PDA

Просмотр полной версии : Віктор Лисицький: Комок грязи на Оранжевом знамени



Серенький
04.01.2005, 21:39
Відкритий лист

Президентові України
Віктору Ющенку

Екс-Урядовий секретар
Кабміну України
Віктор Лисицький

Комок грязи на Оранжевом знамени

Високошановний пане Президенте України!

Назва цієї записки характеризує моє ставлення до появи Миколи Азарова на священній трибуні Майдану Незалежності під час зустрічі Нового року-2005. На превеликий жаль, він з’явився там разом із Вами!

У свідомості нації Микола Азаров є втіленням низки жахливих проявів автократичної системи влади - влади і аморальної, і кримінальної. Були сподівання, що разом із нею в небуття піде й усе пов’язане з постаттю Миколи Азарова. Були...!

Йдеться про наступне.

1. Підприємці України ніколи не забудуть податковий безкрай (бєспрєдєл), котрий чинився за часів перебування Миколи Азарова на посадах головного податківця та головного фінансиста держави. Державний рекет започаткувала саме його податкова адміністрація. Годі забути, що Микола Азаров був де-факто фінансовим Малютою Скуратовим режиму Леоніда Кучми і виконував його політичні і особисті завдання (1). Для цього достатньо ознайомитися із записами Миколи Мельниченка. Доцільно також зробити бодай невеличке опитування підприємців, котрі протягом ледь не всього (!) періоду Незалежності ненавиділи державну владу насамперед через свавілля податківців, котре організовувалося Миколою Азаровим. Саме ця особа, пане Президенте, була поруч з Вами на Майдані...

2. Соціально-економічна політика команди Віктора Януковича, котру “творив” Микола Азаров, зрештою була спрямована на нахабне відсторонення Віктора Ющенко від змагань та захоплення влади у будь-яку ціну. Вкрадені у народу гроші були використані на купівлю задешево доволі привабливих підприємств. Відтак кошти були спрямовані на купівлю голосів виборців. Була знехтувана навіть загроза втрати так тяжко здобутої економічної стабільності. Не маючи більш-менш осмисленої оцінки перспективи України, Микола Азаров ініціював швидке збільшення зовнішніх запозичень – абсолютно безглузде рішення для зростаючої економіки (2). Саме тому сучасно підготовлені фахівці вельми критично ставляться до діяльності Миколи Азарова на посту 1-го віце-прем’єр-міністра. На мій погляд ця діяльність є авантюрою економічних невігласів. І керівник цих невігласів був поруч із Вами на Майдані.

3. Криміналізація ПДВ також відбулася під проводом Миколи Азарова. Скільки невинних душ постраждало... скільки народних грошей вкрадено...?

4. Абсолютно непрозорою є діяльність Миколи Азарова у створені ЄЕП. Є непрямі докази, що розкриття підписаних домовленостей дозволить класифікувати його активність як звичайну державну зраду. Буду радий помилитися! Ефективність цієї діяльності у плані захисту довгострокових національних інтересів є просто від’ємною. І тут я не помиляюся.

5. Микола Азаров є відверто безсоромний у здобутті різного роду нагород та звань. Протягом Незалежності він зібрав рекордну кількість відзнак. Навіть, останніми тижнями примудрився отримати Державну премію разом з Віктором Пінчуком. Невже вміння красти народні гроші вже є заслугою перед державою?

Я не ставив за мету дати вичерпну характеристику події, що відбулася і зосередився на найбільш очевидних і гострих складових.

Не можу не сказати: Поява Миколи Азарова поруч з Вами на Майдані ставить під сумнів реалістичність Ваших же запевнень у створенні якісно нової влади. По-перше: Чи буде щирим діалог влади і бізнесу? У присутності Миколи Азарова! По-друге: Ви обіцяли нові обличчя на державних посадах. Поява Миколи Азарова поруч з Вами сигналізує про інше. По-третє: Чи сидітимуть бандити в тюрмах?

P.S. Одесса акцепт (присоединяйся!!!)

*.0k
04.01.2005, 22:56
Я представляю этот текст в интонации Галины Константиновны из студии К-61 Донецка и уже начинает подташнивать... ну сколько можно? хватит кидать уже сюда всякую писанину из интернета! Или это листовка с забора? источник в студию плз! и могу ли я расчитывать на компетентность этого источника?

Тигер
04.01.2005, 23:12
Я представляю этот текст в интонации Галины Константиновны из студии К-61 Донецка и уже начинает подташнивать... ну сколько можно? хватит кидать уже сюда всякую писанину из интернета! Или это листовка с забора? источник в студию плз! и могу ли я расчитывать на компетентность этого источника?

:D :D :D Компетентность - в аватаре, наверное и сам источник там же :D :D :D

lito
05.01.2005, 00:38
тут я в соседнем топике про Кумира писал, гы - вот уже и "священна трибуна Майдану Незалежності" появилась :)
кстати, автор письма - ярый ющенковец и оранжевый до мозга костей, так что не надо ля-ля :) а про это письмо, он сам признался в эфире пятого канала. завтра в киеве митинг против азарова пройдет - пойду пообщаюсь с митингувальныками, я там рядом работаю :)