Результаты опроса: Зажигали ли вы свечу памяти по погибшим от голода?

Голосовавшие
123. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

    27 21.95%
  • Нет.

    51 41.46%
  • Не знал об этом.

    7 5.69%
  • Не было свечи.

    4 3.25%
  • Забыл.

    0 0%
  • Не зажигал принципиально из за политиков....

    34 27.64%

Тема: Свеча памяти .

Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 216
  1. Вверх #1
    Не покидает форум Аватар для ЦинИк
    Пол
    Мужской
    Возраст
    59
    Сообщений
    32,027
    Репутация
    11274

    По умолчанию Свеча памяти .

    Смотрел краем глаза по телевизору мероприятия посвященные памяти погибшим во время голода в 30-х....Пошел на кухню, взял освященную свечу (мама еще на прошлое Рождество принесла несколько штук) и зажег. Посидел на кухне, посмотрел на огонь, вспомнил то ,что рассказывала бабушка о событиях тех лет....мысленно пожелал Царства Небесного всем усопшим....
    Подумал ...а зажигал ли кто нибудь еще свечу памяти ? Если да, то что явилось причиной , если нет ....тот же вопрос...?
    Последний раз редактировалось ЦинИк; 24.11.2008 в 13:42.
    "Циники-это уставшие романтики..."


  2. Вверх #2
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    39
    Репутация
    17
    Пам'ятай причину!
    Сьогодні я запалю свічу не тільки за тих, хто вмирав у ті страшні роки. Я запалю її не тільки для того, щоб пом'янути жертв. Я хочу глянути в очі привидам, щоб побачити в них причину того, що вони вчинили. Я хочу знати, через що умирали в голодних муках мільйони. Я хочу переконатись, що цього ніколи не буде в наших очах. Та тільки, чи можу я на це сподіватись?

    Здавалося, що у двадцятому столітті не може бути настільки массового голоду. Але він був. Встановлені причини його і за сухими цифрами зібраних пудів хліба, реквізованих у селян «незернових продовольчих запасів» та мертвим криком мільйонів замордованих, у тіні зловмисних підступів та комуністичних експериментів, стоїть головна причина Голодомору – Страх. Страх перед відповідальністю.

    Цей страх мертвотною рукою вчепив за горло десятки, які зробили можливими смерть мільйонів. Де ви були, лідери і світочі Нації, коли вбивали тих, за кого ви відповідали? Де ви були, ті, хто у буремних 18-му – 20-му, мав шанси на перемогу, на славу і так бездарно, так по-дурному розтринькали їх. Винниченко? Грушевський? Легковажна Франція і курортний Кисловодськ носили по своїй землі ноги українських політичних лідерів. Вони не знали, як смакує лобода замість спаржі, а вишукані жаб'ячі лапки у французькому ресторані мало нагадували ропух, якими вечеряли українські діти у 33-му. Володимир Винниченко писав гнівні памфлети на СССР, Грушевського не стало й на це. А у 18-му році ці два кричали на Міхновського, що він ретроград і людиноненависник, бо хоче створити українську армію, а вони будуватимуть державу, яка ні з ким не буде воювати…

    Ідіоти можуть мати прекрасну освіту. Ідіоти можуть писати геніальні художні твори. Ідіоти можуть будувати чудові моделі ідеального суспільства. Але ідіоти повинні залишатися ідіотами у пам'яті нащадків, які можуть оцінити їх практичні дії. «За плодами їх пізнаєте їх» і за тими плодами «пізнаєте правду і правда визволить вас». Так знайомо так правильно, так треба.

    “Війна не видумка. Основою війни є вічний життєвий закон боротьби між націями... І сьогодні Україні треба воювати, треба армії, але й треба знати за що битися, з ким воювати… Заліза-криці на плуги-лемеші маємо з достатком, а багнет завжди буде запорукою, що на нашій землі панує не чужа, а наша воля”. Це говорив у 1918-му році Микола Міхновський, творець українського війська, палкий націоналіст.

    “Україні немає за що воювати, бо вона нікого поневолювати не хоче. Їй треба тепер закінчити війну й улаштувати разом із російськими працюючими класами нове життя у спільній державі – Росії”. Так відповідав Міхновському Володимир Винниченко, письменник, публіцист, державний діяч, соціаліст.

    Ця розмова відбулась 5 травня 1917 року на Першому українському військовому з’їзді, де Міхновський намагався сформувати українську армію для майбутнього вірогідного відбиття агресії зі сторонни сусідів. На цьому з'їзді, у присутності 700 посланців від майже мільйона солдатів-українців, нація ковтнула першу ложку своєї гіркої ганьби – статечний професор Грушевський, забувши про поважний свій маєстат патріарха і арбітра нації глузливо реготав над розумним і практичним Міхновським і силою, в шию, гнав того з трибуни. Винниченко, майстер слова і віртуоз софізму, базарно, по-бабськи лаяв Міхновського і його прихильників, обзиваючи їх «поміщиками», «ретроградами» та «тиловиками». Так, наче він хоч годину провів у окопі на передовій! Нерозумні сини України, втомлені безконечною війною, послухали медових слів соціаліста і професора та розійшлись по домівках. Трохи більше, як через пів року шкури Винниченка і Грушевського нікому було захищати від Муравйова і його п’яного воїнства. Очільники Центральної Ради вдерли геть з обложеного Києва, а на свій захист послали дітей, які, ще не звідавши щастя першого поцілунку, лягли у мерзлу землю під Крутами. Героїзм юнаків відбувся через ідіотизм поважних мужів. Спартанські воєначальники і царі самі ставали на чолі війська, українські «вожді» прикрились дітьми. Однак, міра кривавої данини, яку мала сплатити нація через свою дурість цим не вичерпалась.

    Я дуже хотів би знати чи у тридцять другому і тридцять третьому Михайлові Грушевському, тоді академіку АН УРСР, і Володимиру Винниченку – тоді політемігранту, не снились опухлі від голоду діти. Вина комуністів і Сталіна беззаперечна. Але це тільки наслідок. Причина ж у тих, хто через свою розумову убогість, через власний страх загубив справу, яку покликаний був звершити. Я написав тут про двох але їх було, на нашу біду, набагато більше. Мільйони знищених у кривавій м’ясорубці громадянської війни і встановлення радянської влади в Україні не було б можливим без ідейних комуністів–українців. Скрипник, Хвильовий, Шумський – це вінець тих, хто прирік свій народ на фізичне знищення. Малодушні доктринери, естети та теоретики у тридцять третьому самі мали змогу побачити, який «рай» і справедливий та прогресивний лад вони збудували для своїх єдинокровних братів. Вони не знайшли нічого кращого, як боягузливо застрелитись. Швидка милосердна смерть! Не безкінечна мука повільного вмирання з голоду, не безнадійна одчайдушна спроба вирватись за військові кордони навколо сіл, колошматячи голими руками, косами і вилами червоноармійські ряди, а смерть скунса зі смородними завиваннями в останніх своїх листах про вірність Марксизму, великому вождю товаришу Сталіну та справі Леніна. Шумський, взагалі, намагався виправдатись перед партією і спробував вчинити самогубство аж у 1946-му. Невдало. Вірного комуніста і невірного українця добили-таки за наказом його ж товаришів – Хрущова та Кагановича. Очевидно, з милосердя, щоб не плутався під ногами…

    …Моя свічка палатиме до ранку. Не тільки як скорбна пам’ять про загиблих, а й як нагадування про правду – нас нищили не тільки чужинці. Вона пектиме, як совість, яка має нами бути віднайдена і переведена з розряду химер у дійсність. Вона має нагадувати, що свої власні шумські, грушевські та винниченки можуть не гірше за сталіних, постишевих і кагановичів знищувати українців. Подивіться навколо. Хіба зараз у нас нема високоідейних шумських? Хіба брак у нас високолобо-моральних і немічних грушевських? Хіба нема у нас популістів-винниченків? І все це при тому, що в Кремлі сидять духовні онуки все тих же комісарів, які убивали українців у 20-х, 30-х, 40-х і 50-х роках, а їх трупак-ідол все ще смердить на весь світ…

    Ми маємо пам'ятати про те, що в той момент, коли в Україні вмирали з голоду люди, жодна країна світу, жоден народ не допоміг нам. Нічим. Вони брехали у своїх газетах про сите радянське життя і через багато років вони не хочуть не те що визнати за нами право на страждання, відмовляючи нам у визнанні трагедії 32-33-го геноцидом, а й, навіть, визнати своїх газетярів брехунами. Волтера Дюранті, журналіста, який стверджував, що голоду не було, у 2003-му році не позбавили Пулітцерівської премії. Навіть посмертно американського брехуна не визнали брехуном. Це пересторога для нас. Ми маємо знати, що ніхто ніколи ні в якому разі і нічим не допоможе нам. І тільки ми самі можемо убезпечити своїх дітей і внуків від страждань та негідної смерті.

    Свічка світить, щоб розганяти морок забуття. Вогонь пече, щоб не дати заснути розуму. Пам’ятай про вбивць, щоб вони знов не з’явились між нами!

  3. Вверх #3
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    вольно-сосланный в Украину, Одесса
    Сообщений
    4,058
    Репутация
    1217
    Я сам из староверов. У нас нельзя ставить на могилы железо и камни (бетон). Деревянный-же крест стоит только до тех пор, пока не упадёт. Смысл таков:
    1. Нечего из памяти делать показуху и тешить самолюбие, мол, вон как я любил и уважал усопших. И вот какой я богатый.
    2. Жизнь быстротечна и лучше тратить её на помощь живым - близким, которым ты обязан помогать. А мёртвым достаточно малого. Прилагай усилия к жизни, а не пестуй свою потерю.

    Кроме того, из психологии... Мы когда оплакиваем мёртвых на самом деле оплакиваем себя: "ах как же мы теперь будем без них, без их советов, опеки, тепла..." или "с кем же теперь делить своё тепло...", или "...вот и я на шаг ближе к концу..." Это, собственно - страх смерти. Нашей личной смерти.

    Поэтому считаю подобные "роковыны" признаком слабости (народа в данном случае), зацикленности на собственныз страхах, неумении и нежелании жить. В общем "ще не вмэрла...".

    + показуха...

    Это если относится с искренней верой в то, что это событие - поминовение мёртвых.

    В нашем же случае это вообще сплошная политика направленная на получение дивидентов а-ля "всемирная скорбь еврейского
    народа"...
    В таком не участвую.

  4. Вверх #4
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Вариант "Не зажигал принципиально из за политиков...." мне не подходит, поскольку шумиха вокруг голодомора - это не просто дело рук политиков. Это больше, это часть общегосудартвенной идиологии.

  5. Вверх #5
    Не покидает форум Аватар для ЦинИк
    Пол
    Мужской
    Возраст
    59
    Сообщений
    32,027
    Репутация
    11274
    Спасибо за откровенность.
    Лично мне заполитизированность вокруг даты поминовения усопших во время голода очень не приятна. Не нравится и та помпа и те масштабы которые в условиях кризиса устраивает руководство страны. (У меня даже есть версия ,возможно ошибочная, почему это все...)
    Но с другой стороны, есть человеческая память, есть те вещи о которых нельзя забывать и которые не возможно забыть и пока мы помним об этом, пока мы передаем нашу "память" своим детям,а дети своим...."Крест не упадет". Если же прожигать скоротечную жизнь и не помнить о прошлом, можно не успеть и в будущее...
    "Циники-это уставшие романтики..."

  6. Вверх #6
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ново-Россия
    Сообщений
    3,028
    Репутация
    416
    Цитата Сообщение от budiak Посмотреть сообщение
    ....Я дуже хотів би знати чи у тридцять другому і тридцять третьому Михайлові Грушевському, тоді академіку АН УРСР, і Володимиру Винниченку – тоді політемігранту, не снились опухлі від голоду діти. Вина комуністів і Сталіна беззаперечна. Але це тільки наслідок. Причина ж у тих, хто через свою розумову убогість, через власний страх загубив справу, яку покликаний був звершити. Я написав тут про двох але їх було, на нашу біду, набагато більше.
    Бачте, budiak, саме в ті "буремні" часи (а часи не обирають!) чомусь ввижалося, що висока Ідея (якою тоді для багатьох поставав ленінізм) варта смертей мільйонів...
    Забули в революційному пориві священну думку Достоєвського про те, що жодна "світова гармонія" не варта сльозинки дитини...
    Одначе, "революційний підйом", на превеликий жаль, мав і об*єктивні причини, серед яких - хижацька і нелюдська гіперексплуатація найманої, майже рабської, праці!..
    Я, за переконаннями - антикомуніст і навіть дисидент з деяким стажем, але мені просто страшно дивитись в українське сучасне (не кажучи вже про майбутнє) саме з тої причини, що нинішні жалюгідні потвори-політикани на кшталт Віті та Юлі все ближче підтягують суспільство до краю комуняцької прірви (бо народ заганяють економічно та фізично у глухий кут, у безвихідь!)...

    Цитата Сообщение от budiak Посмотреть сообщение
    Мільйони знищених у кривавій м’ясорубці громадянської війни і встановлення радянської влади в Україні не було б можливим без ідейних комуністів–українців.... хто прирік свій народ на фізичне знищення. Малодушні доктринери, естети та теоретики у тридцять третьому самі мали змогу побачити, який «рай» і справедливий та прогресивний лад вони збудували для своїх єдинокровних братів.
    Те ж стосується й нашого "щасливого та демократичного" сьогодення...
    Я впевнений, що деяка частина помаранчових дійсно вірила, що несе народові правду та свободу, а виявилося, що зараз тільки корупція в*їлася ще в ширші соціальні шари й подорожчала: беруть більше за ризик (бути впійманими та відкупатися)!

    Цитата Сообщение от budiak Посмотреть сообщение
    Вони не знайшли нічого кращого, як боягузливо застрелитись. Швидка милосердна смерть! Не безкінечна мука повільного вмирання з голоду, не безнадійна одчайдушна спроба вирватись за військові кордони навколо сіл, колошматячи голими руками, косами і вилами червоноармійські ряди, а смерть скунса зі смородними завиваннями .... щоб не плутався під ногами…
    Судити вмерлих (чи то від голоду, чи з інших причин) - не наша справа.

    Цитата Сообщение от budiak Посмотреть сообщение
    … нагадування про правду – нас нищили не тільки чужинці. Вона пектиме, як совість, яка має нами бути віднайдена і переведена з розряду химер у дійсність.…

    Ми маємо пам'ятати про те, що в той момент, коли в Україні вмирали з голоду люди, жодна країна світу, жоден народ не допоміг нам. Нічим. Вони брехали у своїх газетах про сите радянське життя
    Точнісінько, як зараз деяка частина "вільної" американської та європейської преси щиро радіє за "демократичні перетворення" в Україні - навіть "Євро-012" довірили (хоч не остаточно!)...
    Щось "меня терзают смутніе сомненья"(с)...

    Цитата Сообщение от budiak Посмотреть сообщение
    ...Свічка світить, щоб розганяти морок забуття. Вогонь пече, щоб не дати заснути розуму. Пам’ятай про вбивць, щоб вони знов не з’явились між нами!
    Знову про те ж: наші нинішні, пройшовши комуняцьку "школу", вбивають хіба що не багнетом - просто жити і заробляти людям не дають: за 15 років вимерло 6,5 млн. жителів України - хіба це не показник?!?
    Последний раз редактировалось Kozachello; 24.11.2008 в 15:07.

  7. Вверх #7
    Не покидает форум Аватар для ЦинИк
    Пол
    Мужской
    Возраст
    59
    Сообщений
    32,027
    Репутация
    11274
    Ребята, эта ветка создана не как площадка для лозунгов или статейных тэзисов о Голодоморе ,а так же для перебранки сторон и разжиганию ненависти
    Просто хотелось бы услышать личное отношение к сабжу каждого и простейшую аргументацию.
    "Циники-это уставшие романтики..."

  8. Вверх #8
    Цитата Сообщение от Вадим К Посмотреть сообщение
    Я сам из староверов. У нас нельзя ставить на могилы железо и камни (бетон). Деревянный-же крест стоит только до тех пор, пока не упадёт. Смысл таков:
    1. Нечего из памяти делать показуху и тешить самолюбие, мол, вон как я любил и уважал усопших. И вот какой я богатый.
    2. Жизнь быстротечна и лучше тратить её на помощь живым - близким, которым ты обязан помогать. А мёртвым достаточно малого. Прилагай усилия к жизни, а не пестуй свою потерю.
    Мудрые сильно люди -- староверы. Потому и на костер шли! А вот из тех, кто не пошел -- соответствующие высказывания ;-)

    Свеча памяти -- хороший ритуал, бо тризна с обжираловом -- явно не под этот случай

  9. Вверх #9
    Не покидает форум Аватар для Hightower
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    42
    Сообщений
    9,294
    Репутация
    2795
    Уже писал в ветке про голодомор: не зажигал, потому что не было, была бы зажег Простые люди ни в чем не были виноваты, оправдать их гибель нельзя! Царство им небесное!!!
    Тяжела и неказиста жизнь непьющего юриста! :)

  10. Вверх #10
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    6,683
    Репутация
    5513
    Свечу зажигал не только из-за того, что и моих пращуров коснулась эта трагедия...
    Каждый полжен поступать, как велит его совесть и противно, когда политики на чужом горе делают себе пиар. Сейчас Ющ, а весной его оппоненты...

    Судьба моей прошлогодней Георгиевской Ленточки
    https://forumodua.com/showthread.php?t=78593&highlight=%EF%E0%F1%EA%E8

  11. Вверх #11
    User banned
    Пол
    Женский
    Адрес
    Россия
    Сообщений
    11,792
    Репутация
    2030
    Цитата Сообщение от ПьюИк Посмотреть сообщение
    Смотрел краем глаза по телевизору мероприятия посвященные памяти погибшим во время голода в 30-х....Пошел на кухню, взял освященную свечу (мама еще на прошлое Рождество принесла несколько штук) и зажег. Посидел на кухне, посмотрел на огонь, вспомнил то ,что рассказывала бабушка о событиях тех лет....мысленно пожелал Царства Небесного всем усопшим....
    Подумал ...а зажигал ли кто нибудь еще свечу памяти ? Если да, то что явилось причиной , если нет ....тот же вопрос...?
    Пью, когда по команде.. Сказали по телевизору зажечь, все пошли и зажгли - это не память, это не свеча памяти, это мероприятие, которое к памяти по погибшим не имеет никакого отношения..

    Люди умирали от голода несколько лет, единого дня гибели - нет..
    Нашей семьи коснулся этот голод. Моей бабушке было 6 лет, но она помнила, как они ели суп из лебеды и крапивы, потому что больше нечего было есть.. Она выжила и потом рассказывала нам о голоде..
    Я зажигаю свечу в церкви в день рождения бабушки и в день смерти..
    Это и есть моя память..

  12. Вверх #12
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ново-Россия
    Сообщений
    3,028
    Репутация
    416
    Цитата Сообщение от Вадим К Посмотреть сообщение
    .... Жизнь быстротечна и лучше тратить её на помощь живым - близким, которым ты обязан помогать. А мёртвым достаточно малого.... Мы когда оплакиваем мёртвых на самом деле оплакиваем себя: ... "...вот и я на шаг ближе к концу..." Это, собственно - страх смерти. Нашей личной смерти.

    Поэтому считаю подобные "роковыны" признаком слабости (народа в данном случае), зацикленности на собственных страхах, неумении и нежелании жить...
    Не совсем: это неумение и нежелание дать нормально жить своему (как декларируется!) народу, "моей нации" (с)
    Хотя Ющенко как политик, действительно страшится своей смерти, даже пост-фактум!


    Цитата Сообщение от xobbit Посмотреть сообщение
    Мудрые сильно люди -- староверы...

    Свеча памяти -- хороший ритуал, бо тризна с обжираловом -- явно не под этот случай
    "Тризна с обжираловом" по голодоморцам - в этом что-то есть!

  13. Вверх #13
    Не покидает форум Аватар для serg-shs
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,035
    Репутация
    1168
    не зажигал, но такого варианта нет.

    и вообще к чему этот опрос? выявить и отделить "козлов от агнцев"?

  14. Вверх #14
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ново-Россия
    Сообщений
    3,028
    Репутация
    416
    Цитата Сообщение от serg-shs Посмотреть сообщение
    не зажигал, но такого варианта нет...
    Есть только лаконичный вариант "нет"...

  15. Вверх #15
    Не покидает форум Аватар для Hightower
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    42
    Сообщений
    9,294
    Репутация
    2795
    Цитата Сообщение от serg-shs Посмотреть сообщение
    не зажигал, но такого варианта нет.
    и вообще к чему этот опрос? выявить и отделить "козлов от агнцев"?
    А к чему форум? Общаться, узнавать новое о себе, о людях, о жизни. Это мое имхо, а так топикстартер имхо пояснит свои мотивы.
    Тяжела и неказиста жизнь непьющего юриста! :)

  16. Вверх #16
    Не покидает форум Аватар для ЦинИк
    Пол
    Мужской
    Возраст
    59
    Сообщений
    32,027
    Репутация
    11274
    Цитата Сообщение от Фэй Посмотреть сообщение
    Пью, когда по команде.. Сказали по телевизору зажечь, все пошли и зажгли - это не память, это не свеча памяти, это мероприятие, которое к памяти по погибшим не имеет никакого отношения..

    Люди умирали от голода несколько лет, единого дня гибели - нет..
    Нашей семьи коснулся этот голод. Моей бабушке было 6 лет, но она помнила, как они ели суп из лебеды и крапивы, потому что больше нечего было есть.. Она выжила и потом рассказывала нам о голоде..
    Я зажигаю свечу в церкви в день рождения бабушки и в день смерти..
    Это и есть моя память..
    Все верно, горевать по комманде не очень хорошо и хорошо ,что вы зажигаете свою свечу в свой день ,но это свеча по бабушке...
    В войну тоже каждый из погибших нашел смерть на поле боя в свой час, но мы празднуем День Победы и поминаем погибших в войну 9-го Мая.
    У каждого из нас есть ушедшие родные и близкие ,которых мы поминаем в дни их рождения и смерти, но есть после Пасхи и общие для всех дни поминовения усопших (Проводы). Отчего же не быть единому дню поминовения всех погибших от голода 30-х ? Я не знаю когда именно и не совсем помню кто поименно погиб в голод 30-х ,но помню по рассказам родных,что это горе не обошло стороной семьи моих родителей, поэтому в память именно о них и горела моя свеча...
    "Циники-это уставшие романтики..."

  17. Вверх #17
    Не покидает форум Аватар для ЦинИк
    Пол
    Мужской
    Возраст
    59
    Сообщений
    32,027
    Репутация
    11274
    Цитата Сообщение от serg-shs Посмотреть сообщение
    не зажигал, но такого варианта нет.

    и вообще к чему этот опрос? выявить и отделить "козлов от агнцев"?
    Почему?
    У вас очки + или - ?
    А вы себя к кому причисляете ?
    О цели опроса написано в 1-м сообщении а так же синим жирным шрифтом (для слабовидящих) в сообщении № 7.
    Последний раз редактировалось ЦинИк; 24.11.2008 в 15:49.
    "Циники-это уставшие романтики..."

  18. Вверх #18
    Не покидает форум Аватар для serg-shs
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,035
    Репутация
    1168
    Цитата Сообщение от ПьюИк Посмотреть сообщение
    У вас очки + или - ?
    А вы себя к кому причисляете ?
    О цели опроса написано в 1-м сообщении а так же синим жирным шрифтом (для слабовидящих) в сообщении № 7.
    у меня 100 процентное зрение
    "причисляю" и "зажигал" - разные понятия.
    к зажжениям свеч, ленточкам разного цвета и дизайна, наколотым хрестам и прочему - отношусь одинаково - никак.

  19. Вверх #19
    Постоялец форума Аватар для Avaddon
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Wherever you want me to live
    Возраст
    41
    Сообщений
    1,761
    Репутация
    2196
    Не зажигал. Даже мысли такой не было.
    Свечки - это выдумки ющенковской власти. Зажег свечку - значит ющенковец.
    Когда у власти не будет спекулирующего трагедией ющенки - тогда и можно будет присоединяться к каким-то акциям.

  20. Вверх #20
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ново-Россия
    Сообщений
    3,028
    Репутация
    416
    Цитата Сообщение от Avaddon Посмотреть сообщение
    Не зажигал. Даже мысли такой не было.
    Свечки - это выдумки ющенковской власти. Зажег свечку - значит ющенковец...
    ...вставил - значит с Виктором Фёдоровичем общался?


Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения