Одесса: 16°С (вода 20°С)
Киев: 11°С
Львов: 13°С
Velvet

Тема: Повернення Фредді Крюгера лідера партії хуторів.

Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
 1. Вверх #1
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61

  По умолчанию Повернення Фредді Крюгера лідера партії хуторів.

  ПОВЕРНЕННЯ ФРЕДДІ КРЮГЕРА
  (Репортаж власного кореспондента ТРК «Даунтаун» Френка Крейзіфакера)


  Невеличке містечко Даунтаун, що на південному сході США, з самого ранку у радісному збудженні — у місто повертається наш коханий Фредді Крюгер: герой кінематографічного шедевру, славнозвісного серіалу «Жах на вулиці в’язів». Усі в’язи Дунтауна уквітчані біло-синіми стрічками — це кольори Партії хуторів, яка бере якнайактивнішу участь у цьогорічних виборах до конгресу США. Її засновником і незаперечним лідером є Фредді Крюгер. Сотні даунів (саме так себе звуть мешканці Даунтауна), активістів Партії хуторів, напинають передвиборчі гасла. Що ж на них написано? Читаємо: «Майбутнє народжується на хуторах, а зовсім не у мегаполісах»; «Покращення вашого життя вже сьогодні, бо до завтра ви не доживете»; «Даунський діалект буде другою державною мовою США»; «Кожному штату по президенту»; «Західне узбережжя США живе за рахунок східного»; «Дауни мають право жити НЕ ТАК, як усі інші».
  Останній рік наш Фредді вимушений був провести в ув’язненні, куди його запроторили нібито за масові вбивства у Даунтауні. Але адвокати довели, що Фредді Крюгер тут зовсім не до чого: насправді усі 1567 жертв здійснили самогубство, завдаючи собі колото-різаних ушкоджень м’яких тканин. Саме так було зазначено у виправдальній постанові суду. Цікаво, що при цьому деякі загиблі спромоглися самі себе розчленувати та спалити. Але зараз усе це не важливо, а важливо те, що рейтинг Партії хуторів у Даунтауні сягнув небачених висот, і далеко залишив позаду рейтинги Демократичної та Республіканської партій США, які вимушені були об’єднатися у так звану «бананову» коаліцію, щоб якось протидіяти переможній ході Партії хуторів — улюблениці усіх американських даунів.
  Аж ось якийсь чоловічок зібрав навколо себе натовп даунів і щось їм розповідає. Та це ж начальник тюрми, у якій сидів Фредді Крюгер! Послухаємо, що він каже.
  - За усю мою тридцятирічну працю начальником в’язниці у мене ще не було такого чудового в’язня, як Фредді Крюгер, нам усім його друже бракуватиме. Фредді навчив нас вишивати хрестиком, він брав найактивнішу участь у діяльності тюремного драмгуртка, на Новий рік майстерно виконав роль зайчика. Закоренілі вбивці плакали мов діти, дивлячись як Фредді скаче навкруги ялинки з морковкою в зубах. За увесь рік перебування поряд з Фредді Крюгером ми усі — і охоронці і ув’язнені — стали кращими. Ми задумалися про сенс нашого життя. Під впливом Фредді 25 рецидивістів розкаялися у вчинених злочинах і вступили у Партію хуторів. Зараз вони є членами передвиборчого штабу цієї партії.
  Що ж поаплодуємо начальнику в’язниці і помандруємо далі вулицями нашого чудового міста. Он далі роздають прапорці з символікою Партії хуторів: на білому тлі зображено синю рукавичку з гострими довгими лезами на пальцях. Ця незабутня рукавичка прославила Даунтаун по цілому світі!
  Даунтаунські діти усім серцем прагнуть бути схожими на Фредді Крюгера і тому масово вступають в організацію «Юний крюгерівець» — дитячо-молодіжну секцію Партії хуторів. Що ж шалена популярність Фредді серед даунів Америки не підлягає сумніву. І це навіть самі «бананові» змушені визнати.
  Я чую як між даунами збільшується радісне збудження і гомін — до міста наближається кортеж автомобілів, ще кілька хвилин і він буде ось тут, на цій площі. Фредді Крюгер повертається у своє рідне місто. Що це — в епілептичному припадку судомиться якась жінка. Та це ж місіс Вінд — голова даунтаунської «Тричі народної опозиції» та авторка бестселеру «Я — відьма»! Дауни кажуть, що епілептичний напад у місіс Вінд — це добра ознака.
  Невідворотно наближається кортеж. Перший пункт програми перебування Фредді Крюгера у нашому місті — покладання квітів до пам’ятника відомій поетесі Анні Ахметовій, авторці тексту до дорогих серцю кожного дауна шлягерів «Мурка», «Гоп-стоп» та «Я покохала Біллі-уркагана».
  Екзальтовані дауни скандують: «Крюгер! Крюгер!». Ось вони підхопили лідера Партії хуторів і далі несуть його на руках. Дорогий наш Фредді, як нам тебе бракувало увесь цей рік! Але нарешті ти з нами, веди нас Фредді! Усі дауни готові віддати за тебе життя!

  (З діалекту даунів переклав Роман Кухаренко)


 2. Вверх #2
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  нэ знаю
  Сообщений
  2,830
  Репутация
  373
  ФРЕДДИ КРЮГЕР cегодня выступал по всем украинским каналам. Но это ему не поможет...

 3. Вверх #3
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Город-герой Одесса
  Сообщений
  1,723
  Репутация
  85
  Чё то не понял Фредди это Ющ, или тягныбык?

 4. Вверх #4
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  нэ знаю
  Сообщений
  2,830
  Репутация
  373
  Кого могут транслировать одновременно, все прервав? Конечно мертвеца Юща.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения