Тема: акція "Я не порушую!"

Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
  1. Вверх #1
    Посетитель Аватар для Kosmich
    Пол
    Мужской
    Возраст
    45
    Сообщений
    101
    Репутация
    18

    По умолчанию акція "Я не порушую!"

    16.10.2008 Департамент Державтоінспекції МВС України офіційно підтримав акцію "Я не порушую!"
    Про це заявив в ході прес-конференції, що відбулася 15.10.2008 р. в інформагенції УНІАН перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергій Левченко. На його переконання така ініціатива заслуговує на всіляку підтримку, адже спрямована вона перш за все на стимулювання водіїв дотримуватись правил дорожнього руху.
    Ця акція є важливою складовою співпраці із засобами масової інформації, яка стає актуальнішою напередодні введення у дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».
    В ході прес-конференції журналістам було продемонстровано наліпки, які розміщуються на бортах автівок учасників акції і спеціальний талон, який видається водієві і засвідчує його участь. Одночасно цей талон слугуватиме купоном для розиграшу грошової винагороди після закінчення акції, причому співробітники Державтоінспекції ретельно перевірятимуть, чи не складався протокол про скоєне порушення ПДР щодо водія - учасника акції в період її проведення.
    Таким чином до розіграшу 5000 гривень від журналу «Україна» будуть допущені лише ті учасники акції, щодо яких у даних ДАІ не виявиться відомостей про порушення правил дорожнього руху.
    Як повідомив Микола Голєв, розмір винагороди та кількість премій можуть змінитися, адже до акції «Я не порушую!» мають намір підключитись кілька банків, страхових компаній, мереж автомагазинів, які, звичайно, також будуть заохочувати учасників. Принаймні редакція планує раз на місяць проводити розіграші призів. Такий вже пройшов під час обладнання наліпками «першої хвилі» машин - серед учасників було розіграно 4 FM-модулятори.
    Редакція журналу «Україна» разом із Департаментом ДАІ МВС України пропонують усім автовласниками взяти участь в акції «Я не порушую!» Цей захід - не тільки ваш особистий внесок у безпеку руху на вулицях Києва, а й реальна можливість виграти 5000 гривень.
    Усім бажаючим треба повідомити редакцію про свій намір узяти участь в акції для складення реєстру учасників. Ваша машина буде обладнана наліпкою з назвою акції, водію буде видано спеціальний реєстраційний талон. Тривалість акції - три місяці.
    Скажіть собі - «Я не порушую!» - і ми разом наведемо лад на вулицях.
    За подробицями можна звертатись по тел. (067)236-43-91, (067)401-12-27. Додаткова інформація на сайті журналу «Україна».

    16 жовтня 2008 року

    Прес-служба Департаменту
    ДАІ МВС України
    Furious car


  2. Вверх #2
    супер-дедо-мачо Аватар для Demagog
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    12,865
    Репутация
    910
    Акция "Заставим ГАИшников жить на зарплату"
    Не переживай если ты один, переживай если ты ноль

  3. Вверх #3
    Весьма коварный Аватар для BaRRmaley
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    43
    Сообщений
    12,744
    Репутация
    3666
    Цитата Сообщение от Demagog Посмотреть сообщение
    Акция "Заставим ГАИшников жить на зарплату"
    У меня сложилось обратное мнение
    Акция "Не допусти составления протокола, дай инспектору полтинник"
    Акция планируется в виде лотереи "Заплати полтинник - выиграй 5000"
    5000грн ГАИ выделяет из фонда взяток.

  4. Вверх #4
    Не покидает форум Аватар для Спецагент
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    8,253
    Репутация
    1627
    Мда,действительно,прикольная акция,все равно.шо сказать гайцу " Шоб ты жил на одну зарплату!"(С)

  5. Вверх #5
    Не покидает форум Аватар для angelborn
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    40
    Сообщений
    12,613
    Репутация
    10985
    Прикольно будут смотреться ДТП, где 2 машины "будуть обладнани наліпкою з назвою акції «Я не порушую!»

  6. Вверх #6
    Посетитель Аватар для sas6a
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-Соборка
    Возраст
    54
    Сообщений
    474
    Репутация
    57
    Очередная финансовая пирамида приведи друга вернём половину


Ответить в теме

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения