Тема: Шоу "ХОЛОСТЯЧКА" на СТБ. 1 сезон

Ответить в теме
Страница 357 из 360 ПерваяПервая ... 257 307 347 355 356 357 358 359 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 7,121 по 7,140 из 7191
  1. Вверх #7121
    Мизантроп-людовед Аватар для Kiwi
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,643
    Репутация
    3580
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Задворний найперший з усіх пішов служити. Також Ілья з 1 сезону служить.
    Сразу видно кто мужик, те настоящий хлопак!
    муза


  2. Вверх #7122
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Владислав Ясько


    Я защищаюсь, как могу. Если могу повлиять хотя бы на 0.01%, чтобы мои близкие перестали сидеть в бункерах, то сделаю это.

    Это лучше, чем просто сидеть, переживать и перекидываться новостями в чате.

    Мы можем выиграть эту войну, в том числе, информационно.

    Поэтому мы с маркетологами, блогерами, арбитражниками, таргетологами, контентмейкерами, дизайнерами, владельцами пабликов и агентств Украины создали чатик, где мы вместе можем влиять на инфополе и внести свой вклад. Маркетинг, трафик и наши мозги — это наше оружие.

    Мы можем:
    ⁃ генерить креативы для медиаплощадок
    ⁃ Запускать трафик инста/Фб/TikTok

    За ночь нас собралось уже 1100 человек, а за день по грубым подсчетам открутилось рекламы на $50.000 серыми и белыми способами, которую увидели около 5млн россиян (учитывая средний CPM $10).

    Что делаем в рамках рекламной стратегии

    1. Призываем россиян к прекращению войны и активному проявлению своей позиции
    2. Выбираем трастовые организации донейшнов и запускаем рекламу на Россию с прямым призывом поддержать прямо сейчас в один клик.
    3. Опровергаем пропагандистсткую новость фактами и призываем доверять только им.

  3. Вверх #7123
    Мизантроп-людовед Аватар для Kiwi
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,643
    Репутация
    3580
    Цитата Сообщение от Edellweiss Посмотреть сообщение
    Владислав Ясько


    Я защищаюсь, как могу. Если могу повлиять хотя бы на 0.01%, чтобы мои близкие перестали сидеть в бункерах, то сделаю это.

    Это лучше, чем просто сидеть, переживать и перекидываться новостями в чате.

    Мы можем выиграть эту войну, в том числе, информационно.

    Поэтому мы с маркетологами, блогерами, арбитражниками, таргетологами, контентмейкерами, дизайнерами, владельцами пабликов и агентств Украины создали чатик, где мы вместе можем влиять на инфополе и внести свой вклад. Маркетинг, трафик и наши мозги — это наше оружие.

    Мы можем:
    ⁃ генерить креативы для медиаплощадок
    ⁃ Запускать трафик инста/Фб/TikTok

    За ночь нас собралось уже 1100 человек, а за день по грубым подсчетам открутилось рекламы на $50.000 серыми и белыми способами, которую увидели около 5млн россиян (учитывая средний CPM $10).

    Что делаем в рамках рекламной стратегии

    1. Призываем россиян к прекращению войны и активному проявлению своей позиции
    2. Выбираем трастовые организации донейшнов и запускаем рекламу на Россию с прямым призывом поддержать прямо сейчас в один клик.
    3. Опровергаем пропагандистсткую новость фактами и призываем доверять только им.
    Надеюсь это правда
    муза

  4. Вверх #7124
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Дмитро Дікусар - в лавах Української армії
    Даніель Салем допомагає як медик
    Андре Тан шиє теплі куртки та спальні мішки для українців
    Актори Ахтем Сеітаблаєв, Олександр Печериця, Олег Іваниця, Юрій Ткач, Олексій Тритенко, Андрій Федінчик та інші - в теробороні
    Андрій Хливнюк, Тарас Тополя і Гурт "Антитіла", Віктор Бронюк, Олександр Положинський, Олександр Ярмак, Брати Капранови, Олег Сенцов, Олег Михайлюта "Фагот" , Володимир Кличко - в теробороні
    Музичний продюсер Ігор Кондратюк приєднався до лав тероборони у Житомирській області.
    Василь Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони міста Бєлгород-Дністровський на Одещині.
    Олександр Усик записався у територіальну оборону.

    Співачка Марія Бурмака також підтримує жителів Києва, де наразі триває боротьба з окупантськими диверсантами. з власного вікна вона виконує гімн України.
    "Якщо чуєте гімн над Подолом-то тепер знаєте хто це ❤️ Я звідси не поїду, кохання не залишу"

    Співачка Софія Ротару на 5-й день війни заявила, що вона в Києві і молиться за мир в Україні і за наших захисників.
    "Незалежність і Свобода коштує дорого – це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей та руйнували міста України. Ці факти розривають моє серце на шматки! Я у Києві! Молюся за наших захисників та МИР в УКРАЇНІ! Пишу цей текст і так, мої руки трясуться. Трясуться, бо по всій Україні точаться жорстокі бої. Сил нам усім та Миру!", - зазначила Ротару.

    Тіна Кароль ховається в жіночому монастирі
    А Джамала поїхала в Румунію

  5. Вверх #7125
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Edellweiss Посмотреть сообщение
    Дмитро Дікусар - в лавах Української армії
    Даніель Салем допомагає як медик
    Андре Тан шиє теплі куртки та спальні мішки для українців
    Актори Ахтем Сеітаблаєв, Олександр Печериця, Олег Іваниця, Юрій Ткач, Олексій Тритенко, Андрій Федінчик та інші - в теробороні
    Андрій Хливнюк, Тарас Тополя і Гурт "Антитіла", Віктор Бронюк, Олександр Положинський, Олександр Ярмак, Брати Капранови, Олег Сенцов, Олег Михайлюта "Фагот" , Володимир Кличко - в теробороні
    Музичний продюсер Ігор Кондратюк приєднався до лав тероборони у Житомирській області.
    Василь Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони міста Бєлгород-Дністровський на Одещині.
    Олександр Усик записався у територіальну оборону.

    Співачка Марія Бурмака також підтримує жителів Києва, де наразі триває боротьба з окупантськими диверсантами. з власного вікна вона виконує гімн України.
    "Якщо чуєте гімн над Подолом-то тепер знаєте хто це ❤️ Я звідси не поїду, кохання не залишу"

    Співачка Софія Ротару на 5-й день війни заявила, що вона в Києві і молиться за мир в Україні і за наших захисників.
    "Незалежність і Свобода коштує дорого – це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей та руйнували міста України. Ці факти розривають моє серце на шматки! Я у Києві! Молюся за наших захисників та МИР в УКРАЇНІ! Пишу цей текст і так, мої руки трясуться. Трясуться, бо по всій Україні точаться жорстокі бої. Сил нам усім та Миру!", - зазначила Ротару.

    Тіна Кароль ховається в жіночому монастирі
    А Джамала поїхала в Румунію
    Кароль вже вийшла з монастиря, прокляла Путіна і організувала мітинг в Польщі за Україну

  6. Вверх #7126
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Кароль вже вийшла з монастиря, прокляла Путіна і організувала мітинг в Польщі за Україну


    Тина Кароль решила покинуть Украину, чтобы в Европе организовывать марши в поддержку нашей страны.
    1 марта, исполнительница вышла на марш в Варшаве, на котором собралось сотни людей
    йо-майо.... та там не тільки мітинги, а й крутецька допомога збирається з самих перших днів війни. В нас там купа знайомих. Ми це знаємо в перших вуст.
    Така смілива в Польщі вийти, попіарилася... не люблю такого...

  7. Вверх #7127
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    А Вакарчук приїхав у Харків з підтримкою

  8. Вверх #7128
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Ілля Рибальченко:
    Я дивився на жінок з дітьми і розумів, що маю захистити свою країну


    Іллю Рибальченка глядачі СТБ знають як учасника романтичного реаліті «Холостячка», в якому він боровся за серце Ксенії Мішиної.

    У мирному житті 34-річний Ілля розвивав власний бізнес, писав вірші та активно займався спортом. З першого дня війни Ілля у складі особливого підрозділу, який захищає Київ від російських окупантів.

    «24 числа, як і вся Україна, я прокинувся від звуку сирени та спустився у сховище. Сидів, дивився на жінок із дітьми і розумів, що мушу щось робити, щоб захистити свою країну. Щойно скасували повітряну тривогу, одразу поїхав до ЛШД, щоб стати донором крові. У черзі познайомився з жінкою, якій у телеграм надійшло повідомлення з проханням допомогти теробороні перевезти польову кухню. Здавши кров, я поїхав допомагати.
    Мені запропонували підписати контракт, і з того моменту я вступив на службу на своїй машині. Першого дня розвозив аптечки для військових, а наступного ми вирушили зустрічати фуру зі зброєю. Ніч, порожній Київ, і раптом на одній із дільниць нас почали обстрілювати. Три черги пішли в тент фури, у мене, дякувати Богу, не влучили. Так минув другий день моєї служби. Наступного дня я супроводжував наших саперів на склади зброї. Під Черкасами на одному з блокпостів наші хлопці зупинили машину, де росіяни везли зброю (це з’ясувалося під час огляду). На щастя, ніхто не постраждав, і окупантів взяли в полон.
    Чесно скажу, перші 3 ночі були найскладнішими, доки не отримав спальник та зимові речі. Майже щоночі я проводжу в машині, буває по 26 годин на ногах. Уже звик до пострілів та вибухів, сплю одним оком по 2—3 години.
    З їжею немає проблем, нас чудово годують волонтери. Що стосується обмундирування, то гостра потреба у броніках, шоломах та взутті великих розмірів є завжди. Я відкрив благодійний рахунок і потихеньку збираю гроші на форму та броню для себе та наших воїнів.
    Я гордий за наш народ і нашу країну. Ця війна як ніколи згуртувала нас, зібрала в один великий кулак. Ми неодмінно переможемо! Слава Україні!»

  9. Вверх #7129

  10. Вверх #7130
    Живёт на форуме Аватар для аходесса
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,277
    Репутация
    3354
    где наша гг? в Киеве или теплых странах?
    Как много знающих как жить- как мало счастливо живущих..

  11. Вверх #7131
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от аходесса Посмотреть сообщение
    где наша гг? в Киеве или теплых странах?
    Злата? У Києві, навіть допомагала картоплю чистити солдатам.

    Доречі, вона зізналась, що 10 березня повинна була їхати у Турцію разом із сестрою. А ми все вгадували кого це вона назвала рідною людиною.

  12. Вверх #7132
    Мизантроп-людовед Аватар для Kiwi
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,643
    Репутация
    3580
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Злата? У Києві, навіть допомагала картоплю чистити солдатам.

    Доречі, вона зізналась, що 10 березня повинна була їхати у Турцію разом із сестрою. А ми все вгадували кого це вона назвала рідною людиною.
    Ну, я сразу это предположила
    муза

  13. Вверх #7133
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Злата? У Києві, навіть допомагала картоплю чистити солдатам.
    чистила картоплю, бо Даша Астафьєва чистила? )) А шось своє придумати? ))

  14. Вверх #7134
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Edellweiss Посмотреть сообщение
    чистила картоплю, бо Даша Астафьєва чистила? )) А шось своє придумати? ))
    Я не слідкую за Астафьєвой. Ну ще Злата часто колискові співає на ніч підписникам)
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 19.03.2022 в 10:09.

  15. Вверх #7135
    Постоялец форума Аватар для Yul.ua
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,670
    Репутация
    625
    Цитата Сообщение от аходесса Посмотреть сообщение
    где наша гг? в Киеве или теплых странах?
    в тіктоці на неї натрапляла, подивилась кілька відео - все як завжди - наче і переживає Злата за Україну і останні відео всі на цю тему, але якось все без душі, ну зовсім не чіпляє, і ця усмішка шалена якась...
    ну я нікого не засуджую в цей час, у кожного свій поріг емоцій і свої способи пережити жах..але судячи з кількості переглядів - її відео не зайшли не тільки мені

  16. Вверх #7136
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Цитата Сообщение от Yul.ua Посмотреть сообщение
    в тіктоці на неї натрапляла, подивилась кілька відео - все як завжди - наче і переживає Злата за Україну і останні відео всі на цю тему, але якось все без душі, ну зовсім не чіпляє, і ця усмішка шалена якась...
    ну я нікого не засуджую в цей час, у кожного свій поріг емоцій і свої способи пережити жах..але судячи з кількості переглядів - її відео не зайшли не тільки мені
    я одне якось глянула.... вона пародіювала когось чи шо... таке кривляння... штучне, нещире.... краще було б їй мовчати, чесне слово.

  17. Вверх #7137
    Живёт на форуме Аватар для аходесса
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,277
    Репутация
    3354
    Тик-ток я не смотрела. но помню по шоу- она как восковая кукла.
    Вроде фразы говорит, читая текст, но морда лица при этом абсолютно не соответсвует смыслу фраз: эта улыбка вечно натянутая и эти слезы фальшивые.
    Лицо как у резиновой Зины без эмоций только со встроенным датчиком речи, произносящим слова.
    Как много знающих как жить- как мало счастливо живущих..

  18. Вверх #7138
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    А тим часом, Златік виставила фото в обручці (не звернула увагу, може, у неї і раніше вона була).
    Їздить у Максимовій машині (або просто дуже схожа).

    Дівчатка, відгукуйтесь як ви, бо з цим капцем, що відбувається у нас у країні, можна зійти з розуму...
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 30.03.2022 в 16:17.

  19. Вверх #7139
    Мизантроп-людовед Аватар для Kiwi
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,643
    Репутация
    3580
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    А тим часом, Златік виставила фото в обручці (не звернула увагу, може, у неї і раніше вона була).
    Їздить у Максимовій машині (або просто дуже схожа).

    Дівчатка, відгукуйтесь як ви, бо з цим капцем, що відбувається у нас у країні, можна зійти з розуму...
    Для того чтобы не сходить с ума психологи советуют заниматься бытовыми делами.
    Что там с фото каблучки? Интересно) Давно не ходила в инсту, там какая-то совсем параллельная реальность
    муза

  20. Вверх #7140
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Kiwi Посмотреть сообщение
    Для того чтобы не сходить с ума психологи советуют заниматься бытовыми делами.
    Что там с фото каблучки? Интересно) Давно не ходила в инсту, там какая-то совсем параллельная реальность


    Останнє фото в інстаграм. А в сторіз вона вже без обручки. І лайкає коментарі, що чоловіка треба собі шукати серед військових. Одне цікаво - навіщо тим військовим Злата.
    У Львів відправилась на машині Макса. Мабуть, більше ні в кого попросити. Вона тільки на права повинна була здавати 24 лютого.

    Последний раз редактировалось Барбара 00; 30.03.2022 в 23:06.


Ответить в теме
Страница 357 из 360 ПерваяПервая ... 257 307 347 355 356 357 358 359 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения