Тема: Чому деякі російськомовні одесити такі агресивні?

Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 237
  1. Вверх #1
    Посетитель Аватар для Напівкровний одесит
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київщина
    Сообщений
    450
    Репутация
    51

    По умолчанию Чому деякі російськомовні одесити такі агресивні?

    Власне, сабж.
    Помітив агресію у ставленні до україномовних в Одесі.
    Тарився на сьомому кілометрі, на питання "Аткуда Ви?" кажу - з Києва. І тут почалося - "ой, шоб ви мінє билі здарови, а шо ето ви с Кієва прієхалі і разговаріваєте па-украінскі?" І т.д. і т. п.

    Було ще кілька агресивних заявочок - продавець у кіоску не зрозуміла, коли попросив запальничку, довелося їй пояснювати, що це "зажигалка". У відповідь почув недоброзичливі коментарі.

    Нещодавно говорив зі знайомою з Одеси. Жаліється, що в громадському транспорті хамлять і вимгають говорити російською...
    Мені правда, ніхто не хамив - мабуть, тому що зріст 190 см, і комплекція відповідна... А от слабкій маленькій жінці хамлять...
    Що ж ви так, одесити? Га?


  2. Вверх #2
    Модератор Аватар для Mephisto
    Пол
    Мужской
    Адрес
    У меня билетов нет!
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,656
    Репутация
    473

    По умолчанию Re: Чому російськомовні одесити такі агресивні?

    Цитата Сообщение от Напівкровний одесит
    Власне, сабж.
    Помітив агресію у ставленні до україномовних в Одесі.
    Тарився на сьомому кілометрі, на питання "Аткуда Ви?" кажу - з Києва. І тут почалося - "ой, шоб ви мінє билі здарови, а шо ето ви с Кієва прієхалі і разговаріваєте па-украінскі?" І т.д. і т. п.

    Було ще кілька агресивних заявочок - продавець у кіоску не зрозуміла, коли попросив запальничку, довелося їй пояснювати, що це "зажигалка". У відповідь почув недоброзичливі коментарі.

    Нещодавно говорив зі знайомою з Одеси. Жаліється, що в громадському транспорті хамлять і вимгають говорити російською...
    Мені правда, ніхто не хамив - мабуть, тому що зріст 190 см, і комплекція відповідна... А от слабкій маленькій жінці хамлять...
    Що ж ви так, одесити? Га?
    А русскоязычные ультрасы вообще аггресивны в псолднее время...ты бы еще в Донецк, Луганск или Днепропетровск приехал. Про то что требуют в транспорте говорит на русском за 9 лет впервые слышу.
    Билеты не продаю!
    We Are Electroheads!
    Floodbots Team

  3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для Жук
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    9,254
    Репутация
    2970
    Напівкровний одесит, та жлобы везде есть. От языка не зависит.
    Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя.

  4. Вверх #4
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Mephisto,
    Про то что требуют в транспорте говорит на русском за 9 лет впервые слышу.
    я пам'ятаю років 5 тому, їхала я в маршрутці, зайшла жіночка з дитиною. Почала питати чи доїде вона до якоїсь зупинки. При чому називала її українською. якщо зважити на те, що це було на ФРанцузькому бульварі, то скоріш за все туристка до санаторію їхала.
    Коротше, повторила вона назву разів з 5, але водій все одно ніяк не розумів. Потім сказала назву російською, одразу ставлення інше - розказав і пояснив що й куди.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  5. Вверх #5
    Конечный бенефициар
    Аватар для Профессионал
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одессанаш!
    Сообщений
    27,213
    Репутация
    21774
    Потім сказала назву російською, одразу ставлення інше - розказав і пояснив що й куди.
    А что удивительного? Украинский язык в Одессе почти мертвый в бытовом общении, и тут дело не в нежелании ответить, а в непонимании вопроса.
    А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

  6. Вверх #6
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    54
    Сообщений
    1,008
    Репутация
    262
    Напівкровний одесит, у порівнянні з "україномовним одеситом" паном головатим , який є чільником мінистерства юстиції , російськомовні - просто малі діти . (прізвище мінистра з малої букви - зумисне)
    гастарбайтер з пiд Мэлитополя - наш помирювач!

  7. Вверх #7
    ырше рфззуты Аватар для NRG
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    2,061
    Репутация
    245
    Iрися, подходит к тебе человек, и начинает на аглицком (допустим, ты аглицкого не знаешь) спрашивать, как ему лучше пройти на площадь победы октября, ну, к примеру. произносит тарабарщину типа "октоберс виктори сквеар". ты начинаешь думать, чего же он хочет - в сквер, в магазин "виктория", думаешь кто это такой - Октобар
    на Француском, кстати, море переулков, название которых можно перевести через сфинктор, так что отношение тут не при чем, тут дело в банальном непонимании, чего от водителя хотят.
    вот ежели б тетка заговорила на украинском, а водила в ответ мрачно достал бы монтировку, и попытался бы ей раскроить череп, и опосля чего она закричала бы по-русски "сынок, не бей мамку" и его сердце оттаяло б, то тогда, да, отношение к украиноязычным действительно негативное
    ырше рфззуты

  8. Вверх #8
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Проффесионал, чесно кажучи, назви майже не відрізнялись. Тобто він ну не міг не зрозуміти. А от принципово небажання розуміти було написане на обличчі. Хоча, може я й помиляюсь.

    А якщо зайде анголомовна людини і почне питати англійською чи ламаноросійськоукраїнською?! Його також треба ігнорувати поки чистою російською не спитає?!
    Навіть найкращі стають згодом катами

  9. Вверх #9
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    NRG,
    подходит к тебе человек, и начинает на аглицком (допустим, ты аглицкого не знаешь) спрашивать, как ему лучше пройти на площадь победы октября, ну, к примеру. произносит тарабарщину типа "октоберс виктори сквеар". ты начинаешь думать, чего же он хочет - в сквер, в магазин "виктория", думаешь кто это такой - Октобар
    підходять. Питають французькою чи німецькою. Одразу посміхаюсь і пояснюю, що я не розумію...
    Просто буде легше знайти когось, хто володіє цими мовами, ніж спробувати мені щось пояснити.
    А назви іноземці можуть так змінити, що фіг хто зрозуміє. Я іноді не дуже розумію, що в мене росіяни питають, бо також "вміють" читати українські назви...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  10. Вверх #10
    Недоразумение Аватар для boo
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    36
    Сообщений
    1,919
    Репутация
    119
    Незнаю, я лично с украиноязычными одесситами общаюсь на русском, и они меня понимают, и я их, и никакого барьера это не создает. Другое дело если человек просто незнает язык.
    По небу как по мостовой несут меня цветные колеса.
    Не то эскорт, не то конвой, везу я в кэбе Санта-Клаоса.

  11. Вверх #11
    Посетитель Аватар для Напівкровний одесит
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київщина
    Сообщений
    450
    Репутация
    51
    Цитата Сообщение от Проффесионал
    Потім сказала назву російською, одразу ставлення інше - розказав і пояснив що й куди.
    А что удивительного? Украинский язык в Одессе почти мертвый в бытовом общении, и тут дело не в нежелании ответить, а в непонимании вопроса.
    Свист. Жодного разу в Одесі не переходив на російську - в більшості випадків всі все чудово розуміють, а якщо не розуміють - ввічливо перепитують. Останнього разу довелося покататися немало по Одесі туди-сюди - багато разів запитував у місцевих тіток дорогу - прекрасно все розуміли і пояснювали. Якщо не розуміли - перепитували(дуже рідко).

    Щодо мого початкового посту - заради справедливості зауважу, що це було нечасто...
    Були й протилежні випадки - водії автобусів переходили на українську.

  12. Вверх #12
    Недоразумение Аватар для boo
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    36
    Сообщений
    1,919
    Репутация
    119
    Чому російськомовні одесити такі агресивні?
    Жодного разу в Одесі не переходив на російську - в більшості випадків всі все чудово розуміють, а якщо не розуміють - ввічливо перепитують.
    Противоречите себе, ага?
    По небу как по мостовой несут меня цветные колеса.
    Не то эскорт, не то конвой, везу я в кэбе Санта-Клаоса.

  13. Вверх #13
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    boo, +1

  14. Вверх #14
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    54
    Сообщений
    1,008
    Репутация
    262
    ой, шоб ви мінє билі здарови, а шо ето ви с Кієва прієхалі і разговаріваєте па-украінскі?
    Напівкровний одесит, просто люди интересуются - как так вышло . Киев все-таки не Ивано- Франковск . Там если в маршрутке заговорил по-русски , смотрят , как на громко пукнувшего .
    гастарбайтер з пiд Мэлитополя - наш помирювач!

  15. Вверх #15
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Напівкровний одесит,
    А ты поговорить по украински ещё никому не предлагал?
    Это экстрим в полный рост...

    Я как то пытался.
    https://forum.homei.net.ua/index.php?showtopic=14032&st=0


    Многие после этого писали на неправильном английской, типа в знак протеста.
    Тут могла бути ваша реклама

  16. Вверх #16
    Конечный бенефициар
    Аватар для Профессионал
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одессанаш!
    Сообщений
    27,213
    Репутация
    21774
    Там если в маршрутке заговорил по-русски , смотрят , как на громко пукнувшего .
    А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

  17. Вверх #17
    Цитата Сообщение от artur_105
    ...если в маршрутке заговорил по-русски , смотрят , как на громко пукнувшего .
    Це у зросифікованім франеку? Тоді там гірше ніж в Бандерштадті ;-)

    А що ви ще робите у маршрутках, окрім як пукотіти?
    8)
    І звідкиля це мовна тема потрапила до політики, замість "культури"? З-поміж моїх знайомих української зовсім не розуміють тільки приєзжі "дєті ваєнних" але ж "ранєниі в голову гєрої" й там не усі. Просто мало людей по 1,90 на зріст переймаються долею української в Одесі...

  18. Вверх #18
    Конечный бенефициар
    Аватар для Профессионал
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одессанаш!
    Сообщений
    27,213
    Репутация
    21774
    Напівкровний одесит, ктати, думаю, ты и не одессит и не киевлянин. Отсюда и вопросы такие.
    А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

  19. Вверх #19
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса - Мама
    Сообщений
    8,641
    Репутация
    2187
    Проффесионал, так это давно уэе понятно..

  20. Вверх #20
    Цитата Сообщение от YOKO
    Это экстрим в полный рост...Я как то пытался.
    https://forum.homei.net.ua/index.php?showtopic=14032&st=0
    YOKO,
    "Ми знаходимося в Україні. Крапка. У кого все ще є питання, відповіді ТУТ." бачиш, тут ти зациклюєшся...
    Але на кого ти ведешся?
    "Master
    Apr 15 2006, 13:34:57
    Отправлено #22
    Newbie (!!!!)
    Сообщений: 8
    Пользователь N: 2813

    Ага учитывая, что украинский язык распространен только в районе Полтаве и нигде больше это выглядит очень смешно! "
    Це ж з понад 2 тисяч з'являється 1 провокатор, що мовчав до того, й псує тобі гумора?

    Ще з'являється Маха, що у #34 зізнається "Провожу свое маленькое социопсихологическое исследование." але ж ще 3 сторінки триває досить адекватна розмова...

    Шануймося та шануймо інших - ви могли б провадити тижневика з друзями та й годі!


Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения