Одесса: 14°С (вода 18°С)
Киев: 12°С
Львов: 12°С
Tshirt

Непутевые заметки

Как попасть в детский сад без прививок

Оценить эту запись
Цитата Сообщение от ирча Посмотреть сообщение
Та не, есть постанова
Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».
Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.

Отправить "Как попасть в детский сад без прививок" в Digg Отправить "Как попасть в детский сад без прививок" в del.icio.us Отправить "Как попасть в детский сад без прививок" в StumbleUpon Отправить "Как попасть в детский сад без прививок" в Google

Категории
Без категории

Комментарии