Одесса: 17°С (вода 17°С)
Киев: 12°С
Львов: 12°С

Тема: Заява ГО "Український спротив" з приводу річниці визволення України від нацистьких за

Закрытая тема
Показано с 1 по 6 из 6
 1. Вверх #1
  Вепр
  гость

  По умолчанию Заява ГО "Український спротив" з приводу річниці визволення України від нацистьких за

  26 жовтня Україна святкувала 64-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. В час становлення української державності та історичної справедливості приходить час коли українці мусять заново оцінювати своє історичне минуле, очистивши його від брудних штампів комуністичної ідеології. Українці мусять назавжди засвоїти уроки Історії, і виробити спільний та справедливий погляд на цю криваву сторінку історії заради торжества справедливості та блага майбутніх поколінь. Українці мусять оцінити діяння та заслуги тих чи інших людей перед Батьківщиною. І у відповідності з цим віддати належне адекватно їхнім вчинкам.

  Друга світова війна перетворила Україну на велетенське поле битви, а український народ з волі двох тоталітарних держав став гарматним м'ясом, що проливав кров за чужі інтереси.

  І в цій борні двох систем не існувало місця українському народу, який ціле направлено знищувався. Обидва тоталітарні режими наче змагалися між собою в реалізації своєї невгамованої жорстокості під час знущань і тортур.

  Хронологія цих кривавих подій проста і страшна. В червні 1941 року, радянська влада відступаючи під ударами німецької мілітарної машини розпочала масове знищення українських політичних в'язнів – тих які не покаялися у червоних застінках. Відкочуюсь на Схід війська НКВД знищували всіх, хто відчув «доброту» комуністично-сталінського режиму; руйнували та знищували все, що могло стати предметом виживання народу під час окупації.

  Другий етап нищення розпочався з приходом нацистської влади та її «нового порядку». І без різниці де проходила ця лінія боротьби – Карпати, Буковина, Волинь, Крим, Полісся, Донбас – вся Україна була залита кров`ю. Під час окупації, Україна отримала нових нацистських людоловів, які заганяли в каторгу німецької промисловості працездатну українську молодь, і з не меншим завзяттям полювали та знищували всіх, хто намагався чинити опір окупації.

  Третій етап геноциду українського народу відбувся з поступовим поверненням радянської влади на «звільнені» території. В ході цього кривавого повернення всі українці були записані у «ізмєннікі родіни» лише за те, що залишилися на своїй землі під час німецької окупації. Разом з Червоною Армією повернулася і карально-репресивна машина, яка з новим завзяттям прийнялася безчинствувати на нашій землі.

  Високі людські втрати у Червоній армії, як наслідок бездарності червоних полководців також стали частиною плану винищення українського народу. В ході завзятих боїв на український землі на щойно захоплених територіях радянська влада проводила масові мобілізаційні заходи, які більше нагадували розбійницькі облави. В ході мобілізації до червоної армії набирали все чоловіче населення від 16 до 60 років. З цих чоловіків, які часто не проходили жодного дня військового вишколу наспіх формували погано озброєні та оснащені армійські підрозділи і кидали на прорив німецького фронту на самі небезпечні ділянки. Такі формування зазнавали неймовірно високих втрат у важких наступальних боях. Цим самим командування червоної армії та радянська влада добивалося зразу кількох цілей – успішно «латала» дірки та здійснювало наступальні операції, та успішно посилаючи українських чоловіків на німецькі кулемети з мінімальними витратами винищувала цвіт української нації.

  В час становлення української державності та історичної справедливості приходить час коли українці мусять заново оцінювати своє історичне минуле, очистивши його від брудних штампів комуністичної ідеології. Українці мусять назавжди засвоїти уроки Історії, і виробити спільний та справедливий погляд на цю криваву сторінку історії заради торжества справедливості та блага майбутніх поколінь. Українці мусять оцінити діяння та заслуги тих чи інших людей перед Батьківщиною. І у відповідності з цим віддати належне адекватно їхнім вчинкам.

  Кілька мільйонів українців перебували у лавах Радянської армії, ще півмільйона воювали з протилежного боку в німецькій армії, зробивши трагічний вибір у лещатах двох безжальних тоталітарних систем.

  В цій кривавій війні українець воював з українцем на догоду іноземним поневолювачам. Тим не менш українці у лавах Червоної армії, ставши жертвою тоталітарного режиму боролися і гинули з усвідомленням того, що вони борютьсяине за інтереси московських вождів. Вони як і всі звичайні люди, хотіли звільнити свої міста і села від іноземних окупантів, вижити у цій кривавій м'ясорубці та повернутися живими і цілими додому, до своїх родин. Вони, як вояки з честю виконували свій вояцький обов'язок, пройшовши всю війну. Вони вистояли у боротьбі та перемогли досвідчену та досконалу німецьку воєнну машину, зовсім не думаючи про життєві вигоди чи кар'єрну коньюктуру. Честь рядових вояків та старшин радянської армії як борців проти німецької окупації залишатиметься незаплямованою.

  Така сама трагедія спіткала і українців які з власної волі або у безвиході билися на боці німецької армії. Ці люди зробили трагічний вибір, намагаючись вижити у дикій кривавій м'ясорубці другої світової війни. Інші здійснили відчайдушну спробу за допомогою ворога зовнішнього – гітлерівського режиму, домогтися перемоги над внутрішнім ворогом – кривавим режимом Сталіна і в цей буремний час домогтися вкотре здобути власну державність. Вони так само стояли насмерть стояли заради свого спасіння та своїх ідей. І нема їх вини у тому, що доля поставила перед ними трагічний вибір – вибрати одну зі сторін конфлікту і однаково бути названими зрадниками.

  Тому честь рядових вояків та старшин радянської армії як борців проти німецької окупації та українців у лавах Вермахту як переконаних супротивників сталінського більшовизму залишатиметься незаплямованою.

  На інших шальках терезів, стоять ті, які як і гітлерівські нацисти заплямували себе кривавими злочинами українського народу. Це партійні комуністичні активісти та функціонери, які силою заганяли українців у комуністичний рай, це керівники різного роду особливих відділів радянських спецслужб, які катували та знищували українців у червоних застінках. Це політпрацівники та бездарні генерали та маршали, які посилали цілі полки та дивізії на вірну смерть лише для того, щоб захопити якусь безіменну висоту до якогось комуністичного свята.

  З іншого боку фронту це були високопоставлені чиновники НСДАП, які приїзжали з наміром видушити всі соки з української землі, це криваві кати з спецкоманд СС, які засліплені ідеєю расової вищості цілеспрямовано знищували та гноїли у концтаборах тисячі невинних людей.

  Все що вони робили в Україні проти українців можна назвати одним словом – геноцид.

  Навіть після зникнення радянського союзу радянські злочинці продовжують перебувати на волі на українській землі, користуватися соціальними пільгами держави. Саме вони зараз займають керівні посади у різного роду антиукраїнських партіях та організаціях. Вони, прикриваючись мнимою брехливою фразеологією про «безсмертний подвиг радянського народу» та памятю про тисячі загиблих рядових вояків, яких вони посилали на вірну смерть, вони як і півстоліття тому роблять все, аби українська держава та нація щезли з лиця землі.

  Світовою історією було засуджено німецьку нацистську державу, яка повинна у злочинах проти десятків вільних народів. Історична справедливість вимагає, щоби разом з фашизмом був засуджений і радянський тоталітарний режим, як людиноненависницьке політичне утворення, повинне у винищенні цілих націй та етносів. Разом зі злочинною тоталітарною системою мають бути засуджені і покарані безпосередні організатори та виконавці геноциду українського народу. А геноцид є злочином проти людства, який немає строків давності. Тому відповідно всі злочини комуністичних злочинців мають бути обнародувані, а їх безпосередніх виконавців та організаторів має бути притягнуто до відповідальності та покарано.

  Настав час відповісти самим собі та майбутнім поколінням хто друг а хто ворог. Хто вояк а хто кат.

  Вічна слава та незгасна пам'ять українцям – воякам та старшинам Червоної армії, які поклали своє життя заради звільнення України від нацистів.

  Вічна пам'ять українцям – воякам та старшинам німецької армії, які боролися проти червоної чуми більшовизму та загинули у трагічній боротьбі.

  І вічна ганьба, сором та кара червоним більшовицьким та коричневим гітлерівським злочинцям, хто винен у геноциді українського народу.  Також добавлю - схиляємо голову перед вояками всіх національностей стройових військ, що визволяли Україну від нацистської ідеології.

  Та не забудемо злочини каральних органів НКВД, СМЄРШу - що використовуючи комуністично-сталінську ідеологію знищували своїх співвітчизників - на Кубані, в Росії, Україні, Білорусії, Прибалтійських республіках.

  Історія вже дала їм оцінку.


  Також великий привіт модератору форуму Фор-уа Скептики, що забанив нашу заяву з припискою за агітацію фашистських організацій. Хоча крім НКВД та СМЄРШу нічого більш не згадувалось.

  Пане Скептик - Я Вам аплодую. Ви нарешті зрозуміли, що таке істинні фашистські організації.
  Последний раз редактировалось Скептик; 02.11.2008 в 19:56.


 2. Вверх #2
  Длинно, но плавно перетекает разжижение.

 3. Вверх #3
  User banned
  Пол
  Мужской
  Возраст
  49
  Сообщений
  2,810
  Репутация
  747
  Смотрите, как оживились!)))

 4. Вверх #4
  Ёлкина шишка, где же правда?

 5. Вверх #5
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  19,672
  Репутация
  10506
  Записей в дневнике
  5
  Цитата Сообщение от СЕВЕР Посмотреть сообщение
  Ёлкина шишка, где же правда?
  У нас не издается. Тока в России.

 6. Вверх #6
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  Здравствуйте. Я - пан Скептик. Модератор не сайта фор.юэй, а Одесского форума. У меня на аватарке - Сталин. Вот такая я свинья. Аплодируйте. Я закрываю вашу тему и стираю ссылку на сторонний ресурс.

  Приятного времяпрепровождения на Одесском форуме.
  Кому тут в телевизор?


Закрытая тема

Похожие темы

 1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
  от Dimiz в разделе Музыка
  Ответов: 16
  Последнее сообщение: 27.07.2015, 14:53
 2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
  от Оборотень в разделе Музыка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
 3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
  от OTM в разделе Основной форум
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения