Одесса: 21°С (вода 20°С)
Киев: 19°С
Львов: 23°С

Тема: гаи сфотографировали нарушение. штраф пришел по почте

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1
  Посетитель Аватар для Тавронтий
  Пол
  Мужской
  Возраст
  40
  Сообщений
  315
  Репутация
  159

  По умолчанию гаи сфотографировали нарушение. штраф пришел по почте

  интересует кто уже получал штрафы по почте за фото-нарушения.
  сейчас в районе екатериниской площади крутится гайшная альфа-ромео и что то активно фотографируют.

  Прес-служба Департаменту
  ДАІ МВС України

  При фіксуванні порушення Правил дорожнього руху водієві вручаєтиься постанова про сплату відповідного штрафу, якщо ж порушення зафіксовано спеціальними фотоприладами - надсилається поштою. У цьому випадку інформація централізовано опрацьовується, за номерними знаками визначається власник транспортного засобу і на його адресу надсилається копія постанови.
  Співробітники ДАІ надсилають вищезгадане повідомлення протягом трьох днів замовним листом. Порушник повинен сплати відповідний штраф протягом 15 діб (строк визначається з дня отримання). Після сплати штрафу водієві бажано відвідати відділ ДАІ за місцем реєстрації і надати відповідну квитанцію для того, щоб інспектор з адміністративної практики зробив відмітку про сплату штрафу в комп'ютерній базі.
  Якщо з якихось причин штраф не буде сплачено вчасно, то копія постанови направляється до виконавчої служби. А з 2009 року сума штрафу, що не сплачений в установлений термін, збільшуватися удвічі.
  У випадку, коли водій не погоджується з винесеною постановою, він може її оскаржити протягом 10 днів після отримання постанови.
  Звертаємо також увагу, що накопичений „борг” не дасть змоги водієві провести будь-які операції в реєстраційно-екзаменаційних відділах ДАІ, а також пройти державний технічний огляд транспортного засобу. У таких випадках власнику авто доведеться негайно сплачувати всю суму накопичених штрафів.
  Водночас нагадуємо, що усі необхідні заходи щодо забезпечення зарахування до відповідних бюджетів та обліку адміністративних штрафів у сфері гарантування безпеки дорожнього руху здійснюються Державним казначейством України.
  На веб-сайті цього відомства (www.treasury.gov.ua) відповідну інформацію розміщено в рубриках "Реквізити рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України для зарахування адміністративних штрафів до Державного і місцевих бюджетів" та "Інформація про надходження адміністративних штрафів до Державного і місцевих бюджетів
  Таврия ЗАЗ 1102 - 1 место DRK rally


 2. Вверх #2
  Постоялец форума Аватар для tocik
  Пол
  Мужской
  Адрес
  из дома...
  Сообщений
  1,044
  Репутация
  152
  Вобщем надо покупать крепления для номеров легкоотстегивающиеся, и уходя забирать их с собой.
  Ego Sum Lex!

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения