Тема: Татары!?!?!?!? Почему я не хочу за них платить, они мне не нужны....

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 26
  1. Вверх #1
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    32
    Репутация
    25

    По умолчанию Татары!?!?!?!? Почему я не хочу за них платить, они мне не нужны....

    Ще 90 тисяч татар чекають повернення

    в Крим з Узбекистану



    Постійний представник Президента України в АРК Геннадій МОСКАЛЬ звернувся до регіонального представника Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі і Молдові Симони ВОЛЬКЕН максимально вплинути на владу Узбекистану в питанні, яка стосується отримання Україною інформації про бажаючих повернутися в автономію кримських татарах.

    Як повідомили УНІАН в Представництві Президента України в Криму, з таким проханням Г.МОСКАЛЬ звернувся до С.ВОЛЬКЕН сьогодні на зустрічі в Сімферополі.

    За словами представника глави держави, за попередніми даними, саме в Узбекистані живуть 90% з 100 тисяч кримських татар, які перебувають за межами України і чекають повернення у Крим. "Українська держава повинна бути готова для забезпечення їх повернення і облаштування і повинна реально оцінювати обсяг коштів, які потрібно для цього і повинні бути передбачені в бюджеті", - зазначають в Представництві глави держави.

    В ході зустрічі Г.МОСКАЛЬ зазначив, що для задоволення всіх потреб і створення розвиненої інфраструктури в місцях компактного проживання репатріантів передбачених на 5 років в держбюджеті України 470 млн. грн. недостатньо. В зв`язку з чим постпред Президента просив регіонального представника Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців сприяти в питанні надання Україні фінансової або іншої допомоги з боку країн-донорів, Світового банку і міжнародних фондів.

    Говорячи про основні проблеми, з якими стикаються кримські татари в автономії, Г.МОСКАЛЬ звернув увагу на питання надання земельних ділянок для ведення індивідуального господарства і житлового будівництва. Він підкреслив, що наявність 78 кримськотатарських "галявин протесту" свідчить про небажання місцевої влади вирішувати земельне питання, що в свою чергу веде до довготривалих конфліктів.

    Крім того, представник Президента в ході зустрічі висловив думку про доцільність передачі функцій, що стосуються справ біженців, з Держкомнацміграції у відання МВС, яке, на думку Г.МОКАЛЯ, є "спритнішою і прогресивнішою структурою".

    Зі свого боку, С.ВОЛЬКЕН запевнила, що Управління Верховного Комісара ООН сприятиме доведенню цієї думки до вищого керівництва України.

    [28.07.2006 18:07]
    Код HTML:
    http://www.unaunso.org/article.php?id=4&subid=17&artid=740&lang=ukr
    Код HTML:
    http://www.unian.net/ukr/news/news-161931.html
    Последний раз редактировалось Gregory_Freeman; 16.03.2009 в 13:42.


  2. Вверх #2
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Как не хотете? А с москалями кто будет бороться? Да и на дату "источника" стоит посмотреть.

  3. Вверх #3
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    32
    Репутация
    25
    За інцидент у селищі Мирне покарали 23 міліціонери


    Заступник міністра внутрішніх справ України - начальник Головного управління МВС України в Криму Микола ІЛЛІЧОВ за результатами службового розслідування у зв`язку з інцидентом в сімферопольському селищі Мирне підписав наказ про покарання співробітників, які допустили порушення або неналежним чином виконали свої посадові обов`язки.

    «Всього покарано 23 співробітники, з яких два - звільнені з органів внутрішніх справ, 5 - зняті з посад, 8 - попереджені про неповну посадову відповідність, решті оголошені догани і суворі догани», - повідомили УНІАН у Відділі зв`язків з громадськістю міліції Криму.

    Дисциплінарні стягнення одержали начальник Сімферопольського районного відділу міліції і троє його заступників, командир спецпідрозділу «Беркут», керівники чергових частин Головного управління і райвідділу, штабів цих підрозділів. «Серед покараних три заступники начальника Головного управління, керівники оперативних служб», - говориться в повідомленні.

    Міліція Криму зазначає, що жоден з бійців спецпідрозділу «Беркут», який «входив до групи захоплення», не покараний. «Встановлено, що вони діяли відповідно до поставленого їм завдання, володіючи, на жаль, недостатньо перевіреною оперативною інформацією, яка вимагала прийняття негайних рішучих дій, і точно дотримувалися тактики дій спецпідрозділів в екстремальних ситуаціях», - наголошується в повідомленні.

    Висновки службового розслідування передано до прокуратури Криму для залучення до матеріалів кримінальної справи.

    Як повідомляв УНІАН, 22 лютого Меджліс кримськотатарського народу розповсюдив заяву про напад співробітників «Беркута» на сім`ю ХАЇРОВИХ в селищі Мирне. Більше 10 озброєних бійців зламали двері, вікна і закидали будинок світлошумовими гранатами, одна з яких при вибуху ушкодила руку немолодому господареві. Постраждалому довелося ампутувати кисть лівої руки.

    Міліція Криму заявила, що не збиралася нападати на сім`ю кримських татар, а проводила операцію із затримання злочинця, що перебував у розшуку.

    Керівництво МВС вибачилося перед сім`єю ХАЇРОВИХ за непрофесійні дії працівників міліції.
    Код HTML:
    http://www.unian.net/ukr/news/news-303796.html

  4. Вверх #4
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    32
    Репутация
    25
    Земельний конфлікт на вулиці Балаклавській у Сімферополі потрібно вирішувати мирним шляхом, вважає кримський спікер Анатолій ГРИЦЕНКО.

    «Можна знайти мирову угоду за участю всіх сторін», - заявив кримський спікер сьогодні журналістам у Сімферополі.

    Конфлікт виник навколо 8 га землі. Земля раніше належала Міністерству оборони України, яке планувало передати її Сімферополю. На цій території декілька комерційних фірм планували збудувати багатоповерхівки, проте територію в 2006 році захопили учасники так званих «галявин протесту» з числа кримських татар. Вони заявляють, що земля була передана фірмі незаконно. Представники комерційної структури це спростовують. 80 сімей кримських татар зараз облаштовуються на земельній ділянці – будують житло і звели мечеть, все це вони назвали селищем «Новий Крим». Меджліс заявляє про те, що готується «збройна спецоперація» для знесення будівель кримських татар. Міліція Криму запевняє, що про спецоперацію не йдеться, а передбачається знесення самовільних будівель за рішеннями суду, які потрібно виконувати. Примусовим виконанням рішень судів займається Державна виконавча служба, що входить у систему органів Міністерства юстиції. ДВС за необхідності залучає співробітників органів внутрішніх справ у порядку, встановленому законодавством. Меджліс запросив представників ПАРЄ до Криму для ознайомлення з ситуацією, що склалася.

    Як передає кореспондент УНІАН, А.ГРИЦЕНКО нагадав, що кримське керівництво звернулося до Міноборони з проханням передати у власність Сімферополя частину землі по вулиці Балаклавській. Земельна ділянка, вважає спікер Криму, могла б бути використана для врегулювання конфліктної ситуації. «Яка там буде схема запропонована - ми поки ситуацію обговорюємо і з одного, і з іншого боку - рішення поки не знайдене», - сказав керівник парламенту автономії.

    А.Гриценко висловив думку, що «поки не буде знайдене рішення, якихось серйозних рухів у цьому питанні (у знесенні самовільних будівель на вул. Балаклавській) не буде».

    Разом із тим, кримський спікер підкреслив: він негативно ставиться до фактів самозахватів - як кримськими татарами, так і громадянами інших національностей. «Судові рішення (про знесення самовільних будівель) повинні виконуватися», - підкреслив глава парламенту Криму.

    Довідка. У січні і листопаді 2007 року на вулиці Балаклавській відбулися зіткнення між учасниками «галявин протесту» і представниками фірми-забудовника.


    постiйна адреса статтi:
    http://www.unian.net/ukr/news/news-298728.htm

  5. Вверх #5
    СуперПабло
    Alfa-самец
    Аватар для Pablo Escobar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Киев
    Возраст
    44
    Сообщений
    52,935
    Репутация
    26837
    К татарам у меня претензий меньше всего - они меня не объедают, в силу особенностей своей религии
    Доктор Калембет, отбывший пять лет своего лагерного срока, не справился с послелагерной волей и через год покончил с собой, оставив записку: «Дураки жить не дают».

  6. Вверх #6
    Мистер Сарказм

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    22,582
    Репутация
    17189
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    К татарам у меня претензий меньше всего - они меня не объедают, в силу особенностей своей религии
    Вспоминаются лозунги 91-го года - "Хто зъив наше сало?!". Ты об этом? Ну, в плане, кто объедает лично тебя.
    Слава українським українцям української України!

  7. Вверх #7
    СуперПабло
    Alfa-самец
    Аватар для Pablo Escobar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Киев
    Возраст
    44
    Сообщений
    52,935
    Репутация
    26837
    Цитата Сообщение от biafra Посмотреть сообщение
    Вспоминаются лозунги 91-го года - "Хто зъив наше сало?!". Ты об этом? Ну, в плане, кто объедает лично тебя.
    Я не про сало в частности, я про свинину вообще... Предупреждая возможные выпады в стиле "а что, русские объедают?!", скажу, что нет - не объедают.
    Доктор Калембет, отбывший пять лет своего лагерного срока, не справился с послелагерной волей и через год покончил с собой, оставив записку: «Дураки жить не дают».

  8. Вверх #8
    Не покидает форум Аватар для капитан
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    55,095
    Репутация
    70154
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    Я не про сало в частности, я про свинину вообще... Предупреждая возможные выпады в стиле "а что, русские объедают?!", скажу, что нет - не объедают.
    Тады какие праблемы??

  9. Вверх #9
    Мистер Сарказм

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    22,582
    Репутация
    17189
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    Я не про сало в частности, я про свинину вообще... Предупреждая возможные выпады в стиле "а что, русские объедают?!", скажу, что нет - не объедают.
    Да с этим лозунгом Шкиль, Яворивський, и прочие "дiячи" скакали в 91-м -"Хто зъив наше сало?!", и ответ многотысячной массовкой - "Москалi!"
    Тягнибок остался наиболее последовательным львовским "дiячом", отстаивающим именно эти идеалы...
    Вива Лас-Вег..., тфу, "свобода"!
    Слава українським українцям української України!

  10. Вверх #10
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    12,163
    Репутация
    6276
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    К татарам у меня претензий меньше всего - они меня не объедают, в силу особенностей своей религии

    Это временно. В силу особенностей своей религии и чрезвычайной плодовитости, употребление свинины, как оскорбляющее религиозные чувства, в Крыму скоро запретят. А вот когда с берегов Керулена подтянутся и монголо-татары, требуя предоставить им право проживания на местах их боевой славы (прецедент с Кемской волостью ), вот тогда и баранов то на всех не хватит. ИМХО об этом стоит подумать всерьёз и сейчас, что бы не было потом мучительно больно в прямом и переносном смысле.

  11. Вверх #11
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Наша городишка... :)
    Сообщений
    10,878
    Репутация
    4557
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    К татарам у меня претензий меньше всего - они меня не объедают, в силу особенностей своей религии
    А если евреи ещё и не оппивают, то что, Каганат воссоздавать?

  12. Вверх #12
    СуперПабло
    Alfa-самец
    Аватар для Pablo Escobar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Киев
    Возраст
    44
    Сообщений
    52,935
    Репутация
    26837
    Ur, к чему крайности?
    Доктор Калембет, отбывший пять лет своего лагерного срока, не справился с послелагерной волей и через год покончил с собой, оставив записку: «Дураки жить не дают».

  13. Вверх #13
    Не покидает форум Аватар для Kilopovidla
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    8,399
    Репутация
    2175
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    К татарам у меня претензий меньше всего - они меня не объедают, в силу особенностей своей религии
    Когда их станет большинство, а станет это очень быстро, у них в семье 6 детей-минимум, они объявят о выходе из Украины и присоединении к Турции.
    Ориентировочно это 2020-й год.
    Тогда они вас объедать совсем не будут.

  14. Вверх #14
    СуперПабло
    Alfa-самец
    Аватар для Pablo Escobar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Киев
    Возраст
    44
    Сообщений
    52,935
    Репутация
    26837
    Цитата Сообщение от Kilopovidla Посмотреть сообщение
    Когда их станет большинство, а станет это очень быстро, у них в семье 6 детей-минимум, они объявят о выходе из Украины и присоединении к Турции.
    Ориентировочно это 2020-й год.
    Тогда они вас объедать совсем не будут.
    В таком случае предлагаю начинать бояться китайцев - их больше и они плодятся на чужбине так, как им на Родине не разрешают...
    Доктор Калембет, отбывший пять лет своего лагерного срока, не справился с послелагерной волей и через год покончил с собой, оставив записку: «Дураки жить не дают».

  15. Вверх #15
    Мистер Сарказм

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    22,582
    Репутация
    17189
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    В таком случае предлагаю начинать бояться китайцев - их больше и они плодятся на чужбине так, как им на Родине не разрешают...
    Пабло, чем-то твоя логика напомнила логику ГПУ.
    В смысле - уголовники - социально-близкий элемент. Политические - подлежат искоренению.
    Татары - национально-близкий элемент ( с точки зрения построения "независимого" государства), а дальше... А хрен с ним, этим будущим, главное - сейчас!
    Слава українським українцям української України!

  16. Вверх #16
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    12,163
    Репутация
    6276
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    В таком случае предлагаю начинать бояться китайцев - их больше и они плодятся на чужбине так, как им на Родине не разрешают...
    Бояться никого не надо. Тем более у себя дома. Надо просто очень продуманно и избирательно относиться к раздаче украинских паспортов.

  17. Вверх #17
    СуперПабло
    Alfa-самец
    Аватар для Pablo Escobar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Киев
    Возраст
    44
    Сообщений
    52,935
    Репутация
    26837
    Цитата Сообщение от biafra Посмотреть сообщение
    Пабло, чем-то твоя логика напомнила логику ГПУ.
    В смысле - уголовники - социально-близкий элемент. Политические - подлежат искоренению.
    Татары - национально-близкий элемент ( с точки зрения построения "независимого" государства), а дальше... А хрен с ним, этим будущим, главное - сейчас!
    Да не в том дело. Просто меня уже откровенно затрахал факт того, что все будущие, настоящие и прошлые негаразды связывают с кем угодно, только не с собой! С Россией, с США, с татарами, с евреями, с националистами и прочее, прочее...
    Доктор Калембет, отбывший пять лет своего лагерного срока, не справился с послелагерной волей и через год покончил с собой, оставив записку: «Дураки жить не дают».

  18. Вверх #18
    Не покидает форум Аватар для Kilopovidla
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    8,399
    Репутация
    2175
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    В таком случае предлагаю начинать бояться китайцев - их больше и они плодятся на чужбине так, как им на Родине не разрешают...
    Они разве граждане Украины?
    Все китайцы имеют временный вид на жительство и не собираются здесь оставаться.
    А татары - граждане Украины и жить собираются здесь.

  19. Вверх #19
    Мистер Сарказм

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    22,582
    Репутация
    17189
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    Да не в том дело. Просто меня уже откровенно затрахал факт того, что все будущие, настоящие и прошлые негаразды связывают с кем угодно, только не с собой! С Россией, с США, с татарами, с евреями, с националистами и прочее, прочее...
    И при чём тут эти с..."свобода"?
    Слава українським українцям української України!

  20. Вверх #20
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Наша городишка... :)
    Сообщений
    10,878
    Репутация
    4557
    Цитата Сообщение от Pablo Escobar Посмотреть сообщение
    Да не в том дело. Просто меня уже откровенно затрахал факт того, что все будущие, настоящие и прошлые негаразды связывают с кем угодно, только не с собой! С Россией, с США, с татарами, с евреями, с националистами и прочее, прочее...
    Передай своему факту, что он не одинок...

    Вот была "Британская Палестина", потом пошли теракты, и экономика упала настолько, что обесценилась даже земля. И её втройне резво продолжил скупать "Фонд Ротшилда". А потом война создала Израиль...

    Думаешь меньше мечтали про Крым, как землю обетованную?


Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения