Одесса: 17°С (вода 17°С)
Киев: 13°С
Львов: 14°С
Velvet

Тема: Новый дерибан. Готовим земельку под высотки?

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 50
 1. Вверх #1
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  135
  Репутация
  19

  По умолчанию Новый дерибан. Готовим земельку под высотки?

  http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/...=&pf3511=33941

  Пояснювальна записка
  до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України
  «Про перелік пам‘яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації»
  (щодо вилучення із переліку деяких пам‘яток у м.Одесі та Одеській області).

  1. Обгрунтування необхідності прийняття акта.

  В додаток до Закону України № 574-VI від 23.09.2008 р. «Про перелік пам‘яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації» внесено деякі об‘єкти м.Одеси і Одеської області, які в результаті пожеж, багаторічної відсутності фінансування на їх утримання та капітальні ремонти, знаходяться в стані руйнування, втратили ознаки пам‘яток, в подальшому можуть зберегтися лише за умов проведення повного відновлювального будівництва.
  Коштами, що можуть виділитися місцевими бюджетами на утримання цих пам‘яток культури, не можливо профінансувати навіть роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації по їх ремонту чи реконструкції. Технічний стан цих об‘єктів культурної спадщини та умови їх приватизації не знаходять зацікавленості у інвесторів і в ближчі роки можуть самозруйнуватися.
  Комісія за участю фахівців і експертів на основі обслідування технічного стану окремих пам‘яток культури, внесених в додаток до Закону України № 574-VI від 23.09.2008 р., дійшла висновку щодо доцільності вилучення з переліку пам‘яток культурної спадщини десяти об‘єктів, що знаходяться в м.м. Одесі та Білгород-Дністровському Одеської області.

  2. Цілі і завдання Закону

  Метою даного Закону є вилучення із переліку об‘єктів, які мають незадовільний технічний стан, втратили ознаки пам‘яток культурної спадщини. Прийняття законопроекту надасть можливість органам місцевого самоврядування на нових умовах знайти інвесторський ресурс для відновлення їх технічного стану та подальшого ефективного використання.

  3. Загальна характеристика і основні положення Закону.

  Проект передбачає вилучення із додатку до статті 1 Закону України «Про перелік пам‘яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації» наступні пам‘ятки:

  Стурдзовська богадільня із Скорбященською церквою, м.Одеса, вул. Бєлінського, 2. Охоронний номер 355-Од. Богадільня побудована у 1849-1852 роках. Зараз знаходиться в незадовільному технічному стані і втратила свою історичну цінність. Деякі приміщення не підлягають відновленню. Обласною радою прийняте рішення про відновлення та капітальний ремонт зазначених споруд із залученням коштів інвесторів для розміщення обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни.
  Будівля амбулаторії, м.Одеса, вул. Бєлінського, 11. Охоронний номер 357. Будівля зведена у 1911 році. Перебуває в аварійному стані. У даний час на цій території знаходиться Одеський обласний протитуберкульозний диспансер.З огляду на необхідність проведення термінового ремонту, відсутність коштів, обласною радою прийнято рішення, яким передбачено залучення коштів інвесторів для будівництва на цьому місці нового приміщення диспансеру із розширенням матеріально-технічної бази.
  Будівля прозектури, м.Одеса, вул. Академіка В.Воробйова, 5. Охоронний номер 172-Од/1. Побудована у 1900-1902 роках, тут розташований Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер.За роки експлуатації будівля не підтримувалася в належному технічному стані, потребує капітального ремонту і втратила свою цінність як пам‘ятка культурної спадщини.
  Комплекс “Міська психіатрична лікарня”, м.Одеса, вул. Воробйова, 9. Охоронний номер 172-Од. Комплекс будівель споруджених у 1898 році, знаходиться у вкрай незадовільному стані. Ряд будівель напівзруйнований, капітальному ремонту не підлягає. Зважаючи на ці обставини обласною радою прийнято рішення про будівництво на даній території нового психоневрологічного диспансеру.
  Будівля англійського клубу, м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 6. Охоронний номер 1462. До 2005 року тут розміщувався Музей морського флоту. В результаті пожежі будівля згоріла практично повністю. Руйнується кам‘яна кладка, окремі стіни мають відхилення від вертикалі.Відсутність належного фінансування не дозволяє розробити проектно-кошторисну документацію, провести ремонтно-реставраційні роботи. Місцеві органи влади вважають за доцільне спорудити на базі цієї будівлі об‘єкт соціального призначення з залученням капітальних вкладень інвесторів.
  Будинок житловий, м.Одеса, пров. Нахімова, 8, ріг вул. Канатної, 3. Охоронний номер 807-Од. У даній будівлі розташований Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. У зв‘язку з фізичною та моральною застарілістю будівля потребує капітального ремонту приміщень та поновлення технічної бази закладу. Потрібні значні кошти, що не віднаходяться в місцевих бюджетах.
  Будівля бактеріологічної станції, м.Одеса, вул. Пастера, 2, ріг вул. Старопортофранківської. Охоронний номер 151-Од. Збудована у 1895 році. Споруди медичного університету, що розташовані на цій території, не відповідають сучасним вимогам університетської освіти, дослідницької роботи, санітарно-епідеміологічним нормам, потребують негайного капітального ремонту.
  Будівля художнього училища, м.Одеса, вул. Преображенська, 14. Охоронний номер 237-Од. Дана будівля побудована на початку ХІХ ст., потребує повного відновлювального та капітального ремонту. Матеріально-технічна база Одеського художньо-театрального училища, яке розташоване тут, не може забезпечити необхідний рівень художньо-театральної освіти. Нову навчально-виховну базу можливо спорудити лише за кошти інвесторів.
  Житловий будинок та комплекс учбово-адміністративних споруд, м.Одеса, вул. Торгова, 15. Охоронний номер 70-Од. Побудовані в кінці ХІХ ст. для розміщення вищих жіночих курсів, в подальшому були пристосована для стоматологічної поліклініки. В результаті не проведення підтримуючих та капітальних ремонтів не відповідає санітарно-епідеміологічним та іншим вимогам до лікувальних установ, і не має ознак історичної та культурної цінностей.
  Будівля туберкульозного санаторію, м. Білгород-Дністровський, вул. Ф.Енгельса, 17. Охоронний номер 37. Обласний протитуберкульозний диспансер. Одноповерхова будівля ХХ ст.. В результаті хронічної відсутності коштів на її утримання знаходиться у незадовільному технічному стані, ряд конструкцій капітальному ремонту не підлягають, втратила ознаки історично-культурної пам‘ятки.

  Вилучення зазначених об‘єктів не передбачає змін у даному чи в інших нормативних актах.

  4. Фінансово економічне обґрунтування.

  Реалізація законопроекту не вимагає додаткових фінансових, матеріальних та інших витрат.

  5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття Закону.

  Прийняття цього законопроекту дозволить місцевій владі вирішити питання щодо фінансування ремонтних робіт, реконструкції, перебудови зазначених об‘єктів, впорядкування та раціонального використання прилеглих територій за рахунок залучених інвестиційних коштів.  Народний депутат України
  Л.М.Клімов


 2. Вверх #2
  Постоялец форума Аватар для Pinky
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ОДЕ((A
  Возраст
  44
  Сообщений
  2,998
  Репутация
  1828
  Как это "втратили ознаки пам‘яток" ? Нипаняятна!

  Дааа скоро точно Одессу в Климовку переименовать надо будет...
  Мы не ищем лёгких путей, они находят нас сами

 3. Вверх #3
  Супер модератор Аватар для Ginger
  Пол
  Женский
  Адрес
  od.ua
  Возраст
  34
  Сообщений
  9,527
  Репутация
  2751
  Записей в дневнике
  12
  И примут же...

 4. Вверх #4
  Постоялец форума Аватар для Pinky
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ОДЕ((A
  Возраст
  44
  Сообщений
  2,998
  Репутация
  1828
  И шо характерно - все совершенно беззащитные от подобного рейдерства организации\учреждения, больницы, учебные заведения...неплохо потрудились!
  Мы не ищем лёгких путей, они находят нас сами

 5. Вверх #5
  Предпоследний самурай Аватар для Робин Бобин
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Буэнос-Айрес
  Возраст
  50
  Сообщений
  2,540
  Репутация
  524
  А вы что думали? Дядю Лёню тоже кризис коснулся! Вот он и пытается, пока есть возможность, на шарика десяток-другой памятников архитектуры в Одессе прихватить. А то мало-ли, а ну как деньги в Имексбанке закончатся, чем с кредиторами расчитываться??? А так отдаст за долги "Стурдзовську богадільню" и все довольны

  Хоть таким способом, но надо же капитализацию Приморья поднимать
  Нам грубияны не нужны. Мы сами грубияны.

 6. Вверх #6

  Стерва
  Аватар для Найт
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  3,507
  Репутация
  678
  Записей в дневнике
  8
  Боже, какой ужас...
  Иногда банан - это просто банан:)

 7. Вверх #7
  местечковый историк Аватар для Братчик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Бандерштаг
  Возраст
  33
  Сообщений
  5,139
  Репутация
  877
  Супер в лучших традициях дерибана ......
  Новым лозунгом Областной организации Партии Регионов станет :
  "Даешь снос оперного театра - 100 новых квартир одесситам "

 8. Вверх #8
  Постоялец форума Аватар для Gonzo
  Адрес
  Одесса-мама
  Сообщений
  1,970
  Репутация
  597
  Абзац... Оперный врядли снесут, но приватизировать, в принципе, могут, пока видимо не хотят...
  !FIRST MAN, THAN MASHINE!

 9. Вверх #9
  Кайзер всея Германiи

  Аватар для Kaiser_Wilhelm_II
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  7,371
  Репутация
  1040
  По этому объекту уже были попытки рейдерства летом.
  Редактор "Южного Курьера"

 10. Вверх #10
  Постоялец форума Аватар для нафаня
  Пол
  Женский
  Сообщений
  2,537
  Репутация
  1822
  Записей в дневнике
  1
  Я в шоке! Вот уроды, да когда же они нажрутся пи-и-и-и...

 11. Вверх #11
  Еще один гвоздь в гроб Партии Регионов.

 12. Вверх #12
  Постоялец форума Аватар для Destin
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,523
  Репутация
  270
  "В 2007 году по моему предложению горсовет выделил средства на осуществление первоочередных противоаварийных работ, а в 2008 году была принята моя поправка к бюджету города, предусматривавшая выделение 5 миллионов гривень на восстановление здания. Именно за счет этих средств и была восстановлена кровля здания, укреплен фундамент, заменены перекрытия, восстанавливается фасад.

  Одессе возвращено здание Музея морского флота. Но предстоит еще большая работа. Восстановление интерьеров здания обойдется в 25 миллионов. Необходимо возобновить работу Музея морского флота. Но я уверен — вместе мы этого добьёмся!"

  Алексей Гончаренко. Источник:http://www.goncharenko.od.ua/dela/Muzej_Morskogo_Flota/
  Последний раз редактировалось Destin; 17.12.2008 в 10:21.

 13. Вверх #13
  Пока с Музеем морского флота ничего не случилось - он восстанавливается. И как уже один раз в начале 2007 года мы не допустили передачу здания Музея в частные руки - так и сделаем все возможное, чтобы это не случилось и сейчас. В независимости от личности того, кто хочет прибрать к рукам это здание.

 14. Вверх #14
  Постоялец форума Аватар для Destin
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,523
  Репутация
  270
  Алексей, как честный депутат Вы обязаны выйти из фракции "Партии регионов" или повремените пока?

 15. Вверх #15
  местечковый историк Аватар для Братчик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Бандерштаг
  Возраст
  33
  Сообщений
  5,139
  Репутация
  877
  Цитата Сообщение от Destin Посмотреть сообщение
  Алексей, как честный депутат Вы обязаны выйти из фракции "Партии регионов" или повремените пока?
  Поддерживаю , с обязательной пресс-конференцией " Я против дерибана под руководством лидера Одесских Регионалов Леонида Климова "

 16. Вверх #16
  Живёт на форуме Аватар для myspring73
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Odessa
  Сообщений
  4,258
  Репутация
  5319
  Да когда ж они нажрутся, "борцы за благоустройство"?????

 17. Вверх #17
  Не покидает форум Аватар для zarema
  Пол
  Женский
  Сообщений
  24,789
  Репутация
  10826
  Записей в дневнике
  1
  Алексей,а вы действительно тот Алексей Гончаренко??? Если это вы, то скажите,когда же приведут в порядок здание музея Западного и Восточного искусства.Это же кошмар,оно рушится.Неужели всем все равно что с ним станет или его тоже Климов присмотрел? И когда займутся колонадой у Воронцовского дворца,неужели ничего нельзя придумать,чтобы ее не размалевывали постоянно.Вообще должны быть штрафы за порчу памятников архитектуры,пару раз оштрафовали другим не повадно было бы.

 18. Вверх #18
  Частый гость Аватар для Psmith
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  59
  Сообщений
  815
  Репутация
  169
  Пока Климов "греет" Гурвица, и проч. - все возможно. На фига Климову памятники? Он что, эстет? Интеллектуал? Меценат?! А эта пояснительная записка - просто класс. Только почему никто в эфире не комментирует? Или я пропустил? Поболе надо - Одесса должна знать своего могильщика. А Гончаренко - действительно, пора спрыгивать с этой лодки.

 19. Вверх #19
  Предпоследний самурай Аватар для Робин Бобин
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Буэнос-Айрес
  Возраст
  50
  Сообщений
  2,540
  Репутация
  524
  Цитата Сообщение от АлексейГончаренко Посмотреть сообщение
  Пока с Музеем морского флота ничего не случилось - он восстанавливается. И как уже один раз в начале 2007 года мы не допустили передачу здания Музея в частные руки - так и сделаем все возможное, чтобы это не случилось и сейчас. В независимости от личности того, кто хочет прибрать к рукам это здание.
  А кто это "МЫ", если не секрет?

  Ответ: мы - это честные жители г. Одессы, засчитан не будет
  Нам грубияны не нужны. Мы сами грубияны.

 20. Вверх #20
  Постоялец форума Аватар для Allen
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  2,993
  Репутация
  1655
  Цитата Сообщение от АлексейГончаренко Посмотреть сообщение
  Пока с Музеем морского флота ничего не случилось - он восстанавливается. И как уже один раз в начале 2007 года мы не допустили передачу здания Музея в частные руки - так и сделаем все возможное, чтобы это не случилось и сейчас. В независимости от личности того, кто хочет прибрать к рукам это здание.
  а ПО СУТИ ПРИВЕДЕННОЙ ЗАПИСКИ?


Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения