Тема: Явление Пресвятой Богородицы в Меджугор'є(Босния и Герцеговина)

Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 40
  1. Вверх #1
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12

    По умолчанию Явление Пресвятой Богородицы в Меджугор'є(Босния и Герцеговина)



    Меджугор'є, Боснія і Герцеговина - 1981 рік

    Об'явлення Божої Матері в Меджугор'ї вперше сталося в 1981-му році. Там Діва Марія представилась як Цариця Миру [спокою] і просила, щоб день 25-го червня святкувати на її пошану - тобто Цариці Миру. Меджугор'є знаходиться на території колишньої Югославії, точніше в Герцеговині. Перший раз вона об'явилася двом дівчаткам в день св. Івана Хрестителя, 24-го червня 1981-го року. 15-річна Іванна Івановіч та 16-річна Мар'яна Драбовіч вийшли біля шостої години вечора на прогулянку на гору Криніца. Раптом, на каменистому місці гори, Іванна побачила осяяний силует молодої дівчини. Вона мала прекрасне лице і була одягнена в одяг сірого кольору. Стояла приблизно ЗО см. над землею. Але поки Іванна опам'яталася - видиво зникло.

    Цього вечора дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра Мар'яни - Мілка, ішла за вівцями і просила дівчат піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Увечері, прийшовши додому, дівчата розповіли, що бачили з'яву. Більшість тих, хто слухав ці розповіді, лише насміхалися над ними, а деякі казали, якщо це дійсно Пречиста Діва то прийде і на другий день в цей самий час.

    25-го червня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Всіх разом дітей було шість, та двоє дорослих з ними Найстаршій із дітей - Мар'яні, було 16 років, а наймолодшому, Якову - 10 Коли вони вийшли туди, то Пресвята Діва вже їх там чекала Всі діти впали на коліна і почали молитися Після закінчення молитви, набравши відваги, розпочали з нею розмову. На запитання, чому Вона сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру, а приходить тому, щоб передати їм послання миру і примирення. Тоді Мар'яна попросила зробити якийсь знак, бо люди їм не вірять і підозрівають, що вони наркомани. На ці слова Пречиста тільки усміхнулася і розпочала молитву. Діти також молилися з Нею.

    Одна із дівчаток - Віцка, підійшла ближче до Пречистої і окропила її свяченою водою, кажучи при цьому: «Якщо ти дійсно Пресвята Діва, залишися з нами, якщо ні - то покинь нас в спокою». На таку дитячу щирість та безпосередність Богородиця лише мило усміхнулася. Іванка запитала про свою маму, котра недавно померла. Пречиста відповіла, що вона є в небі. Під кінець Пречиста Діва Марія звернулася до всіх із словами: «Мир вам! Мир вам! Мир, мир, примиріться! Ідіть в мирі Божому».

    В суботу 27-го червня приїхала поліція і забрала всіх візіонерів до району. Там їх строго допитали, написали протоколи та обстежили у психіатра. В неділю, 23-го червня, на місці об'яв зібралося понад 15 тисяч людей. В понеділок, 29-го червня поліція повторно забрала дітей на психіатричні обстеження до міста Мостари. Однак і там . лікарі визнали дітей як цілком здорових і нормальних. Після цього на горі збиралося ще більше народу. Вони молилися і співали побожні пісні. Коли з'явилася Діва Марія в черговий раз, то передала через дітей доручення для всіх присутніх. Зміст його був короткий, але чіткий: «Є Один Бог, одна віра, вірте усією силою. Довіряйте».

    Діти просили, щоб Богородиця оздоровила хворого каліку, малого Даніеля. «Нехай сильно вірить і буде оздоровлений. Ідіть в мирі Божому». Після цих слів вона зникла, але ясність ще певний час тривала, а пізніше і вона розсіялась.

    Комуністична влада, руками поліції і дальше робила дітям і паломникам всякі перешкоди, звинувачуючи їх у наркоманії. Зате вхід на гору Криніца був суворо заборонений. Паломники сходилися на сусідній горі Кріжовец і там відправляли Служби Божі. Тому з боку уряду почалися репресії. 17-го серпня були заарештовані священики. Югославська преса, різними видуманими історіями та карикатурами, висміювала події в Меджугор'ї. Священики були засуджені за ворожу пропаганду супроти держави. Заборони стали досить жорстокі, але незадовго влада пішла на уступки, зняла заборони, бо до Меджугор'я попливли маси людей з цілого світу.

    У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові - Бог - це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.

    Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності - ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати - прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.

    Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.

    Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу - дякую. Як заснете в спокої та у молитвах - вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії - наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей - у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми - у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє - знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках - символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь - нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."

    Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:

    "Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.

    Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.

    Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім - «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст - хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.

    Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю - намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися - обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.

    А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю - все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.

    «Не маю права нікого заставляти, - хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».

    Меджугор'є - місце паломництва багатьох тисяч християн


    Меджугор'є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з'їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б'яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об'явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з'являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.

    Приймаючи до уваги кількість прочан, що відвідали це місце (за останні двадцять років більш двадцяти мільйонів), його можна назвати світовим центром молитви. Меджугор'є (слов'янська назва, що означає місце між горами) разом із селами Б'яковичі, Мілетіна, Шурманці і Віоніца створюють католицьку громаду, що нараховує на сьогоднішній день приблизно 4 тис. вірників. Як самостійна громада, Меджугор'є вперше згадується в 1599 р. Теперішня парафія була заснована у 1892 році і присвячена святому апостолові Якову, заступнику паломників. Перша церква тут була побудована в 1897 році, але після першої світової війни була зруйнована, і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканський чин в Герцеговині взяв під опіку цю парафію.

    Парафіяльна церква

    Громада, за сприянням Церкви, побудувала новий храм, який освятили 19 січня 1969 р. Сьогодні цей осередок молитовного життя - це місце, де збираються парафіяни і прочани. Свята Літургія і молитовна програма проходить у храмі, а влітку на площі біля храму, де установлений престол. Біля входу до церкви знаходиться статуя Цариці Миру, скульптора Діно Феліччі. З лівої сторони від церкви - статуя св. Леопольда Богдана Мандича, а з правої сторони - великий дерев'яний Хрест, поруч з яким можна поставити запалені свічки. З південно-західної сторони церкви здіймається скульптура Воскресіння - робота Айдо Айдіча. Поруч з церквою розташовані 25 кабінок для сповіді.

    Подбрдо - Гора об'яв

    Так називається це місце села Подбрдо в Б'яковичі, де візіонери вперше побачили Богородицю. З цього часу тут збираються прочани, щоб разом молитися вервицю. Щодня, вдень і вночі тут можна побачити групи прочан, що піднімаються до місця перших об'явлень. 8 вересня 2001 р. на цьому місці була встановлена й освячена статуя, присвячена Цариці Миру.
    У 1989 році на всьому шляху від підніжжя до місця об'явлень були встановлені рельєфні зображення, присвячені радісній і скорботній таємницям Вервиці, скульптора проф. Кармелло Пуззоло з Флоренції. У підніжжя Подбрдо - гори об'яв, знаходиться «Блакитний Хрест». З 4 липня 1982 року під «Блакитним Хрестом» збираються молитовні групи. Щонеділі о 16:00 (зимою о 14:00) на горі об'явлень читається молитва на Вервиці.

    Послання Пресвятої Богородиці

    Незабаром після початку об'яв, Пресвята Богородиця стала давати послання візіонерам. На третій день Вона сказала: «Мир, мир, мир - і тільки мир. Мир повинен бути не тільки між Богом і людиною, але й між самими людьми!». Основне, про що говорить з нами Богородиця у своїх посланнях - це Мир, Віра, Навернення, Молитва і Піст. З 1 березня 1984 р. Пресвята Богородиця - Цариця Миру, як Вона сама представилася візіонерам, - передавала послання для парафіян і прочан кожний четвер. З 25 січня 1987 р. Цариця Миру передає свої послання вже 25-го числа кожного місяця через візіонерку Марію Павлович-Лунетті. Ці послання можна знайти в книзі «Послання Цариці Миру».

    Гора Крижевац

    Крижевац - це гора, що височіє над Меджугор'єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам'ять про 1900-річчя розп'яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці (свято спорудження Хреста Господнього). На горі Крижевац прочани (індивідуально й групами) проводять хресну дорогу, переходячи від стації до стації. В перші роки об'явлень, місця стацій відзначалися дерев'яними хрестами. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги, роботи італійського скульптора проф. Кармело Пуззоло. Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор'я. Щоп'ятниці о 16:00 (зимою о 14:00) тут відбувається Хресна дорога.

    Об'явлення і візіонери

    Відповідно до свідчень шести молодих візіонерів, Богородиця з'являлася щодня, з 24 червня 1981 р. У перший день візіонери були перелякані та втекли. На другий день вони відповіли на заклик Богородиці, говорили і молилися разом із Пречистою Дівою Марією. От чому 25 червня відзначається як річниця об'явлення Цариці Миру.

    Візіонери:



    Іванка Іванкович-Елез

    Народилася в 1966 р. Богородиця об'являлася їй щодня до 7 травня 1985. У цей день Вона довірила їй останню таємницю й обіцяла, що буде з'являтися Іванці до кінця її життя один раз у році у річницю початку об'явлень - 25 червня.

    Мір'яна Драгічевич-Солдо

    Народилася в 1965 р. Богородиця об'являлася їй щодня аж до 25 грудня 1982 р. Довіривши їй останню таємницю, Богородиця обіцяла Мір'яні з'являтися раз у році, у день її народження -18 березня З другого серпня 1987 р. другого числа кожного місяця, Мір'яна чує голос Богородиці, іноді бачить Її, і вони разом моляться за навернення грішників.

    Віцка Іванкович-М'ятович

    Народилася в 1964 році. Богородиця продовжує з'являтися їй щодня.

    Марія Павлович-Лунетті

    Народилася в 1965 році. Богородиця продовжує з'являтися їй щодня.

    Іван Драгічевич

    Народився в 1965 році. Богородиця продовжує з'являтися йому щодня.

    Яків Чоло

    Народився в 1971 році. Богородиця об'являлася їй щодня аж до 12 вересня 1998 р. Довіривши йому останню таємницю, Богородиця обіцяла йому з'являтися раз у році на Різдво - 25 грудня.


    http://medjugorje.ru/
    http://medjugorje.com.ua
    http://medju.tv
    http://medjugorje.hr
    http://medjugorjelive.org


  2. Вверх #2
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12















  3. Вверх #3
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
























  4. Вверх #4

  5. Вверх #5
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Мир вам!
    24-25 червня 1981р. Богородиця з'явилась 6-ом дітям у Меджугор'є(Подбрдо)-Боснія та Герцеговина й продовжує з'являтись до цих пір,й дає послання людству.В них йдеться про навернення до Бога.
    Ось що Вона каже:
    Дорогі діти!
    Закликаю вас до навернення.Тепер є ваш час.Без вас Бог не може здійснити свій план.Дорогі діти,через молитву ви кожного дня,все більше наближаєтесь до Бога.
    Богородиця просила про:
    1)молитва на Вервиці(щодня)
    2)Св.Причастя
    3)Св.Письмо(читати щодня)
    4)Піст-середа,п'ятниця(хліб,вода).
    5)Щомісячна Сповідь

    http://medjugorje.com.ua
    http://medjugorje.hr

    http://medju.tv
    Слава Ісусу Христу!

  6. Вверх #6
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12











  7. Вверх #7
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    ПОСЛАНИЕ БОГОРОДИЦЫ ЦАРИЦЫ МИРА от 2 ноября 2010 года
    «Дорогие дети! Дорогие дети ! С материнским терпением и любовью Я несу вам Свет Жизни, дабы уничтожить в вас тьму смерти. Не отказывайтесь от Меня, дети Мои. Остановитесь, загляните в себя и познайте, насколько вы грешны. Увидев свои грехи, вы будете молиться о прощении. Дети Мои, вы не хотите принять свою беспомощность и малость; но, совершая Божью волю, вы можете стать сильными и великими. Предайте Мне свои сердца, что бы Я могла освятить их Светом Жизни, Моим Сыном. Спасибо вам."

    http://medjugorje.ru/
    Последний раз редактировалось akazva; 22.12.2010 в 23:20.

  8. Вверх #8
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    ПОСЛАНИЕ БОГОРОДИЦЫ ЦАРИЦЫ МИРА от 25 октября 2010 года
    «Дорогие дети! Пусть это время, будет для вас временем молитвы. Детки, Я хочу призвать вас к решению пойти по пути обращения. Поэтому молитесь, и ищите заступничества всех святых. Пусть они будут для вас примером, радостью и побуждением к вечной жизни. Спасибо, что ответили на Мой призыв."

    http://medjugorje.ru/
    Последний раз редактировалось akazva; 22.12.2010 в 23:20.

  9. Вверх #9
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Послание из Меджугорье, 18 Март, 2010 - Ежегодное явление Мирьяне Драгичевич Солдо
    "Дорогие дети! Cегодня призываю вас: любите всем сердцем своим и всею душою своею. Молитесь о даре любви, ибо когда душа любит, она призывает Моего Сына. Мой Сын не отвергает тех, кто призывает Его и кто хочет следовать за Ним. Молитесь за тех, кто не принимает любви и не понимает, что значит любить. Молитесь, чтобы Бог был им Отцом, а не судьёй. Дети мои, будьте Моими апостолами вы, будьте Моей рекой любви. Я нуждаюсь в вас. Спасибо вам. "

    http://medjugorje.ru/publ/godovye_poslanija/mirjanna/34

  10. Вверх #10
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    «Одне послання з Меджугор'я змінило моє життя». Свідчення Патріка

    Патрік, колишній бізнесмен з Канади, розповідає історію свого навернення. Майже усе своє життя він прожив у Канаді. Працював у великому автомобільному бізнесі і жив тільки ним. У нього було все, що можна купити за гроші, але не було Бога... Результатом цього бізнесу стало те, що він тричі одружувався і двічі розводився.
    У нього є четверо дітей та дружина Ненсі. Одного разу, як згадує Патрік, до нього в офіс прийшов старший син і запитав його про Бога. А той йому показав грошову купюру і відповів: «Дивися, сину, ось це - бог. Гроші - це єдиний бог, який тобі потрібний. Якщо у тебе буде їх багато, будеш мати все.» Його молодший син був хрещений як англіканець, не як католик. Патрік розповідає: «Коли я зустрів Ненсі, в Канаді, до одруженням ми жили разом шість років. Ми жили шість років в тяжкому смертному гріху. А мені було все одно - у мене був великий бізнес.» А коли Ненсі запропонувала одружитися, він погодився. І вони одружилися... Але не в церкві, а у вертольоті над горою...
    Через два дні Ненсі сказала: «Ми повинні одружитися в церкві.» А він розгнівався і сказав: «Навіщо, ми ж щойно одружилися у вертольоті.» Пізніше вони змогли одружитися в церкві, але, як розповідає Патрік: «Для мене це не мало ніякого значення. Щоб одружитися в церкві, я повинен був дати обіцянку, що буду молитися, що буду ходити до церкви. І я все пообіцяв. Але через тиждень після весілля я порушив усі ці обіцянки. Я ніколи не дотримувався ні однієї.»
    Проте усе змінилося в одну мить. Одного разу брат Ненсі прислав їй книгу послань Богородиці з Меджугор'я. І коли Патрік запитав Ненсі, що це за книга, вона відповіла: «Це послання Богородиці, яка являється в Меджугор'ї». А він відповів: «Це неможливо. Забери її, це для тебе. Навіщо мені знати про послання?» Та Ненсі повернула книгу назад у руки Патріка і сказала, щоб краще він викинув цю книгу, щоб це було на його совісті. Вона думала, що він викинув цю книгу. «Але що там в середині? Що буде на моїй совісті?» - подумав Патрік. І відкривши книгу, прочитав тільки одне послання, лише одне послання Богородиці з Меджугор'я. Він прочитав в посланні «Я закликаю вас до навернення востаннє...»
    «І я був шокований. Сльози почали текти по моєму обличчі... Протягом тридцяти років я завжди говорив: «Я не потребую Бога, я не потребую ходити до церкви. Я маю потребу тільки в грошах.» А в цій хвилині Богородиця говорить до мене: «Я запрошую тебе до навернення.» Я повірив цьому посланню, але не знав, що робити. Я знав, що це правда, що це послання для мене. Що ж я міг зробити? Тоді я просто почав читати ці послання. Я почав читати кожне послання, яке Богородиця дала в Меджугор'ї. І вони перемінили все моє життя.» - свідчить Патрік.
    Пізніше, коли Патрік та Ненсі були запрошені і готувалися до великої конференції про послання Богородиці, несподівано вдома все почало псуватися. Наймолодшого сина виключили зі школи. Директор школи повідомив Патріку: «Твій син вживав наркотики, продавав їх у школі.» Патрік сказав: «Як таке можливо?» А той відповів: «Тому, що ці діти мають багато грошей. І це проблема.» Старший син, як розповідає Патрік, чотири рази в тиждень ходив на тренування (грав у регбі) і чотири рази він був такий п'яний, що не міг знайти свій автомобіль. А він не міг нічого з ним зробити. Дочка вийшла заміж, коли їй було сімнадцять років. А коли їй було дев'ятнадцять років, вона розвелася. І знову вийшла заміж, коли їй був двадцять один рік. У двадцять три вона знову розвелася. Коли Патрік її запитав: «Що ти робиш? Виходиш заміж - розводишся, виходиш заміж - розводишся. Що це означає?» А вона відповідає: «Тату, а ти що робив?» Моя дочка була моєю копією. Але я не міг нічого зробити з моїми дітьми.
    І тоді Патрік та Ненсі вирішили піти на конференцію. Далі Патрік розповідає: «Під час конференції, вночі священик сказав: «Я хочу, щоб кожний зробив щось особливе.» Я ж слухав, що ми будемо робити таке особливе. А священик каже: «Я хочу, щоб ви посвятили своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці. Посвятіть своїх дітей Богородиці.» І я кажу: «Ненсі, це - відповідь! На сьогодні це єдина відповідь.» У моїх дітей було все. В них був найкращий одяг, автомобілі. І це було дуже страшно. Я, їх батько, ніколи в житті не молився. А цей священик каже: «Посвятіть своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці сьогодні.» Але я не знав ніякого посвячення, я не знав як посвятити своїх дітей. Я встав. А там була велика статуя Богородиці. І все, що я зробив, це сказав: «Богородице, будь ласка, візьми моїх дітей. Будь тим батьком, яким я ніколи не був, тому що я зовсім не вдався.» Я ніколи у житті не ходив із цими дітьми в церкву, не молився із ними. Я навіть їх не хрестив. А зараз в мене: наркотики, алкоголь, розводи.» Я сказав: «Богородице, Ти візьми їх, тому що я, як батько, не зробив те, що повинен був.» Це було вперше в моєму житті, коли я помолився. Я просив Богородицю, щоб вона спасла моїх дітей.»
    Патрік продовжує: «На цій конференції ми були протягом двох днів. І чули все про Меджугор'є. В Меджугор'ї Богородиця має п'ять найголовніших послань. Вона говорить: «Якщо ви будете молитися Вервицю, то побачите чудеса у ваших родинах.» Якщо будете разом родиною молитися Вервицю, ви побачите чудеса. Я сказав: «Ненсі, давай почнемо!» Ці послання торкнулися мене. А молитва - це просте рішення. Богородиця говорить: «Я обіцяю вам чудеса, якщо ви розпочнете...» Я ніколи в житті не молився Вервиці. Я прийняв рішення розпочати жити посланнями Богородиці. Я хотів розпочати. Друге послання, яке каже Богородиця: «Ідіть на Святу Службу Божу. Я не був на Службі тридцять років. Проте я сказав: «Давай, Ненсі, підемо. Я вірю. Я повірив Богородиці.» Ненсі була шокована: «Мій чоловік молиться Вервицю! Мій чоловік ходить до церкви!» А третє послання, для мене, - велике послання: «Йдіть до сповіді, бо ви не можете розпочати навернення без сповіді.» Тоді я пішов до сповіді. Я там пробув майже годину. Я розповів священику, що був одружений-розведений, одружений-розведений, про дітей, наркотики, алкоголь. А ви знаєте, що зробив священик. Він сказав: «Я відпускаю тобі гріхи.» Я роблю тебе зовсім новим. І я повірив, що це найбільша сила, коли священик на святій сповіді каже: «Я відпускаю тобі гріхи.» Це найбільший подарунок, який я коли- небудь отримував. Ці слова спасли мене від пекла. Це був священик, який витягнув мене з пекла. І тоді ми, як могли, почали жити посланнями. Четверте послання, яке дає Богородиця - піст. Я ніколи в житті не чув про піст. Але Богородиця каже: «Найбільші ласки приходять через піст.» Вона каже: «Якщо ви зможете від чогось відмовитись, тоді зможете відректися й гріха.» Тоді ми почали постити. Це було найважче послання. П'яте послання, Богородиця каже: «Читайте Святе Письмо кожного дня.»
    Потім все змінилося. Наше життя почало змінюватися, тому що я повірив в послання Богородиці з Меджугор'я.
    Сьогодні мій наймолодший син, якого виключили із школи, який був хрещений як англіканець, - католик. Він одружений, має двоє гарних дітей, схожих на мене . Тоді я запитав його: «Що сталося з тобою, мій сину?» Він відповів: «Батьку, коли ти почав молитися, щось змінилося в моєму серці. Батьку, коли я побачив, що ти молишся, я зрозумів, що повинен щось змінити.» Найголовнішим є, щоб батько почав молитися в сім'ї. Коли я почав молитися Вервицю, коли я почав ходити до сповіді, на Святу Службу, тоді побачив, як мої діти змінюються. Діти будуть наслідувати батька. Яким був я, такими були і мої діти. Мій другий син, який грав у регбі, який кожного дня вживав алкоголь, поїхав в Меджугор'є. А я йому сказав: «Ось, сину, це (вервиця) спасе твоє життя.» А коли він повернувся в Канаду і через місяць подзвонив, сказав: «Батьку, я припинив пити, я припинив грати в регбі, я маю нову роботу - я пожежник.» «Як таке можливо? Що ти зробив? Як ти зміг отримати нову роботу, припинити пити?» - запитав я. Ось що він відповів: «Батьку, це все та вервиця, що ти дав в Меджугор'ї.» Сьогодні він одружений, має двоє гарних дітей. Зовсім змінився. Богородиця сказала: «Коли ви почнете молитися, я покажу вам чудеса.» І я повірив Їй. З моєю дочкою набагато важче. Але я зрозумів, що це я винен через моє життя, через мої розводи. Тоді я зрозумів, що повинен піти до своїх дітей і у кожного попросити вибачення: «Прости мене за те, що я не був таким батьком як мав бути, прости за те, що я не навчив тебе нічого про Католицьку Церкву, прости мене за те, що я не приходив додому, що розвівся з твоєю мамою. Мої діти не могли зцілитися, доки я не попросив у них пробачення. А це була найважча річ, яку я повинен був зробити у моєму житті. Але з часом ми удосконалюємося.»
    Згодом Патрік вирішив переїхати жити в Меджугор'є. Він все продав у Канаді. Ніколи у житті не був в Меджугор'ї і навіть не знав, де воно знаходиться. Коли Ненсі запитала: «Чому ти хочеш там жити? Ти там ніколи не був.» Патрік відповів: «Ненсі, тому що Богородиця живе там, я хочу бути її сусідом, я хочу жити з Богородицею.» Він свідчить: «Богородиця з'являється в Меджугор'ї кожного дня. І кожного дня я кажу: «Ісусе, дякую за Твою Матір.» Вона спасла моє життя, вона спасла життя моїх дітей, вона дала мені і Ненсі гарне подружжя.» І все, що я прочитав, було всього одне послання. Одне послання з Меджугор'я змінило моє життя.»

    http://medjugorje.com.ua

  11. Вверх #11
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Послание из Меджугорье, 18 Март, 2009 - Ежегодное явление Мирьяне Драгичевич Солдо
    "Дорогие дети! Сегодня Я призываю вас искренне и не спеша, посмотреть в свое сердце. Что вы видите в нем? Есть ли там Мой Сын? Хотите ли вы следовать за Нами? Дети Мои, пусть это время самоотречения станет временем, когда вы спросите себя: «Что хочет Бог лично от меня? Что мне нужно делать?» Молитесь, поститесь, и пусть ваше сердце исполнится милосердием. Не забывайте о ваших пастырях. Молитесь, чтобы они не заблудились, чтобы пребывали в Моем Сыне и оставались добрыми пастырями для своего стада. "
    Богородица посмотрела на всех присутствующих и продолжила: «И вновь повторяю вам:
    "Если бы вы только знали, как сильно Я вас люблю, вы бы плакали от радости. Спасибо. "

    http://medjugorje.ru/publ/godovye_poslanija/mirjanna/34

  12. Вверх #12
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Послания Богородицы очень важны,ибо Она наша Матерь Небесная.Она знает лучше что нам нужно.
    Она просит молится каждый день на Розарию,это очень сильная молитва против сатаны.
    Мир вам и Божьей любви!

  13. Вверх #13
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город-герой Одесса
    Сообщений
    8,595
    Репутация
    1679

    По умолчанию Икона Божией Матери "ДЕРЖАВНАЯ"



      Показать скрытый текст
    сказание о явлении иконы божией Матери "Державная"


    Чувство, с каким было воспринято здоровой частью русского общества обретение «Державной» иконы,
    прекрасно выразил в Своем Стихотворении С. Бехтеев:

    Перед Твоей Державною Иконой
    Стою я, трепетом молитвенным объят,
    И Лик Твой царственный, увенчанный короной,
    Влечет к Себе мой умиленный взгляд.
    В годину смут и трусости безславной,
    Измены, лжи, неверия и зла,
    Ты нам явила Образ Твой Державный,
    Ты к нам пришла и кротко прорекла:
    "Сама взяла Я скипетр и державу,
    Сама Я их вручу опять Царю,
    Дам царству русскому величие и славу,
    Всех окормлю, утешу, примирю".
    Покайся ж, Русь, злосчастная блудница...
    Омой в слезах свой оскверненный стыд,
    Твоя Заступница, Небесная Царица,
    Тебя и грешную жалеет и хранит.

    1934 г.

  14. Вверх #14
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Вітаю вас з Різдвом Христовим!
    Радий бачити що й у вас люблять і шанують нашу Маму Небесну,Пресвяту Діву Марію.
    Чекаємо на сьогодніше Її повідомлення.
    Найшвидше воно доступне на цьому сайті:
    http:/medjugorje.ws
    Мир вам і Божої любові!

  15. Вверх #15
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город-герой Одесса
    Сообщений
    8,595
    Репутация
    1679
    Поздравляю вас тоже,
    но Рождество Господа и Спаса нашего Иисуса Христа наш народ празднует 7 января

  16. Вверх #16
    Нордический бриз Аватар для sever-sv
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СССР
    Возраст
    49
    Сообщений
    8,159
    Репутация
    1433
    Цитата Сообщение от Makso Посмотреть сообщение
    Покайся ж, Русь, злосчастная блудница...
    Омой в слезах свой оскверненный стыд,
    Чет я не пойму вас христиане!То Русь у вас святая,то злосчастная блудница,непонятно у кого замаливающая свой стыд..Вы б уже определились что ли.А то эти резкие перепады от мании величия к полному нигилизму что то подозрительно напоминают. )).
    Последний раз редактировалось sever-sv; 25.12.2010 в 17:44.

  17. Вверх #17
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    558
    Репутация
    199
    =akazva;ПОСЛАНИЕ БОГОРОДИЦЫ ЦАРИЦЫ МИРА от 2 ноября 2010 года
    Не было никакой Богородицы, все это самое настоящее обольщение. В Библии написано, что в последние времена будут знамения и чудеса ложные. Ложные—в смысле сбить с истины.
    Библия – это Слово Божье и она есть канон веры христианина , то что не соответствует Библии - от лукавого.

    Дорогие дети! Дорогие дети ! С материнским терпением и любовью Я несу вам Свет Жизни, дабы уничтожить в вас тьму смерти. Не отказывайтесь от Меня, дети Мои. Остановитесь, загляните в себя и познайте, насколько вы грешны. Увидев свои грехи, вы будете молиться о прощении. Дети Мои, вы не хотите принять свою беспомощность и малость; но, совершая Божью волю, вы можете стать сильными и великими. Предайте Мне свои сердца, что бы Я могла освятить их Светом Жизни, Моим Сыном. Спасибо вам."
    Вообще-то Христос учил, чтоб Богу были отданы сердца (Матф 22:37) и жизнь ( Матф 16:24) .Христос так же учил, что служить двум господам- невозможно.(Матф 6:24)
    Странные призывы Богородицы отдать ей свои сердца ,а не Богу, тем самым увести человека от поклонения Творцу и ввести христианина в идолопоклонство .Поклонение человека кому-либо, не Творцу- это идолопоклонство

    Дорогие дети! Пусть это время, будет для вас временем молитвы. Детки, Я хочу призвать вас к решению пойти по пути обращения. Поэтому молитесь, и ищите заступничества всех святых. Пусть они будут для вас примером, радостью и побуждением к вечной жизни. Спасибо, что ответили на Мой призыв."
    В Библии нет такого места, которое указывало на то ,чтоб христиане искали заступничества у святых, напротив, даны примеры, обращаться за помощью к Богу .
    Да и Сам Христос говорит нам , чтоб мы к Нему приходили (Матф.11:28)

    "Дорогие дети! Cегодня призываю вас: любите всем сердцем своим и всею душою своею. Молитесь о даре любви, ибо когда душа любит, она призывает Моего Сына. Мой Сын не отвергает тех, кто призывает Его и кто хочет следовать за Ним. Молитесь за тех, кто не принимает любви и не понимает, что значит любить. Молитесь, чтобы Бог был им Отцом, а не судьёй. Дети мои, будьте Моими апостолами вы, будьте Моей рекой любви. Я нуждаюсь в вас. Спасибо вам. "
    Нет такого дара любви, есть дар Духа Святого и плод духа
    Плод же духа: любовь, радость, мир, долготерпение, благость, милосердие, вера,..(Гал 5:22)

    Послание из Меджугорье, 18 Март, 2009 - Ежегодное явление Мирьяне Драгичевич Солдо
    "Дорогие дети! Сегодня Я призываю вас искренне и не спеша, посмотреть в свое сердце. Что вы видите в нем? Есть ли там Мой Сын? Хотите ли вы следовать за Нами? Дети Мои, пусть это время самоотречения станет временем, когда вы спросите себя: «Что хочет Бог лично от меня? Что мне нужно делать?» Молитесь, поститесь, и пусть ваше сердце исполнится милосердием. Не забывайте о ваших пастырях. Молитесь, чтобы они не заблудились, чтобы пребывали в Моем Сыне и оставались добрыми пастырями для своего стада. "
    Богородица посмотрела на всех присутствующих и продолжила: «И вновь повторяю вам:
    "Если бы вы только знали, как сильно Я вас люблю, вы бы плакали от радости. Спасибо. "
    Иисус никогда не говорил,что нужно следовать еще за кем-то ,кроме Бога. Он однозначно призывал следовать за Ним.
    Иоан.8:12 Опять говорил Иисус [к народу] и
    сказал им: Я свет миру; кто последует за Мною,
    тот не будет ходить во тьме, но будет иметь
    свет жизни.

    Послания Богородицы очень важны,ибо Она наша Матерь Небесная.Она знает лучше что нам нужно.
    Она просит молится каждый день на Розарию,это очень сильная молитва против сатаны.
    Мир вам и Божьей любви!
    Если под розарием имеются ввиду четки, то Господь не учил нас многократно повторять молитвы,наоборот,Он говорил,чтоб мы не говорили лишнего.
    Матф.6:7 А молясь, не говорите лишнего, как
    язычники, ибо они думают, что в многословии
    своем будут услышаны;


    Итак, все эти чудеса призваны для того ,чтоб хотя бы частично забрать сердце человека ,которое должно быть ( без двоедушия) отдано только Богу.

  18. Вверх #18
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Мир вам!
    Прошу вас нічого не змінювати в посланні
    ви пишете "следовать за Нами" а має бути следовать за Ним" або за Мною" то велика різниця.
    Був в Меджугор'є двічі в 2007р.Тут таки з'являється Богородиця.Читайте уважніше Її послання,Вона закликає до покаяння і життя згідно Святого Письма,диявол не здатен запрошувати до покаяння ніколи.Тому читайте послання і моліться щодня,особливо просіть Святого Духа,аби вів вас дорогою до Правди якою є Бог.
    Мир вам і Божої любові!
    http://medjugorje.com.ua

  19. Вверх #19
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    558
    Репутация
    199
    akazva;16988465]Мир вам!
    Прошу вас нічого не змінювати в посланні
    ви пишете "следовать за Нами" а має бути следовать за Ним" або за Мною" то велика різниця.
    Выделяйте,пожалуйста , оспариваемый текст собеседника как цитаты и под ним пишите свой комментарий ,так будет видно и понятно, что и где изменено, а так не могу найти, где я изменила текст послания.
    Лично я, в представленных вами посланиях, вижу призыв следовать не только за Христом ,но и за "Богородицей" .
    Послание из Меджугорье, 18 Март, 2009 - Ежегодное явление Мирьяне Драгичевич Солдо
    "Дорогие дети! Сегодня Я призываю вас искренне и не спеша, посмотреть в свое сердце. Что вы видите в нем? Есть ли там Мой Сын? Хотите ли вы следовать за Нами? Дети Мои, пусть это время самоотречения станет временем, когда вы спросите себя: «Что хочет Бог лично от меня? Что мне нужно делать?» Молитесь, поститесь, и пусть ваше сердце исполнится милосердием. Не забывайте о ваших пастырях. Молитесь, чтобы они не заблудились, чтобы пребывали в Моем Сыне и оставались добрыми пастырями для своего стада. "
    Богородица посмотрела на всех присутствующих и продолжила: «И вновь повторяю вам:
    "Если бы вы только знали, как сильно Я вас люблю, вы бы плакали от радости. Спасибо. "



    Скажите, а для чего "Богородице" апостолы понадобились и река (считай еще одно движение) ?
    Послание из Меджугорье, 18 Март, 2010 - Ежегодное явление Мирьяне Драгичевич Солдо
    "Дорогие дети! Cегодня призываю вас: любите всем сердцем своим и всею душою своею. Молитесь о даре любви, ибо когда душа любит, она призывает Моего Сына. Мой Сын не отвергает тех, кто призывает Его и кто хочет следовать за Ним. Молитесь за тех, кто не принимает любви и не понимает, что значит любить. Молитесь, чтобы Бог был им Отцом, а не судьёй. Дети мои, будьте Моими апостолами вы, будьте Моей рекой любви. Я нуждаюсь в вас. Спасибо вам. "


    akazva;Був в Меджугор'є двічі в 2007р.Тут таки з'являється Богородиця.Читайте уважніше Її послання,Вона закликає до покаяння і життя згідно Святого Письма,диявол не здатен запрошувати до покаяння ніколи.Тому читайте послання і моліться щодня,особливо просіть Святого Духа,аби вів вас дорогою до Правди якою є Бог.
    Мир вам і Божої любові!
    http://medjugorje.com.ua
    Обольщение всегда стоит рядом и истиной. Чтоб христианин проглотил ложь, ему необходимо подкинуть то ,что он ищет. Понятно ,что верующие ищут Бога и примирения с Ним, через покаяние.Поэтому дьявол закидывает такую приманку,смешивая истину с ложью.
    Далеко ходить не надо, вспомните, как возникли псевдохристианские секты .Много из них возникли через особые откровения или паранормальные «святые» явления и под видом поиска чистоты, истины и призыва к Богу ,но своей сути- это самые настоящие тоталитарные секты.

  20. Вверх #20
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    40
    Сообщений
    32
    Репутация
    12
    Мир вам!
    Богородиця мала на увазі апостолів нас,які можуть розповсюдити послання по всьому світу.Щодо "секти",це виключено на 100%,це явище яке досліджують не лише богослови,але і науковці фізики ітд.
    В Меджугор'є відчувається Небо в великій силі.Бог там дуже близько.Хотів там залишитися на все життя.Проте зараз розумію Бог хоче інакше,аби допомогти іншим прийти(навернутися) до Нього.
    Маємо доречі нове повідомлення від Діви Марії 25 грудня,Вона з'явилась о 14:25 Європ.Часу,з'ява тривала 7хв.З'явилась Богородиця Якову Чоло,найменший серед візіонерів.
    Нове послання можете подивитись тут:
    http://medjugorje.com.ua

    Мир вам і Божої любові!


Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения