дня. Під час незаконного утримання мене вартою мені була визвана швидка допомога у зв’язку з приступом астми, копія карти виїзду швидкої медичної допомоги є додатком до поданої мною у справі касаційної скарги від 13.11.2008р.

У відділку міліції, співробітники міліції показали мені постанову на мій арешт та другий вирок Приморського районного суду м. Одеса від17.04.2008р., зміст вироку різнився від того який був проголошений у судовому засіданні, цим неправосудним вироком визнано мене винним по ст. 286 ч.2 КК України та призначено мені покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортним засобом терміном на три роки (про амністію у вироці суду вже не йшлося) копію вироку на руки мені не видали.

Про факт вчинення насильництва наді мною та моєю сім’єю, мною та моєю матір’ю 01.09.2009р. було надано заяву про скоєний злочин до прокуратури Одеської області, але замість проведення розслідування, як того вимагають норми ст.. 94-97 КПК України, прокуратура відправила протокол усної заяви до СВ Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України для розгляду звернення.

За результатами розглянутого звернення СВ Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України мені повідомив, що факт мого арешту не підтвердився.

10. Так 17.04.2008р. мною було подано заяву про видачу вироку суду від 17.04.2008р., ознайомлення з матеріалами справи та видачу копії аудиозапису судового засідання, журналу судового засідання та роздруку технічного запису судового засідання.
    22.04.2008р. в Приморському районному суді я отримав повідомлення про готовність судового протоколу та мою можливість з ознайомленням з протоколом судового засідання, та постанову Приморського районного суду від 21.04.2008р. щодо відмови в видачі копії аудиозапису судового засідання, журналу судового засідання та роздруку технічного запису судового засідання.

Дана постанова суперечить положенням Наказу Державної судової адміністрації України № 84 від 21.07.2005р. Про затвердження Інструкції про порядок фіксування судового процесу технічними засобами, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2005р. за № 868/11148. Після отримання цих документів, я звернувся до кримінальної канцелярії для ознайомлення з матеріалами справи.

В канцелярії до секретаря Кучеренко підійшов помічник судді Кушніренко Ю.С. і в присутності мене повідомив, щоб вона створила умови при яких я б не мав змоги ознайомитись з матеріалами справи. Після чого секретар Кучеренко посадила мене боком до столу на якому виділила місце лише для виданого мені тому справи в розгорнутому вигляді.
    Фактично можливості для ознайомлення справи я не мав, так як не було місця для ведення мною записів та у зв’язку з моєю хворобою не мав можливості гортати справу сидячи боком, про що мною було зроблено запис на палітурці ІІ тому справи та 26.05.2008р. подано заяву голові Приморського районного суду. Відповіді на заяву до теперішнього часу не отримав.

Окрім цих заяв, голові Приморського районного суду було направлено заяву від 11.11.2008р. про ознайомлення з матеріалами справи та видачі копій завідомо неправосуд-них двох вироків суду у відношенні мене від 17.04.2008р., та заяву голові апеляційного суду Одеської області від 13.11.2008р. з тими самими вимогами. До теперішнього часу мої заяви по суті не розглянуті у зв’язку з чим я не мав змоги ознайомитись з матеріалами справи та отримати обидва завідомо неправосудні вироки Приморського районного суду м. Одеса, якими визнано мене Драціон Володимира Васильовича інваліда ІІ групи винним по ст. 286 ч.2 КК України.

11. Про винесену ухвалу апеляційного суду Одеської області від 14.10.2008р. мені стало відомо 13.11.2008р., коли я звернувсь до суду з метою з’ясування дати та часу розгляду справи, про що мною було подано заяву від 13.11.2008р. До теперішнього часу я копію вироку Приморського районного суду м. Одеса та ухвали апеляційного суду Одеської області не отримав.

На підставі вище викладених фактів вважаю:

- зібрані матеріали справи добуті незаконним шляхом та не можуть бути доказами в кримінальній справі;
    - моє право на захист було порушено з моменту порушення досудового слідства до моменту винесення завідомо неправосудного вироку Приморського районного суду м. Одеса від 17.04.2008р. та ухвали апеляційного суду м. Одеса від 14.10.2008р., а також суд позбавив мене права змагальності сторін, участі в дебатах, в промові останнього слова, що є істотним порушенням, яке веде до скасування завідомо неправосудного вироку.
    На підставі вище викладеного вважаю що суд своїм завідомо неправосудним вироком позбавив мене моїх гарантованих прав на захист, право на життя на повагу до моєї гідності, право на свободу та особисту недоторканість, недоторканість житла, та право на правову допомогу.

На підставі : ст.2, ст.3, ст.5, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основних свобод від 14.11.1950р., ратифікованої 17.07.1997р., ст.ст.19, 27-30, 59 Конституції України, ст. ст. 371 - 375 КК України, ст. ст. 6, 44, 47,61, 61-1, 108, 120, 197, 400-1 КПК України, Постанови Пленуму Верховного суду України № 8 від 24.10.2003р.

П Р О Ш У:

Скасувати 2 вироки Приморського районного суду м. Одеси від 17.04.2008р., якими визнано мене винним по ст. 286 ч.2 КК України, як завідомо неправосудні.

Притягнути: суддю Приморського районного суду м. Одеси Кушніренко Ю.С. до кримінальної відповідальності за винесення двох суперечливих вироків по одній і тій же справі у відношенні мене, помічника прокурора м. Одеси Рамазову Т.Н. за співучасть у скоєному злочині проти правосуддя.

Притягнути суддю апеляційного суду Одеської області Потаніна А.А. та прокурора, відділу участі прокурорів у розгляді справ апеляційним судом Одеської області молодшого радника юстиції А.В.Каражеляско за узаконення протиправних дій щодо мене за двома протиправними вироками Приморського районного суду по одній і тій же справі та підлогоу і ф альсифікації матеріалів справи.

4. Притягнути до кримінальної відповідальності суддю Суворівського районного суду м. Одеси Журіка В.Ф. та прокурора прокуратури м. Одеси Козака за незаконну видачу санкції на мій арешт, при виконанні якої Хмельницьким РОВД м. Одеси здійснено незаконне вторгнення в мою оселю, побиття мене та моєї сім»ї, позбавлення волі та позбавлення мене права на захист .

Додатки: 1. Копія відео зйомки місця події біля дому № 80 по вул. Дніпропетровська дорога, на якій зафіксована відсутність пішохідного переходу на місці події, аудіокасета в 1 примірнику.
    2. Копії викопіровки електронного довідника м. Одеса ДубльГИС на 2 аркушах по 1 примірнику.
    3. Копія відеозапису від 17.04.2008р. судового засідання Приморського районного суду м. Одеса за головуванням судді Кушніренка Ю.С. щодо винесення вироку суду у відношенні мене, де він оголосив мені амністію в присутності свідків Грачової О.П., Драціон Л.Ю. та доньки Антонової Л.А - Антонової В. на носії СD-R в 1 примірнику.
    4. Копія доповнення до касаційної скарги для суду та учасників судового процесу.

После 11 лет судебных тяжб и двух решений Верховного Суда Украины, вынесенных в мою пользу, видео о предвзятости и коррупционности коллегии Одесского апелляционного суда представляю на суд общественности

http://www.youtube.com/watch?v=8XotF..._order&list=UL

Семь видеороликов- смотреть по возрастанию номеров)

Судья Кушеиренко Ю.С ,секретарь Радецкая Г. при совершение преступления против правосудия . Вынесение заказного приговора прокуратуры г.Одессы, незаконным составом суда в отсутствии прокурора и защиты ,не говоря о мантии .....! http://youtu.be/69bZkuCW68E
    Последний раз редактировалось БАГРАТИОН; 28.01.2012 в 22:39.

3. Вверх #3
    То что наша судебная система гнилая, это всем давно известно. Любая сторона вправе жаловаться на судебный процесс. Но прежде всего Вам надо самому себе признаться, что Вы не правы.
    Если взять моральную сторону вопроса - по факту Вы на перекрестке сбили человека с нанесением тяжких телесных повреждений. Что Вы сделали в свою очередь, чтобы загладить свою вину? Оплатили лечение? Помогли семье?

P.S. Там всегда был пешеходный переход.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: yandex_maps.jpg
Просмотров: 179
Размер:	129.2 Кб
ID:	3640114

4. Вверх #4
    User banned
    Он такой "красивенький" не более пару лет, и то благодаря наверное Черному. В 2001 там о такой разметке можно было только помечтать.
    Даже не вспомню уже, был ли там вообще тогда светофор (это моя остановка была до 2002)

5. Вверх #5
    Там не было такой разметки,полностью с Вами согласен , о каком Черном вы говорите? хотелось бы узнать не о зам прокуроре Одесской области?

6. Вверх #6
    User banned
    Неа. Это известный анархист, который знаки вешал, разметку рисовал, светофоры ставил, и односторонее движение поубирал. Вадюха Черный, бывший руководитель СМЭП

7. Вверх #7
    СМЭП какой конкретней и если можно его адрес?

8. Вверх #8
    Живёт на форуме Аватар для Aquamaris
    Записей в дневнике
    1
    На перекрестках по умолчанию разрешен переход. Водитель должен это учитывать и снизить скорость.
    Make Love not War

9. Вверх #9
    Частый гость Аватар для Мр.Мускул
    п.1.10 ПДД
    "Пешеходный переход - участок проезжей части или инженерное сооружение, предназначенный для движения пешеходов через дорогу. Пешеходные переходы отмечаются дорожными знаками 5.35.1 - 5.37.2, дорожной разметкой 1.14.1, 1.14.2, 1.14.3, пешеходными светофорами. Из-за отсутствия дорожной разметки границы пешеходного перехода определяются расстоянием между дорожными знаками или пешеходными светофорами, а на перекрестке из-за отсутствия пешеходных светофоров, дорожных знаков и разметки - шириной тротуаров или обочин"
    Из этого следует что вы сбили человека на пешеходном переходе, причинив ему тяжкие телесные повреждения. При этом не признаете свою вину и никак не способствовали пострадавшим. Если отбросить все юридические зацепки - то по факту ваша вина очевидна!

10. Вверх #10
    Живёт на форуме Аватар для Pavel_K
    Багратион, видишь ли, в свете нынешнего УПК, выиграть кассацию в ВСС тебе не светит. Даже если ты на 100% прав. а по поводу прошу и возбудить дела против судей..... это очень сложно -раз, для этого нужно обращаться в квалификационную комиссию. Судья не может возбудуть дело против судьи при оспаривании решения.
    Одесситы кололись, плакали, НО ...продолжали есть Кактус

11. Вверх #11
    Разместив на форуме свое дополнение к касационной жалобе, Вы наверное ждете от людей соучастия, сострадания, совета и т.п., а может наоборот хотите похвастаться, мол какой я молодец, борюсь до конца.
    Но мне лично Вас не жаль совсем. Даже после просмотра видео. Человеческие ценности всегда стоят на первом месте, а юридические уже потом.

Понятно, что дорога нам преподносит сюрпризы. Естественно, что Вы это сделали непреднамеренно, без умысла. И Вы бы очень хотели вернуть все назад и прожить тот злополучный день сосвсем по другому.
    Я уверен, что если бы в самом начале Вы искренне раскаялись в содеянном и предложили помощь потерпевшей стороне, сейчас для Вас все было бы по другому.

12. Вверх #12
    юрист
    кассация слабенькая как на перспективу. текста много, а сути, которая могла бы помочь отмене приговоров, практически нет
    Всё что в этой жизни доставляет удовольствие - или незаконно, или аморально, или приводит к ожирению!:(

13. Вверх #13
    Вы невнимательно читали Мыслитель ,уже два раза ВСУ не ВСС Украины отменил 2 решения Одесского Апелляционного суда , это уже 3 раз идет Апелляционное производство .

Насчет того, что слабенькая или нет,- могу сказать, что пока не был поднят вопрос о нарушении присяги Судьями Верховного суда Украины Редьки А. ,Пивовара В. и Шевченко Т .,при рассмотрении данного дела , пока не поднимался вопрос о нарушениях до судебного следствия,судебного следствия нарушения права на защиту ,незаконного лишения свободы , привлечение судей прокуроров к уголовной ответственности.

А сколько еще- Верховный Суд не указал нарушений.... ,

Ворон ворону глаз не выклюет.

Могу сказать одно, что последний раз кассация рассматривалась ВСУ 2 года, на протяжение 2 лет.

Мне в ВСУ отвечали- справа находится на вивченні.

Редька А. назначен 23 декабря 2011 года зам председателем ВСУ. Думаю не надо рассказывать, почему такое предвзятое отношение к данному делу судьями и чей выполняется заказ.

Рыба воняет с головы , а там еще и прокурор ГПУ присутствовал .

Все записано на видео. многое еще пока не представляется возможным рассказать .... чуть позже .

В Одесском Апелляционном суде зам . председателя по уголовным делам Коваль В. лично мне вручил апелляционное решение, в котором обвинителем вместо прокурора Каражеляско был указан прокурор Ещенко.

Напрашивается вывод- КАКИМИ ПОДЛОГАМИ ЗАНИМАЕТСЯ САМ АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ СУД ПО ДАННОМУ ДЕЛУ ВТРЕТИЙ РАЗ???
    Последний раз редактировалось БАГРАТИОН; 21.01.2012 в 20:17.

14. Вверх #14
    Я ошибся, и мне Вас жаль.
    По всей видимости, должно пройти еще 10-11 лет судебных мытарств, прежде чем Вы все-таки хоть что-то поймете. Этот путь Вы выбрали сами себе.
    Хоть Вы уже и не молодой человек, но сейчас для Вас слишком рано.

15. Вверх #15
    Завтра будет вынесено полное решение Одесского апелляционного суда Одесской области комментировать его я не могу пока оно не будет озвучено в полном объеме, но как только я не только его опубликую но и покажу что такое нынешнее правосудие и какую роль в нем играет прокуратура !!!

16. Вверх #16
    Посетитель Аватар для Тим
    Как мне кажется нормальный приговор ток прав могли бы лишить только на год...

17. Вверх #17
    А лишение прав на 10 лет и 3 месяца это как по ВАШЕМУ БОНУС К Украинскому правосудию? + с 2003 года подписка о не выезде!!!

18. Вверх #18
    User banned
    мужик ты еще легко отделался со всеми судами, я бы в суд не ходил я бы тебя ловил. поставь свечку богу , что другая сторона овцы и помоги людям.

19. Вверх #19
    Обычно таким как вы и Вам подобным я не отвечаю ,но оставить Вас без внимания не могу и для вас вот адресс там вы найдете ответ на свои вопросы если Вы поймете ...... !!!Украина — один из лидеров по нарушениям прав человека
    Источник: http://society.lb.ua/life/2012/01/27/133959_ukraina_odin_iz_liderov_po.html

http://lb.ua/news/2012/01/26/133869_...onuvannya.html
    Последний раз редактировалось БАГРАТИОН; 28.01.2012 в 22:44.

20. Вверх #20
    Живёт на форуме Аватар для Радистка Кэт
    Записей в дневнике
    196
    http://webcache.googleusercontent.co...a&client=opera

Беспредел и самоуправство начальника Следственного отдела г. Одессы

http://su-cho-nok.livejournal.com/41504.html

http://su-cho-nok.livejournal.com/ta...еская%20помощь
    Последний раз редактировалось Радистка Кэт; 25.04.2012 в 16:42.
    Мы-потрясающие существа, способные творить реальность!

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права